12.9.2019 Krajský přebor od konce října
Tak jako tomu bylo i v sezoně minulé, krajský přebor odehraje 10 týmů a tak jeho začátek je posunut na 25.října. V prvním našem zápase nás hned čeká nejdelší výjezd sezony, když nás na své palubovce přivítá tým Mazáků Přelouč.

26.8.2019 Šodo má druhého obránce v rodině
S radostí oznamujeme, že dne x.x. se narodil druhý syn našemu obránci R.Šerákovi, který po prvonarozeném Matýskovi je tatínkem i novorozeného Davídka. Přejeme jak rodičům, tak Davídkovi vše nejlepší a hodně zdraví.

30.5.2019 Vítězíme posedmé na Memoriálu
Posedmé slaví pohárový úspěch náš tým na 25.ročníku Memoriálu P.Slance, když jsme za celý turnaj neodešli ani jednou poraženi!!!

23.4.2019 Šery je tatínkem
S radostí můžeme oznámit, že mezi tatínky se dostal další náš hráč ve žlutomodrých barvách, když dne x.x. se mu narodila dcerka Julinka. Šťastným rodičům gratulujeme!!!

22.4.2019 Nejlepší střelci PK v OP 2018/19
Po rekapitulaci A-týmu v krajském přeboru, přicházím se stejným počinem i u naší rezervy. Nejlepším střelcem v jejích barvách se stal v uplynulé sezoně se 14 brankami P.Kubín, na druhém místě se umístil jeho synovec J.Kubín, který síť soupeřů rozvlnil celkem 11 zásahy, třetím střelcem se stal L.Kinský, který se trefil celkem 10x.

20.4.2019 Nejlepší střelci PK v KP 2018/19
Suverénně nejlepším střelcem uplynulé sezony a obhájcem z let minulých se opět stal J.Hink, který letos vstřelil 59 branek, ke kterým přidal dalších 30 asistencí a ovládl střelce i kanadské bodování v celé jeho soutěži. Druhým střelcem v našem týmu se stal A.Fedrhanc, který i přes to, že se zapojil do zápasů až v prosinci v 8.kole, stihl nasázet do branky soupeřů 32 branek. Třetím střelcem v barvách PK se stal s 19 brankami xxx.

30.3.2019 Šestibodový konec okresu
Bodově bohaté poslední kolo zažil náš B-tým, který na konci celé sezony zakončil své učinkování v okresním přeboru dvěma výhrami, které ho posunuli na konečné 6.místo v soutěži. Nejprve překvapivě vyhrál nad Unionem Slaný 2:1, poté si poradil s Horním Bezděkovem vysoko 8:2.

16.3.2019 Smolné zápasy béčka
Dva smolné zápasy prožilo naše béčko v rámci 9.kola okresní soutěže, když nejprve remizovalo se Slavoje Kladno 2:2, poté prohrálo s oslabenými Kročehlavy 3:4.

8.3.2019 Končíme na bronzové pozici
V posledním kole KP náš čekal zápas s MCE Slaný, ve kterém nám v konečném účtování sezony šlo o bronzovou pozici. Roli favorita jsme v zápase splnili dostatečně a tým ze Slaného přestříleli 19:6.

5.3.2019 Béčko za tři body
V 8.kole okresního přeboru béčko bere tři body, když nejprve nestačilo na suveréna soutěže MCE Slaný B 3:1. Vše si aspoň vynahradilo výhrou nad Fobozem Slaný 7:4, kde čtyřmi brankami k vítězství přispěl P.Kubín.

2.3.2019 Prohra v Příbrami
V předposledním kole jsme zajížděli na půdu už jistého vítěze KP VIVY Příbram. Po vyrovnaném, dramatickém a na branky bohatém zápase jsme nakonec vezli domu prohru 9:8.

22.2.2019 Výhra nad Čechií
Po dvou prohraných zápase chtěl náš tým konečně zabrat, ale nečekala ho zrovna ideální situace, když proti nám stál nepříjemný tým slánské Čechie. Naštěstí vstup do zápase se povedl našemu týmu na výbornou a po první půli jsme už vedli 6:1. Zápas i přes polevení ve druhé půli a snížení jsme nakonec dovedli do vítězného konce 8:6.

17.2.2019 Béčko s prohrami
V 7.kole OP se nedařilo našemu béčku, když prohrálo oba souboje se slánskými celky. Nejprve nestačilo na DFK Slaný 3:5, poté prohrálo s rezervou Čechie Slaný 2:3.

15.2.2019 Totální zkrat v Dobřichovicích
Po prohraném derby nesehrál náš tým další optimální zápas, když po první půli vyhrával s nadšeným domácím týmem z Dobřichovic 5:2, ale totálně ztracená druhá půle stála náš tým vedení a konečnou prohru 7:5.

8.2.2019 Prohra v derby
Ve 14.kole se konalo ve slánské hale BIOS obvyklé derby s FC Brandýsek. Bohužel pro náš tým se jednalo o nešťastný zápas, ve kterém byl náš tým po většinu zápasu lepším mužstvem, ale zejména neproměňováním šancí a zbytečným kiksům v obranné činnosti jsme nechávali FCB dlouho v zápase, který mohl být dávno rozhodnutý. Výsledkem toho byl nakonec i obrat v zápase a prohra v derby 6:7.

2.2.2019 Béčko se sedmi body
Bodově se dařilo v 6.turnajovém kole naší rezervě, která ze tří zápasů vytěžila 7 důležitých bodů, které ji drží v klidných vodách okresního přeboru. Nejprve v derby rezerv PK a FCB remizovala 2:2, poté už najela na vítěznou vlnu, když porazila Omask Kladno 5:3 a poté i AFK Rozdělov 5:1.

2.2.2019 Výhra s kladenskými brazilci
V sobotním večeru jsme se mohli těšit z důležité výhry nad kladenským týmem Brazil, kterého jsme přestříleli v kladenské hale 10:5. Prim hrál zejména v zápase A.Fedrhanc, který "kanárky" z Kladna rozstřílel šesti brankami.

25.1.2019 Výhra nad Přeloučí
Ve 12.kole jsme se střeli v domácím prostředí s týmem nováčka z Přelouče. Už v prvním poločase jsme se ujali vedení 4:1, které jsme postupně navyšovali a když jsme si dostatečně pohlídali hostující střelce Janeckého, byla z toho povinná a vysoká výhra 11:3.

21.1.2019 Béčko za tři body
Výhru a prohru získala naše rezerva v 5.turnajovém kole, když nejprve prohrála s prvním týmem tabulky Unionem Slaný 2:4, když poté potvrdila roli favorita a vyhrála nad Horním Bezděkovem 7:3, kde hattricku dosáhl J.Kubín.

20.1.2019 Střelnice s Rakovníkem
V neděli jsme zajížděli na půdu vždy nepříjemného soupeře z Kralup. Tentokrát jsme však mohli slavit bezproblémové vítězství 7:2.

11.1.2019 Střelnice s Rakovníkem
Kanonádou v prvním poločase jsme rozhodli zápas 10.kola s rakovnickým Atlanticem, když o poločase svítil výsledek 10:1. Druhý poločas se nesl ve víru otevřených obran a tak padlo dalších 15 branek a výsledek skončil 17:9.

5.1.2019 Béčko s dvěma plichtami
Ve 4.turnajovém dni se příliš nedařilo našemu týmu, který se slabšími soupeři uhrál pouze dva body za remízy 2:2 se Slavojek Kladno a 0:0 s FK Kročehlavy

4.1.2019 Remíza s MCE
Do roku 2019 nevstoupil náš tým příliš dobře, když s pouhou remízou 3:3 se musel smířit v 9.kole, kterou uhrál nad touto sezonu trápící se MCE Slaný.

14.12.2018 Prohra s VIVA Příbram
V souboji nejlepších týmů krajského přeboru se zápas lépe vydařil přímbramskému celku, který po celou dobu udržoval jednobrankové vedení v zápase, které udržel až do konce z výsledkem 4:5.

9.12.2018 Výhra ve šlágru kola
V 7.kole krajského přeboru čekal na diváky v nedělním dopoledni ve slánské hale šlágr kola mezi Čechií Slaný a naším týmem, mužstvy na prvních dvou místech se stejným počtem 15 bodů. Zápas hraný ve svižném tempu se musel přihlížejícím líbit a díky výborné kombinaci jsme v první desetiminutovce vedli nad soupeřem zaslouženě 2:0. Ve druhé desetiminutovce vzal více otěže zápasu domácí tým a dvěmi dorážkami dokázala vyrovnat na poločasových 2:2. Do druhého poločasu dokázal ale opět lépe vstoupit náš tým a postupně jsme začali našemu soupeři brankově odskakovat, když zejména řádila trojice v našich barvách Hink-R.Šerák-M.Šerák. Slánský mladý tým postupně propadal a náš tým navyšoval ke konci zápasu skóre, které nakonec skončilo na konečných 9:4.

8.12.2018 Béčko se třemi body
Ne příliš vydařeně se povedlo rezervně 3.turnajové kolo okresního přeboru, kdy ze třech zápasů vyválčilo pouhé tři body za vítězství v prvním zápase nad Fobozem Slaný 1:0 brankou Hansla. Ve druhém utkání ve zlepšené druhé půli jsme nedokázali proměnit šance za nerozhodného stavu a více zkušenější soupeř rezerva MCE Slaný v poslední minutě rozhodla pěknou akcí v utkání ve svůj prospěch 3:2. Ve třetím zápase jsme poměrně překvapivě prohráli v derby s béčkem Brandýska, překvapivě ale zcela zaslouženě, kdy jsme ve vlažném výkonu nedokázali sekundovat nadšeně hrajícímu soupeři a prohráli 5:2.

7.12.2018 Další změny v týmu PK
Novou tváří v týmu PK Třebusice se stává nadějný sedmnáctiletý Jan Lukeš, syn dlouholeté opory FC Brandýsek. Z konkurenčního Brandýska přichází na přestup a měl by být k dispozici rezervě už v sobotních zápasech. O týden později se k týmu PK připojí staronová posila Adam Fedrhanc, který přichází z Fobozu Slaný, stejně jako před rokem, na sezónní hostování. Jeho hostování se dotáhlo až v minulých dnech, jelikož Adam je ještě studijně v zahraniční. Přejem oboum hráčům ať se jim ve žlutomodrých barvách daří!!!

1.12.2018 Výhra nad Dobřichovicemi
Povinné body získal A-tým v pátečním zápase s podledním týmem soutěže Sokolem Dobřichovicemi. Celé utkání se vyvíjelo v jednoznačný prospěch, když už o poločase svítilo na ukazateli skóre 7:3. Navíc ve druhém poločase na svoji nedisciplinovanost doplatili hosté dvěmi červenými kartami a o jejich osudu bylo rozhodnutu, žádný vstřelený gól ve druhé půli, navíc z naší strany přidány čtyři zásahy. Pětigólově se prosadil J.Hink a opět odskočil v čele tabulky střelců.

24.11.2018 Béčko s pouhou remízou
V druhém turnajovém dni urval náš tým pouhou remízu z dvou zápasů se slánskými týmy DFK a rezervou Čechie. Nejprve jsme prohráli se slánskými vojáky z DFK, když se našemu týmu nepodařil první poločas, který jsme prohráli 0:4. Ani mohutný finiš po přestávce na obrat nestačil v konečné porážce 5:3 (P.Kubín, Měkota, vlastní). Ve druhém zápase jsme sehráli vyrovnané utkání s béčkem Čechie, které nakonec nepoznalo vítěze a rozešli jsme se smírně 3:3(P.Kubín 2, R.Šulc). V tabulce po dvou kolech patří našemu týmu 4.místo.

23.11.2018 Výhra v derby!!!
V 5.kole nás čekalo na kladenské palubovce sportovní haly derby s Brandýskem. Od začátku zápasu jsme byli na palubovce až překvapivě lepším týmem a vytvořili si i více brankových příležitostí, což jsme od soupeře v jeho domácím prostředí nikdy nebyli zvyklý. Byl to ale soupeř, který se ujal nakonec vedení díky brance kapitána Tesaře. Díky naší aktivitě jsme ale dokázali brzo vyrovnat Hinkem na 1:1, přesto jsme šli do šaten tahajíc za kratší konec, když dlouhý nához s tečí využil ve svou druhou branku domácí Tesař. Ve druhém poločase se potom začali dít věci, které vejdou do historie našich vzájemných zápasů ať už v náš prospěch, tak jako černé kaňky. Když během prvních 10 minut jsme stav otočili v náš prospěch a J.Hink rozjížděl další ze svých střeleckých koncertů, začala se projevovat psychika na brandýských hráčích, kteří se postupně 3x nechali zbytečně vyloučit po druhé žluté kartě. Soupeř bohužel musel dohrávat zápas ve třech hráčích, jelikož už neměl více hráčů na střídání a tak tomu také odpovídá konečný účet zápasu v poměru 12:3, J.Hink dosáhl na na hranici osmi branek.

22.11.2018 Změny v týmu PK
Na začátku soutěžního ročníku dochází k hráčským změnám v našem týmu. Do týmu míří ze zaniklého klubu FC Krakovec Jakub Škvára, který si odbyde svoji premiéru v dresu PK v sobotních zápasech B-týmu. Naopak z našeho týmu se vrací na vlastní žádost do mateřského klubu Slatiny O.Suchánek.

17.11.2018 Vysoká výhra nad Brazilem
Ve 4.kole KP se střetl náš tým s kladenským Brazilem a od začátku to byl náš tým, který diktoval tempo hry. Jen díky velmi dobrému výkonu brankáře kladenských nebyl poločasový výsledek 4:1 ještě pro hosty krutější. Ve druhém poločase pokračovala naše dominance a soupeř postupně přestával klást jakýkoliv odpor, což se projevilo také na konečném výsledku 10:4. Svou čtyřgólovou normu na utkání splnil a formu potvrdil J.Hink.

11.11.2018 Z Přelouče vezeme tři body
Na nejdelší výjezd této sezony se chystal náš tým během 3.kola krajského přeboru, když ho hostil nováček Mazáci Přelouč. Do Přelouče jel tým okleštěn o několik hráčů A-týmu ať z důvodu nemoci, zranění či zaměstnání a tak jsme nastoupili pouze se šesti hráči v poli. Úvodní poločas se našemu týmu příliš nevyvedl a nadšeně hrající domácí ho vyhráli 2:1, kdy za náš tým byl pouze přesným střelcem J.Hink, na druhé straně naděje našeho týmu držel dobře chytající M.Horsica. V druhém poločase náš tým začal pozorněji bránit a tak se domácí přestali dostávat do více brankových příležitostí. Přesto jsme se nevyvarovali zbytečných faulů a hráli většinu druhého poločasu pod hrozbou "velké penalty". Rozhodující branku paradoxně vstřelil ve 37.minutě na 3:2 v náš prospěch právě z "velké penalty" nakonec J.Hink, když domácí Mazáci naplnili po nás také povolený počet akumulovaných faulů. Zbytek zápasu se odehrál při power play domácích, při níž jsme přidali další branky a výsledek se kosmeticky upravil pro nás na 5:3.

10.11.2018 Úvodní výhry béčka
Svoj první turnajový den v okresním přeboru má za s sebou naše rezerva, která veze ze slánské haly plný počet 6 bodů, když postupně porazila kladenské týmu Omasku a Rozdělova 4:2 a 3:0. Střelecky zářil L.Kinský, který vstřelil za oba zápasy 6 branek a vyšvihl se do čela tabulky střelců přeboru po úvodním dni.

3.10.2018 Do týmu přichází V.Dráb
Před zahájením okresních soutěží hlásí svého nového hráče naše rezerva, když ze zaniklého týmu Rohožníku Praha 21 přichází do našeho týmu Václav Dráb. Přejeme Vaškovi ať se mu v našem týmu daří a přispěje k dobrým výsledkům v dresu PK.

3.11.2018 Výhra s Kralupy
První domácí zápas jsme sehráli ve 2.kole s naším tradičním soupeřem z Kralupy. Houževnatý tým Kralup s výborným Vymětalíkem nás trápí v každém našem vzájemném zápase a stalo se i tentokrát, navíc když jejich kanonýr byl při chuti a při poločasovém skore 3:4 v prospěch Kralup měl prsty ve všech brankách soupeře (2+2). Ve druhém poločase se náš tým více zvedl a zejména eliminováním Vymětalíka se povedlo postupně nad soupeřem získat převahu a mezi 29.-34.minutou vstřelit 4 branky, které zvrátili celý zápas a takřka rozhodli o našich třech bodech. Zápas se poté dohrál a kosmeticky se upravil výsledek na konečných 10:6.

27.10.2018 Úvod do kraje nevyšel
Úvodním vystoupením na stochovské palubovce, domácího prostředí Atlantiku Rakovník, začal náš A-tým vystoupení v novém ročníku krajského přeboru. Bohužel do něj nevkročil tou správnou nohou, když utržil porážku 6:5. Přitom vstup do zápasu se našemu týmu podařil a od 3.minuty vedl brankou Hinka, ale postupně se začal prosazovat domácí tým a otočil skóre poločasu na 3:1. Když jsme v úvodních dvou minutách druhého dějství zápas vyrovnali na 3:3 zdálo se, že se vydáváme tou správnou cestou, navíc když za nerozhodného stavu jsme měli obrouvskou šanci na zvrácení stavu v náš prospěch, událo se pravidlo nedáš - dostaneš, jelikož po naší nevyužité šanci z protiútoku soupeř udeřil a o další tři minuty výsledek navýšil. Do konce zápasu jsme ještě stav dokázali dohnat na jednobrankových 6:5, ale více se stav i přes nastřelené břevno v poslední vteřině nezměnil.

9.10.2018 Rozpis zápasů PK Třebusice KP 2018/19
Ke kompletnímu rozpisu všech zápasů krajského přeboru 2018/19 přinášíme pouze vybraný rozpis zápasů našeho mužstva. Na rozpis se můžete podívat zde.

5.10.2018 Béčko začíná 10.listopadu
Svoji soutěž, okresní přebor, zahájí také náš B-tým, který čekají první mistrovské boje 10.listopadu, rozpis zápasů ještě znám není. Soutěž se bude hrát tradičním turnajovým způsobem na 10 kol, končí 30.března 2019.

4.10.2018 Rozpis krajského přeboru 2018/19
Tři týdny před soutěžním ročníkem 2018/19 známe takřka celý rozpis krajského přeboru 2018/19. Náš tým začíná pouť novým ročníkem na Stochově 26.října od 20:30, kde nás bude hostit exdivizní Atlantic Rakovník. Derby s Brandýskem nás čeká v 5.kole, kde nás náš rival přivítá v kladenské hale 23.11. v 19:45. Na kompletní rozpis se můžete podívat zde.

2.10.2018 Před nadcházející sezonou...
Včerejším dnem začal náš tým přípravu na futsalový ročník 2018/19. Pozitivně můžeme říci, že před nadcházející sezonou neevidujeme v kádru žádné vážnější zranění, které byly časté v letech minulých. Zatím kádr nedostal oproti minulému ročníku žádných změn, v březnu skončilo hostování A.Fedrhance v našem týmu, na kterém se chceme opět s jeho mateřským klubem dohodnout.

1.10.2018 Začínají tréninky PK
Dnešním dnem začíná tréninkový proces pro náš tým před nadcházející sezonou 2018/19. Tréninky se budou konat tradičně v pondělí v hale BIOS od 20:30.


17.9.2018 Krajský přebor od konce října
Delší pauzu než byli hráči zvyklý ve futsalové sezoně si užijí letošní rok, kdy krajský přebor začíná až pátkem 26.října. Je to z důvodu přihlášených 10 týmů z tradičních 12 do této soutěže. Ročník 2018/19 odstartujeme soubojem s exdivizník Atlantikem Rakovník, který nás bude hostit ve své stochovské hale. Další podrobnosti přineseme později, jelikož s pozdějším začátkem soutěže nejsou ještě známy termíny všech utkání v ročníku.

1.9.2018 Šery chomoutu už taky neunikl
1.září je spojené hlavně s nástupem školáků do studijního procesu, náš útočník Martin Šery Šerák to vzal trochu jinak a nastoupil zcela dobrovolně :-) do manželského procesu, když v Oboře Hvězda si řekli své ANO se svojí dlouholetou přítelkyní Luckou.
Celé PK přeje novomanželům Martinovi a Lucce ze srdce mnoho štěstí ve společném životě!!!

29.5.2018 Odešel Pavel Kinský...
Tak jak nám nese třebusický futsal v posledních měsících i letech radost, kterou si můžeme dosyta užívat, v osobních životech přicházejí i kruté chvíle, které jsou důležitější a bolí více než jakékoliv prohra na futsalové palubovce. Jedna taková prohra v našem klubu přišla dnešním dnem, když odešel navždy náš bývalý hráč, brankář a po aktivní kariéře náš fanda třebusického futsalu - Pavel Kinský. Pavel by zítra oslavil 63.narozeniny, bohužel už mu k nim nepopřejeme.... Pavle, budeme vždy na Tebe vzpomínat, zůstaneš v našich srdcích!!!

7.4.2018 Exibice s vyhlášením KP
Celou futsalovou sezonu 2017/18 ukončilo vyhlášení krajského přeboru s pořádanou exibicí našeho týmu, který si to rozdal se svými předchůdci z PK Třebusice ročníku 2007, kdy se podařilo stejné vítězství v KP. V konečném zúčtování skončil zápas 4:4 a diváci se mohli podívat na několik krásných akcí od obou týmů. Kuriozitou celého zápasu byl střídavý start J.Hinka a bratří Šeráků v týmu 2007, kdy i oni se podíleli na vítězství týmu před 11 lety. Po konci zápasu došlo na vyhlášení výsledků a korunování mistrovského týmu. Individuálně celý večer ovládl J.Hink, který si odnesl ocenění za nejlepšího hráče celé sezóny, tak ceny za nejlepšího střelce i hráče v kanadském bodování.

31.3.2018 Béčko na konečném 7.místě
V posledním kole okresního přeboru se okleštěné sestavě naší rezervy nepodařilo urvat ani jeden bod ze zápasů s Unionem a Spartou Slaný, když oba zápasy jsme prohráli o jedinou branku 3:4 a 5:6. Těmito porážkami se odsoudil rezervní tým v dobře rozehrané sezoně až ke konečnému 7.místu v tabulce.

20.3.2018 Vysněná sezona pro J.Hinka v KP
Každý je samozřejmě s mistrovskou sezonou spokojen a slaví, ale kdo překonal svoje maxima a stal se neproduktivnějším hráčem soutěže s extrémně vysokou produktivitou, má ještě o trochu radosti více. Jedná se o kapitána našeho týmu J.Hinka, který zažil mimořádně produktivní sezonu, když v 21 zápasech nastřílech 64 branek a asistoval u 36 dalších zásahů v sítích soupeřů. Bodoval ve všech svých startech v této sezoně, táhl tým za úspěchem, má na kontě osmigolový rekord ze zápasu s Rozdělovem, šestigólové zápasy, ale zejména také zápas v derby s Brandýskem, kde excelova pěti brankami. Gratulujeme kapitáne!!!

18.3.2018 Béčko vyhořelo
V předposledním kolem okresního přeboru B-tým až moc hladce ztratil všechny body po prohrách s Omaskem Kladno 2:5 a 1:8 se Slavojem Kladno. Oslabená sestava, ale zejména slabá obrana, neproduktivní útok a v určitých momentech zápasu až školácké chyby nás připravili o potřeboné body k udržení medailových pozic. V současné době tým figuruje na 4.místě tabulky.

17.3.2018 MISTŘI!!!
Po 11 letech náš tým slaví prvenství v krajském přeboru, když jsme na půdě mladoboleslavské Jogy remizovali 4:4 a získali potřebný bod k potvrzení prvenství v soutěži. Přesto se mistrovská tečka nerodila lehce, když náš tým v prvním poločase už prohrával 0:2. Díky zlepšené efektivitě ve druhém poločase jsme vývoj v zápase otočili na 4:3 a následné srovnání soupeře nám už radost z mistrovské sezony nemohlo vzít!!!

10.3.2018 Střelnice s Rozdělovem
Ve 21.kole krajského přeboru si náš tým otevřel střelnici proti hostujícímu týmu z Rozdělova. Soupeř, který přijel k utkání oslaben o některé své klíčové hráče nekladl žádný odpor a už v první polovině zápasu vedl náš tým 9:0. Ve druhém poločase jsme střelecky dále excelovali a výsledek se zastavil až na hranici 20 branek, střelecký apetit měli zejména dva hráči - J.Hink s 8 brankami a A.Fedrhanc se 7 góly. Kaňkou večera je zranění brankáře M.Horsici, který si za stavu 17:0 pět minut před koncem poranil rameno.

4.3.2018 Béčko stále na medailových pozicích
V dalším pokračování okresního přeboru si stále medailovou pozici drží náš B-tým, když po prohře s KLC Klobuky 1:7, zvítězil nad Tatranem Zlonice 4:1. Díky ztrátě i dalších týmů se náš tým drží na 2.místě za rezervou slánské Čechie.

3.3.2018 Ztráta s MCE
Ve 20.kole jsme po dlouhé době a poprvé v druhé polovině soutěže okusili hořkost porážky 3:4, když jsme nestačili ve slánské hale na tým MCE Slaný. Po hlavně chybách v obranné činnosti měl slánský tým stále navrch a nám se jeho vedení v zápase nepodařilo dorovnat i díky skvělému výkonu slánského brankáře.

23.2.2018 Přestřelka s Čechií v náš prospěch
V 19.kole náš čekal ve Slaném soupeř ne příliš oblíbený, čímž je slánská Čechie, která nás dokáže vždy potrápit, což dokázala v podzimním prohraném zápase. V prvním poločase ještě vše nasvědčovalo klasickému utkání s tímto protivníkem, kde se hraje o každý centimetr v hale a soubojů není vždy málo, ani diváci nebyli ochuzeni o brankové smršti, když po první půli svítil stav zápasu 6:4 v náš prospěch. Do druhého poločasu šla Čechie oslabená už o svého kapitána Mrštinu, který těsně před pauzou dostal červenou kartu, což se jevilo jako jedna z hlavních příčin horšícího se výkonu slánských ve druhém poločase. Jejich prapor po celý zápas vedl pouze neskutečně brankově potentní Kroutil, který nám nastřílel sedm branek. Naštěstí, ale v druhém poločase nastala gólová smršt zejména od našeho týmu a proti střelci Kroutilovi stáli v našich řadách čtyřbrankový Hink a Fedrhanc, třígolový Měkota a R.Šerák a nebylo co řešit, kanonáda v druhém poločase se zastavila až na 16:8 a náš tým je zase o trochu blíže cílové metě vítěze přeboru, když na druhý Brandýsek držíme tři kola před koncem pětibodový náskok.

18.2.2018 V divokém závěru tři body z Kralup!!!
Do kralupské haly nejezdí náš tým moc rád, jelikož specifické prostředí a styl soupeře nám vždy na jeho půdě dělají problémy, což se potvrdilo i tento zápas, kdy jsme nedokázali najít recept na AFC po celý první poločas a prohrávali 2:0. V druhém poločase nejdříve pokračovala mizérie našeho týmu spojená s nepřesností a špatným pohybem. I přes vstřelení kontaktní branky jsme inkasovali další dvě do naší sítě a stav 4:1 byl hodně špatný. Od 28.minuty jsme změnili hru z pravidelných dvou čtyřek na individuální střídání a tato změna začala nést svoje ovoce kýženými brankami, konečně jsme se chytli a vzhledem k domácím, kteří ztráceli síly, my jsme se začali prosazovat a zápas otočili na 6:5. Bohužel smolnou brankou jsme inkasovali 29 vteřin před koncem na 6:6, ale silou, vůlí a potřebným štěstím jsme 13 vteřin před koncem vstřelili vítězný gól a upevnili si vedení v tabulce o pět bodů před druhým Brandýskem.

17.2.2018 Ztráty se slánskými celky
V sedmém turnajovém kole okresního přeboru se naší rezervě nedařilo, když ze dvou utkání nevytěžila ani jediný bod po porážkách od Fobozu Slaný 3:2 a béčka Čechie Slaný 5:1. I přes tyto ztráty dál béčko drží druhou pozici za první Čechií Slaný, na kterou ztrátí 4 body.

10.2.2018 PK Třebusice - Sokol Dobřichovice 14:6
Na oko bezproblémové vítězství nad hosty z Dobřichovic se může zdát výsledek zápasu 14:6, ale zdání klame. Do poloviny zápasu bylo utkání zcela vyrovnané a otevřené na obě strany. Zkušený tým Dobřichovic odolával veškerým útočným nájezdům našeho týmu, naproti tomu měl nebezpečné akce, které vedli ve 22.minutě k dotažení dvoubrankového manka z prvního poločasu a vyrovnání na 4:4. Vše se zlomilo až po vyrovnání, kdy nám vedení vrátil svým gólem R.Šerák, poté se prosadil jeho bratr Martin a dobřichovický tým začal tahat za kratší konec. Během 29.-36.minuty jsme vstřelili celkem dalších 7 branek oproti práznému kontu na straně hostí a ze zápasu se stala jednostranná záležitost, která dospěla k vysokému vítězství 14:6. 4 branky v zápase vstřelil J.Hink, hattrick si vystříleli M.Šerák a A.Fedrhanc, svou první branku v A-týmu vstřelil také J.Kubín. 4.2.2018 FC Kročehlavy - PK Třebusice 4:6

V 16.kole jsme splnili roli favorita v kladenské hale, kde nás přivítal tým Kročehlav. Od začátku zápasu diktoval náš tým tempo hry a výsledkem toho byl poločasový stav 5:2 v náš prospěch. Druhý poločas si náš tým už s přehledem pohlídal a nakonec zvítězil 6:4. Za náš tým se trefil 4x Hink a 2x R.Šulc.

3.2.2018 Béčko pořád na špici okresu
I přes sezazení týmu z prvního místa rezervou Čechie Slaný, stále se držíme na vrcholu okresního přeboru, když ze tří víkendových zápasů jsme vítězně zvládli dva, vítězstív nad MCE Slaný 4:3 a nad DFK Slaný 5:4, prohrát jsme dokázali bohužel pouze v derby zápase s béčkem Brandýska 3:1. I tak naše postavení v soutěži na předních místech se upevnilo, když za první Čechií s 29 body jsme o bod méně my, třetí Slavoj Kladno má na náš tým čtyřbodové manko.

26.1.2018 PK Třebusice - Brazil Kladno 5:4
V 15.kole jsme na naší palubovce přivítali kladenský celek Brazilu. Do zápasu jsme šli s absencí našeho střelce posledních zápasů J.Hinka a tak byla otázka, kdo na sebe veme střeleckou odpovědnost. Úvod zápasu se našemu týmu podařil a vzhledem k zabezpečené obraně jsme zaslouženě po první půli vedli vysoko 5:0. Druhá půle ovšem od našeho týmu byla až moc profesorská a hlavně neproduktivní, což není na nás moc charakteristické, a tak jsme soupeře, který čím dál častěji začal hrát power play dostávali do hry a dostali také zbytečné branky, když se soupeř dostal na dvougólový dostřel. Naštěstí nám také pomohla soupeřova nedisciplinovanost a přemotivace mladého kádru soupeře, když se úplně zbytečně dal kapitán hostí vyloučit při oslavách branky na 5:3. Zápas nakonec jsme dokázali už ukočírovat do konce a slavili povinné vítězství 5:4, když jsme čtvrtou branku v naší síti dostali se závěrečnou sirénou.

20.1.2018 Béčko do čela!
Do čela okresního přeboru zamířil náš tým, který bodoval v dalším kole přeboru za dvě remízy a jednu výhru. Postupně remizoval s Unionem Slaný 2:2, poté slavil výhru nad Spartou Slaný 3:2 a den zakončil remízou s béčkem Brandýska 2:2. Slavoj Kladno, první dosavadní celek soutěže ze tří zápasů totiž bral pouze jeden bod za remízu a tak náš tým se poprvé v sezoně dostal na 1.místo v tabulce.

19.1.2018 PK Třebusice - VIVA Příbram 7:7
Ve 14.kole KP nás čekal velmi těžký souboj s týmem VIVY Příbram, což se také potvrdilo. Našemu týmu vyšel skvěle úvod do zápasu, když jsme ve 2.minutě už vedli 2:0 po trefám Hinka a R.Šeráka. Poté se začal osmělovat individualitami nabitý tým hostí a strhl se zápas plný dramatu. Do konce prvního poločasu se strhla přestřelka na obou stranách, která vedla k obratu skóre ve prospěch hostů, kteří šli do šaten s těsným náskokem 4:3. Ve druhém poločase jsme ale brzo srovnali J.Hinkem na 4:4 a začínalo se odznovu. Poté se opět ujali vedení hosté a přišlo opětovné srovnání Hinkem, který kompletoval svůj hattrick. Ani naše další srovnání ale nepomohlo a Viva stále začala kousat a šla do dalšího vedení, což se přelévalo až do konce zápasu, když poslední naše srovnání si nechal nakonec 13 vteřin před koncem kdo jiný než J.Hink, který svou pátou brankou v zápase stanovil konečný výsledek na 7:7.

13.1.2018 Výhra v derby!!!
Pikantní souboj byl viděn ve 13.kole, když už tak prestižní derby mezi naším týmem a Brandýskem bylo okořeněné soubojem o přímé první místo v tabulce. Byl to zápas plný obratů, když po našich neproměněných šancí šel domácí FCB během dvou minut do vedení 3:0, což jsme následně do konce prvního poločasu dokázali dotáhnout a v druhé půli se mohlo začít odznova. Vstup do druhého dějství vyšel nejdříve dobře pro náš tým a poprvé poslal J.Hink PK do vedení 4:3, čímž zkompletoval hattrick. Následný obrat přišel ale i z druhé strany, když Brandýsek náš dvouminutový výpadek potrestal dalším obratem v zápasu na 5:4. To ale nebylo vše, když si poslední slovo vzal hrdina večera J.Hink, který po zkompletování hattricku ještě dalšími dvěma trefami rozhodl nakonec derby v náš prospěch, nejdříve srovnal ve 37.minutě a poté v poslední minutě z velké penalty strhl výsledek pro PK na 6:5!!! J.Hink si nakonec připsal v derby úctihodných pět branek!

7.1.2018 Béčko drží 2.místo
Do svých bojů v novém roce 2018 zasáhla také naše rezerva, která ze dvou zápasů vybojovala čtyři body za výhru nad Omaskem Kladno 3:2 a remízu s prvním Slavojem Kladno 3:3. Stále okupujeme 2.místo v tabulce.

6.1.2018 PK Třebusice - Akademie Kladno 14:9
Do druhé poloviny soutěže jsme vstoupili jednoznačnou výhrou nad Akademií Kladno 14:9. Od začátku zápasu to byl náš tým, který diktoval tempo hry a zejména se i gólově prosazoval a nenechal nic na pochybách oproti prvnímu vzájemnému zápasu v 1.kole. Nakonec z toho bylo vítězství 14:9 a tři hattricky v našich řadách - A.Fedrhanc, J.Hink a K.Šulc.

1.1.2018 Ženatí svobodné přestříleli
V pořadí 41.novoroční utkání mezi svobodnými a ženatými hráči PK, bylo na pořadu dne opět 1.1. od 13 hodin. Svoji nadvládu z minulého roku obhájili ženatí, kteří své svobodné spoluhráče porazili 8:4. Čtyřmi góly a formou ze sezony krajského přeboru se blýskl J.Hink. Dvě branky za vítěze dali také R.Šerák a L.Kinský.

18.12.2017 Po polovině soutěže na 2.místě
Že si udrží náš tým druhou pozici v soutěži po její dohrané polovině, se rozhodlo v 11.kole, když jsme v domácím utkání přestříleli celek Jogy Mladá Boleslav 12:5. Po celý zápas si náš tým držel náskok v zápase a nepustil soupeře k zdramatizování zápasu. Šesti brankami v síti Jogy se blýskl J.Hink a když k tomu přidal ještě dvě asistence, vyhoupl se po polovině soutěže do vedení v kanadském bodování.

10.12.2017 Vybojovaná výhra s Rozdělovem
V 10.kole jsme zajížděli na stochovskou palubovku, kde nás hostil rozdělovský AFK. Dle tabulkového postavení jsme měli tento zápas lehce zvládnout, ale právě tyto zápasy, zejména pro náš tým jsou jednou za čas ošidné a problémové. Náš tým začal velice dobře a už po pár vteřinách hry jsme vedli 1:0, bohužel jsme se ale docela rychle začali podřizovat stylu hry našeho soupeře, kterým je bezstarostný ofensivný futsal, a tak už v 6.minutě byl stav skóre 3:3 a dále branky v utkání přibývaly. Po prvním poločase byl stav 5:5 a vše bylo otevřené. Bohužel našemu týmu nevyšel start do 2.poločasu a ofensivní Rozdělov z toho vytěžil branky, které ho poslali do vedení, náš tým v té době tápal a jedině díky brankáři Sedlákovi a štěstí nemohlo být skóre od soupeře navýšené. Zvrat začal v 36.minutě, kdy jsme serií tří branek zápas otočili ve svůj prospěch a nakonec vyhráli 10:7. Pěti brankami se blýskl kapitán J.Hink.

9.12.2017 Béčko za tři body
Béčko pokračuje v dobrých výkonech v okresním přeboru a drží 2.místo v soutěži. V třetím turnajovém kole jsme nejdříve vyhráli snadno nad KLC Klobuky 5:1, poté prohráli smolný zápas se Zlonicemi 4:3, když jsme vyhrávali už 3:0, ale díky promarněným šancím a obratu hostů jsme se museli spokojit ze soboty s třemi celkovými body.

1.12.2017 Výhra s nulou nad MCE
V 9.kole jsme zvítězili nad slánským MCE netradičním výsledkem 2:0. Zápas rozhodla dvouminutovka mezi 11.-13.minutou, kdy jsme vstřelili jediné dvě branky R.Šulcem a M.Kubínem. Po celý zápas nám fungovala kvalitní obrana podpořená skvělým výkonem brankáře Sedláka, který mohl slavit "nulu".

27.11.2017 Béčko za šest bodů
V druhém vystoupení našeho B-týmu si veze náš celek plný počet šesti bodů po jednoznačných výhrách 3:0 nad Fobozem Slaný a 6:3 nad rezervou Čechie Slaný. Střelcem kola v našem týmu se stal R.Šulc s pěti brankami.

26.11.2017 Prohra s Čechií Slaný
V 8.kole jsme museli zkousnout naši druhou porážku v soutěži, když jsme v nedělním dopoledni podlehli ve Slaném Čechii 9:8. Zápas, který se nejdříve vyvíjel dle našich představ a v prvních deseti minutách jsme nad slánským soupeřem vedli a diktovali tempo hry se v druhé části poločasu naprosto změnil a my ztratili dvoubrankové vedení a i bohužel otěže v zápase. Obrat v zápase dodal Čechii dominanci a sebevědomí jak v soubojích, tak hlavně v obranné činnosti, která nás nepouštěla do více šancí a když už jsme se před branku soupeře dostali, buď jsme orazítkovali brankovou konstrukci nebo zcela selhali v zakončení. V druhé půli jsme dvakrát našemu soupeři se přiblížili na rozdíl jediné branky, ale vždy jsme po hloupých chybách opět inkasovali. Opětovná kontaktní branka 13 vteřin před koncem na 9:8 už k vyrovnání nevedla.

17.11.2017 Vítězství na Kralupy
V 7.kole jsme přivítali na své palubovce tým AFC Kralupy, vítěze předchozího ročníku KP. Už od začátku zápasu to byl náš tým, který kontroloval hru a zaslouženě už od první minuty vedl po střele Hinka. Po prvním poločase jsme vedli 3:1 a skóre ve druhé půli ještě o další dvě branky navýšili, na druhé straně M.Horsica za svá záda už ve druhé půli míč nepustil a slavili jsme vítězství 5:1.

11.11.2017 Vstup do OP za čtyři body
Svůj vstup do nové sezony OP má náš rezervní tým. Ze dvou svých prvních vystoupení veze 4 body po vysokém vítězství nad béčkem MCE 9:2 a remíze s DFK Slaný 3:3. Tři branky ve dvou zápasech vstřelil P.Vicenec, v prvním zápase se trefil také brankář M.Horsica.

10.11.2017 Tři body z Dobřichovic
Další tři body do tabulky krajského přeboru si vezeme z dobřichovické haly, kde jsme se utkali v rámci 6.kola s místním futsalovým celkem. Už v první půli ukázal náš tým, že jde tvrdě za svým cílem získat nad posledním celkem tabulky venkovní výhru. Po prvním poločase svítil na tabulky výsledek 4:0 v náš prospěch a toto skóre jsme ještě v následující druhé půli ještě navýšili o další branky a tak konečné skóre znělo 8:3. Dvě branky za náš tým vstřelili J.Hink, R.Šerák i už tradiční střelec brankář M.Sedlák.

3.11.2017 PK Třebusice - FC Kročehlavy 15:3
V 5.kole jsme jednoznačně došli pro výhru nad oslabeným týmem Kročehlav 15:3. Hostující tým dorazil na zápas 5.kola bez hráčů na střídání a tak celý zápas vypadal jednotvárně, kdy hosté se bránili a my dobývali jejich obklíčenou bránu. V 1.poločase nám ještě bránění hostů dělalo problémy a zápas vypadal výsledkově ne tak výrazně, když jsme do šaten šli s výhrou 4:2. Do druhého dějství jsme ale vstoupili tou správnou nohou a hned na začátku začali plně navyšovat skóre, navíc logicky soupeři ubývaly rychle síly, na což jsme reagovali ke konci gentlemanským oddechovým časem, který jsme sami soupeři darovali.

29.10.2017 FC Brazil Kladno - PK Třebusice 5:5
V sobotním večeru jsme sehráli na kladenské palubovce haly BIOS divoké utkání plné zvratů s místním Brazil Kladno. Zprvu se ujal vedení domácí, nacož my jsme odpověděli první otočkou skóre v zápase a vedli po trefách Fedrhance a Kubína 2:1, jenže další obrat přišel ze strany domácích do konce poločasu a my prohrávali do šaten 3:2. Na začátku druhé půle náš tým opět dvěma góly za s sebou slavil vedení v zápase 4:3, když se tentokrát trefili Fedrhanc a M.Šerák. Po druhém obratu našeho protivníka v druhé polovině druhého poločasu vše vypadalo, že zápas nakonec dospěje do vítězství domácích. Nakoneč půl minuty před koncem šťastně vyrovnal z našeho tlaku dorážkou J.Hink stanovil konečný výsledek na 5:5.

21.10.2017 VIVA Příbram - PK Třebusice 3:5
Další tři body si připsal náš tým ve 3.kole krajského přeboru, když vyhrál na příbramské palubovce nad domácí VIVOU 5:3. Už v první půli ukázal náš tým, že po delší době budeme brát z příbramské haly bodový zisk, kde se mu vesměs příliš výsledkově nedaří. Ujali jsme se brzy vedení a po prvním poločase měli nadějný výsledek 3:1. Když náš tým přidal ve druhém poločase i další dvě branky, dokázal si slibné vedení do konce zápasu nad mladým týmem VIVY v poklidu pohlídat. Svou první branku za A-tým zaznamenal brankář M.Horsica.

14.10.2017 PK Třebusice - FC Brandýsek 13:4
Rekordní výsledek v derby mezi námi a Brandýskem se zaznamenal v pátečním večeru, když PK rozstřílelo svého soka vysoko 13:4. Nutno podotknout, že to bylo zapříčiněné zejména absencí brankáře hostů, když v brance FCB musel zaskakovat hráč z pole a v případě tohoto zápasu se to jevilo jako stěžejní. Už ve 2.minutě zápasu se náš tým ujal vedení J.Hinkem a přidali jsme i další branky, bohužel jsme se také dopustili řady chyb, které hráči Brandýska potrestali a tak v zápase bohatém na góly mohli diváci ve slušně zaplněné hale vidět už po 12.minutách výsledek 3:3. Naštěstí z vyrovnání se náš tým brzy oklepal a A.Fedrhanc dvěma brankami vrátil našemu týmu vedení 5:3, do konce poločasu nasadil náš tým do trháku a dalšími třemi brankami jsme vyhrávali 8:3. Druhý poločas se už dohrával pouze z nutnosti, jelikož se soupeři nedařila ani power play, výsledek se dál navyšoval a nakonec konečné skóre 13:4 bylo ještě pro Brandýsek lichotivým. Nám se povedl reparát z prvního kola soutěže a mohli jsme slavit první body v soutěži, J.Hink mohl slavit 4 branky v zápase.

9.10.2017 Akademie Kladno - PK Třebusice 6:4
Špatný vstup do soutěže zaznamenal náš tým v nedělním večeru, když po slibné první půli prohrál 6:4 s Akademií Kladno. Náš tým v vstoupil do zápasu aktivně a po celý první poločas držel taktovku zápasu ve své moci a také skóre hrálo v náš prospěch, když do šaten se šlo za stavu 3:1. I začátek druhé půle byl skvělý, když hned v první minutě M.Šerák zvýšil na 4:1, zdálo se, že spějeme do klidného dohrání zápasu a vše bude v pořádku, poté bohužel náš tým doplatil za nedisciplinovanost v obranné fázi a nepochopitelnými chybami jsme dostali soupeře do zápasu, zejména ve 30.minugě, když Akademie dvěma slepenými góly vyrovnanala na 4:4. Ve 36.minutě přišel další trest a velká chyba v bránění, která se proměnila v rozhodující branku zápasu, poté přidali hosté ještě další gól v power play a byl z toho první překvapivý výsledek soutěže, bohužel v náš neprospěch.

5.10.2017 V neděli pro PK úvod KP
V nedělním večeru o 20 hodině pro náš tým začne nový ročník KP 2017/18, do kterého vstoupíme ve slánské hale BIOS, kde nás přívítá hostitel Akademie Kladno. S kladenským celkem máme z minulého ročníku vyrovnanou bilanci, když po prvním zápase a přestřelce 10:8, kde jsme ale od začátku zápasu diktovali hru a vedli např. o pět branek, jsme v odvetném zápase v 18.kole překvapivě padli a tři důležité body nás stály medailové pozici v závěru soutěže. Zejména bezkrevný výkon v druhém zápase nám ukázal směr, kterým se nesmíme dát v 1.kole nadcházícího ročníku. Doufáme, že vše zvládneme a do sezony 2017/18 vstupíme tím správným vítězným krokem.

5.10.2017 Do PK přichází A.Fedrhanc
Jak už jsme avizovali v předchozích dnech, do našeho týmu míří na roční hostování hráč Fobozu Slaný Adam Fedrhanc, kde patřil v předchozích sezonách mezi jeho nejlepší hráče. V loňské sezoně nasbíral v dresu slánského celku v kanadském bodování 39 bodů za 27 branek a 12 asistencí a obsadil celkové 14.místo v KB v soutěži. Přejeme Adamovi ať se mu v barvách PK daří a formou v našem dresu minimálně naváže na svoji sezonu 2016/17.

2.10.2017 Zdravotní stav hráčů před sezonou
Se začátkem tréninků v nové sezoně jsme také zaznamenali aktuální zdravotní stav našich hráčů před začátkem sezony. Bolesti zad stále trápí D.Sirůčka, novou akvizici z minulé sezony, kterou už nedokončil kvůli stejnému zranění. Po roční pauze se do tréninkového procesu vrací P.Kubín, který po březnové operaci křížového vazu, by se měl do zápasového tempa zapojit zhruba na konci roku. Opakované bolesti kolene a třísel pravděpodobně nepustí do mistrovských utkání L.Kalu. Aktuálně nově zraněným je D.Vlasák, novic v týmu, který má zlomenou ruku, což ho ale nebude za měsíc limitovat a tak by do začátku sezony rezervy v okresním přeboru měl být v pořádku.

1.10.2017 Změny v našem kádru
Před nadcházející sezonou dochází v našem týmu k několika hráčským pohybům. Jsme rádi, že tým neopustil nikdo směrem "ven", a tak teoreticky bychom měli být silnější oproti předchozímu ročníku. Naopak do týmu přichází již avizovaný mladíček D.Vlasák, na dobré cestě je hostování jednoho z tahounů Fobozu Slaný A.Fedrhance, s týmem v nové sezoně trénuje F.Kacafírek, kmenový hráč Slavoje Kladno, kterého bychom také rádi do svých řad získali.

29.9.2017 Příští víkend start do nové sezony KP
Už jen týden zbývá do startu nového ročníku krajského přeboru. Ročník 2017/18 slibuje silnější složení týmů než ten předcházející, když se do kraje po 13 letech vrací exdivizní FC Brandýsek a to bude slibovat očekávané derby s naším rivalem. Dalším navrátilcem je slánská Čechie, která stejně jako náš celek v minulém roce se dobrovolně pro tento rok přihlásila o "soutěž níže". V soutěži zůstal také její vítěz AFC Kralupy n/Vlt., jelikož tým nezvládl baráž o divizi, musí svoje štěstí zkusit opět v KP, když k tomu přičteme sílu VIVY Příbram, MCE Slaný, dobře hrající Jogu Ml.Boleslav, čeká se silný boj o přední příčky, z kterého samozřejmě nechce vypadnout ani náš tým.

18.9.2017 Začínají tréninky PK
Dnem 18.září začíná tréninkový proces pro náš tým před nadcházející sezonou 2017/18. Tréninky se budou konat tradičně v pondělí v hale BIOS, akorát změna času se po dvou letech vrací na 20:30.

30.8.2017 Do PK přichází Dominik Vlasák
Na konci prázdninového období se dokončil přestup hráče Dominika Vlasáka do PK z týmu FC Brandýsek. Dominik už za náš tým sehrál jarní zápasy na Memoriálu P.Slance, ale jelikož obě strany projevili zájem o dlouhodobější spolupráci, domluvili jsme se s týmem Brandýska o přestupu tohoto hráče. Zejména se jedná o příslib do budoucna, jelikož hráči je 17 let a tak s ním počítáme zejména do zápasů B-týmu, z kterého se bude moci dle svých výsledků posunout do prvního týmu.

10.8.2017 Další posila do budoucna pro PK
Po letech "malých zdravotnic" se PK dočkává také chlapeckých přírůstků. V minulém roce to byl Vašík Zelenka a Matýsek Šerák, letos chlapeckou enklávu doplnil 8.8. Kubík Kubín, když v 1:20 se narodil šťastným rodičům Pavlovi a Katce. Jeho aktuální míry jsou 52 cm a 3900 g. Gratulujeme rodičům a přejeme Kubíkovi hodně zdaru v životě!!! Speciální přání PK je, aby si všichni tři za pár let zahráli právě ve žlutomodrém dresu :-)

25.7.2017 Po roce další hráč PK v choumoutu
Po roce, kdy změnil svůj stav na "ženatý" R.Šerák, se do chomoutu dostal další hráč PK, když M.Horsica si 21.července vzal ve Veltrusích svoji přítelkyni Veroniku, s kterou mají tříletou Natálku. PK přeje šťastným novomanželům vše nejlepší na společné cestě životem!!!

24.7.2017 V historii divize má PK pevné postavení
V letní přestávce bilancujeme jak individuální statistiky hráčů, tak jsme předtím zrekapitulovali historii KP, do kterého jsme se po devíti letech vrátili z divize. Právě v divizi jsme ale zanechali za 9 let nesmazatelnou stopu v historických tabulkách. Náš tým je v historické tabulce soutěže, která se hraje od roku 2003, na druhém místě (celkem 320 bodů) za brandýským FC (408 bodů), který má však v soutěži nahráno o 3 sezony více. Na třetím místě je další celek ze slánska 1.DFK, který za 10 sezon nasbíral 315 bodů. Historicky nejlepším střelcem soutěže je poté náš J.Hink s 269 brankami, druhý je příbramský Zákoucký s 212 góly, třetí Volf z MCE Slaný.

21.7.2017 V áčku začal kralovat historii J.Hink
Po přehledu nejlepších střelců historie naší rezervy přecházíme se statistikou našeho A-týmu, kde po třech letech došlo ke změně pořadí nejlepšího střelce. Před třemi roky P.Kubín vystřídal P.Suka na pozici nejlepšího střelce v klubu, tento rok ho ale z první pozice sesadil J.Hink, který se svými 51 brankami v minulé sezoně si vytvořil také na své první pozici dostatečný náskok. V současné době tak J.Hink v historické tabulce má 364 branek za A-tým, na druhé pozici je P.Kubín s 335 brankami, třetí zůstává P.Suk s 305 zásahy.

20.7.2017 V béčku historii vede M.Šerák
Ve futsalové přestávce se můžeme podívat do historických tabulek střelců v jednotlivých týmech. Dnes začínáme naší rezervou - béčkem. V ní se 116 trefami vede tabulku M.Šerák, druhým je J.Hink se 104 brankami, bronzovým je L.Kinský s 99 góly. Evidence střelců v B-týmu se vede od roku 2004, kdy byla rezerva obnovena, předtím byla založena roku 1997 a měla trvání jednoho roku. Celkově se do listiny střelců zapsalo 44 hráčů.

2.6.2017 4.místo na Memoriálu P.Slance
V letošním roce jsme nenavázali na tři po sobě jdoucí vítězství v Memoriálu P.Slance a skončili na poslední čtvrté příčce se sedmi body společně s třetím MCE Slaný, směšně oba týmy byly největšími favority na vítěze. Letošní vítězství a třetí v historii Memoriálu si připsal celek 1.DFK Slaný, druhý skončil tým Výběr Slaného, tvořící převážně z hráčů Fobozu a Hraslu Slaný.

29.4.2017 Historie KP
Po uplynulé sezoně v KP, do kterého jsme se vrátili po 9 letech se aktualizovali její historické tabulky, v kterých hrajeme také důležitou roli. V celkové historické tabulce patří našemu celku 3.místo s 303 body v 8 odehraných sezonách, tabulce vévodí letošním vítěz AFC Kralupy. V individuálních statistikách jsou na tom nejlépe M.Kubín (177 Branek), P.Suk (174) a P.Kubín (144). Za zády je stíhá ještě aktivní a produktivní střelec J.Hink se 118 zásahy.

20.4.2017 J.Hink a R.Šerák kralovali statistikám KP
J.Hink R.Šerák Po nepříliš pro nás lichotivém 4.místě v KP, jsme zabodovali v individuálních statistickách celé soutěže, když J.Hink s 53 brankami ovládl tabulku střelců. R.Šerák byl nejlepším nahrávačem soutěže společně s L.Volfem z MCE s 33 asistencemi. Kanadské bodování hlavně díky střelecké produktivitě zvládl nejlépě opět J.Hink za 73 bodů (53+21). V anketě o nejlepšího hráče soutěže skončil J.Hink na třetím místě, na pátem místě se umístil M.Sedlák.

18.3.2017 Na konec prohra s Jogou...
V posledním zápase sezony jsme přivítali ve svém prostředí tým Jogy Mladá Boleslav. Celý zápas se odehrál ve volném duchu, v němž bylo znát, že oba týmy již hrají pouze o umístění na 4. a 5.místě. Nakonec zvítězil lépe střílející soupeř, který vyhrál 5:3 a uštědřil našemu týmu druhou prohru za s sebou. Náš tým skončil na 4.místě v soutěži, což se dá jasně kvalifikovat jako zklamání, jelikož celou sezonu se bojovalo o prvenství, nakonec z toho není ani medailová pozice...

14.3.2017 Pasovali jsme vítěze KP
V předposledním kolem KP jsem zajížděli na palubovku vedoucího celku Kralup, kteří by v případě výhry mohli slavit předčasné prvenství v soutěži. Během prvního poločasu se hrál pěkný, bojovný futsal z obou stran a tak zaplněná hala viděla, jak oba celky jdou do kabin za nerozhodného stavu 3:3. Do druhého poločasu vlétl náš soupeř s větší touhou zvítězit a to se také projevilo na palubovce, svoji sílu zužitkoval ve 28.minutě vedoucí brankou na 4:3, o tři minuty později přidal ještě jednu a díky nadšenému výkonu podpořenému vyprodanou halou, dokráčel celek AFK Kralupy k vysněnému vítězství znamenající titul v krajském přeboru.

5.3.2017 Rozstřílené Kročehlavy
Ve 20.kole KP jsme přivítali na naší palubovce tým FK Kročehlavy, kterému jsme chtěli vrátit nešťastnou porážku z podzimního utkání. Měla nám tomu i napomoci pouze šestičlenná sestava soupeře, která nás ovšem zaskočila hned v úvodu utkání, kdy hosté vstřelili úvodní gól zápasu. Naštěstí odpověď na sebe nedala dlouho čekat a do poločasu jsme přidali ještě další dvě branky. V druhém poločase existovalo už pouze jedno mužstvo a tak nakonec výhra 8:1 byla ještě pro soupeře milosrdnou.

26.2.2017 Povinné body s Fobozem
V 19.kole KP jsme vyhráli na slánským Fobozem 8:4. Slánský tým se držel zejména v první poločase, kdy jsme nevyuživali šance a tvrdá defensiva soupeře nám dovolila do přestávky vést pouze 2:1. Až v druhém dějství se naše útočné síly už rozhýbaly na rychleší obrátky a výsledkem toho bylo konečné skore 8:4.

20.2.2016 Béčko se sedmi body
Notně posílený B-tým se vrhnul v sobotních třech zápasech do zachraňující mise okresního přeboru, která se z velké části povedla. Sedmi body ze tří zápasů se naše rezerva odpoutala ode dna tabulky, když nejprve remizovala z béčkem Čechie Slaný 6:6, poté si poradila se Spartou Slaný 4:0 a nakonec porazila Omask Kovo Kladno 5:1. Ve všech zápasech táhli zejména mužstvo bratři Šerákové, kteří se trefili ve všech třech zápasech.

19.2.2017 Prohra s Akademií Kladno
V 18.kole KP jsme počtvrté v tomto ročníku našli přemožitele, když nad naše síly byl tým Akademie Kladno. Bohužel za prohru si může náš tým pouze sám, když lehkovážným výkonem a řadou neproměněných šancí jsme soupeři darovali v pátečním večeru laciné tři body. Naproti tomu soupeř bojující do poslední vteřiny využil chyb v naší obraně a postupně našemu týmu brankově utíkal, když o poločas svítil výsledek 2:5. Ani po změně stran se nic nezměnilo a tak konečný výsledek může být pro náš tým hlavně varováním, že bez důsledného výkonu a dobré obrany se vyhrávat nedá.

12.2.2017 Výhra v Příbrami
V 17.kole KP jsme vyhráli na palubovce příbramského HFK 10:7. Po celý zápas si náš tým držel brankové vedení a skóre navyšoval. Čtyřmi brankami za náš tým se blýsknul D.Sirůček, dvě branky dali M.Šerák a J.Hink.

7.2.2017 Remíza s Dobřichovicemi
Hodně útočné a gólově hody byly k vidění v 16.kole KP mezi naším týmem a soupeřem z Dobřichovic. Po celý zápas jsme sváděli se soupeřem tuhý boj a zejména litovali naší špatné obranné činnosti, z které jsme dostávali laciné branky. Do druhého poločasu jsme vcházeli za nepříznivého stavu 2:3 a šli do druhého dějství s jasným cílem zápas otočit, ale opět snadnými brankami jsme dostali soupeře do vedení 2:5. Zápas jsme nakonec srovnali na 6:6 až ve 37.minutě, kdy se čtvrtou brankou v zápase prosadil J.Hink. Nakonec vše mohlo dopadnout vítězně pro náš tým, když dvě vteřiny před koncem rozhodčí zapískal šestý faul proti našemu soupeři, ale z nepochopitelných důvodů velkou penaltu našemu týmu nedovolil kopat z vysvětlení, že náš tým "výhodu po faulu nevyužil". Rozhodčí se po zápase omluvil za svoji chybu, ale dva ztracené body nám to nevrátilo, i když to samozřejmě nebylo ztracené jen kvůli sudímu, ale také naší obrannou lehkovážností během celého zápasu.

5.2.2016 Béčko se třemi body
Po debaklech z minulého kola si náš tým spravil zčásti reputaci v tomto kole okresního přeboru, když nejprve vyhrál nad Jarpicemi 7:3, poté podlehl silně nabité rezervě MCE Slaný 1:4.

31.1.2017 Výhra v Bělé
V 15.kole jsme prolomili několikaletou smůlu palubovky v Bělé pod Bezdězem, kde náš tým v historii ani jednou nevyhrál, ať v divizi či KP. Vše se zlomilo v neděli, když jsme přijeli na půdu aktuálně posledního týmu KP. V 1.poločase vše nasvědčovalo průběhům předchozích zápasů v Bělé, kdy jsme brzo prohrávali a neproměňovali šance, prokletí až zlomil v 11.minutě dalekonosnou střelou M.Sedlák a do kabin se šlo za nerozhodného stavu 1:1. Nakonec vše rozhodla první desetiminutovka ve 2.poločase, kde jsme 3 brankami v rozmezí šesti minut zlomili soupeře a nakonec celkově ho porazili 5:1.

23.1.2017 Střelnice s Rozdělovem
Ve 14.kole KP jsme v domácím prostředí přivítali celek Rozdělova. Po vyrovnané první půli, kterou jsme vyhráli 3:2, jsme se plně rozjeli v druhém dějství, kdy jsme soupeře jasně přestříleli a výsledek skončil jasným vítězstvím 11:3. Pěti brankami drtil soupeře J.Hink, tři branky přidal střelec posledních zápasů O.Měkota, po brance přidali K.Šulc, R.Šerák a svoji premiérovou branku v prvním zápase za PK vstřelila nová tvář v týmu D.Sirůček.

15.1.2017 Důležitá výhra v boleslavské dohrávce
Důslednou obrannou hrou a využitými šancemi jsme proměnili ve výhru 5:2 v odloženém zápase 11.kola KP v Mladé Boleslavi. Brankově se prosadil po dvouzápasovém půstu J.Hink, dále přesně mířili bratři Šerákové a O.Měkota.

14.1.2017 M.Sedlák hattrickem srazil MCE
Ve 13.kole KP bylo na pořadu malé derby mezi PK a MCE. Zápas se po bezbrankovém poločase rozhodoval až v jeho druhé části, kde hlavní roli sehrál zejména náš brankář M.Sedlák, který nejprve otevřel skóre na 1:0, poté dlouho držel náš tým skvělými zákroky. MCE přesto vyrovnalo zčásti ale naším přispěním, jelikož jsme si vstřelili vlastní branku. Na tu odpověděl o pár minut později Měkota rozhodující tvrdou trefou a následně v power-play soupeře přidal i branku na 3:1. Poslední minuty už byly v režii našich dalších branek, které plynuly z mohutné ofensivy soupeře, které ale k ničemu nevedla, a tak F.Čížek a poté z penalty a další střely M.Sedlák upravili výsledek na konečných a krutých pro soupeře 6:1. Na sestřih utkání se můžete podívat zde.

10.1.2017 Černá sobota pro týmy PK
Doslova černou sobotou se dají nazvat první kola v novém roce 2017 pro týmy PK. Nejprve v odpoledních bojích nestačil náš B-tým po debaklech na mužstva Zlonic 0:5 a Brandýsku B 0:9. Na tragický výkon rezervy bohužel navázalo i naše áčko ve večerním zápase na palubovce příbramské Vivy, kde se muselo před svým soupeřem sklonit po vysoké porážce 2:10

1.1.2017 Svobodní - Ženatí 3:8
V novoročním utkání svobodných proti ženatým tentokrát kralovali zkušení ženatí, kteří proti notně omlazenému týmu svobodných byli po celý zápas lepším týmem a celkově se radovali z výhry 8:3.

28.12.2016 Kralování na vánočním turnaji pokračuje!!!
Popáté za s sebou opanoval náš tým Vánoční turnaj ve Třebusicích, který měl tento rok na pořadu 24.ročník. Náš tým starších, titulující se označím "A" si poradil postupně se všemi soupeři 2:1 Věznice Vinařice, 4:2 Junioři "B" Třebusice, 2:0 Koleč. Na druhém místě skončil tým Věznice Vinařice, kterou reprezentovali strážní v čele s "naším" L.Kalou, slatinským Jeřábkem, brandýským Grubnerem, a tak jeho úspěch nebyl žádnou náhodou - 3:1 Koleč, 3:1 Junioři "B" Třebusice. Až na třetí pozici se usadila Koleč, tradiční účastník turnaje, která si poradila po boji pouze s našimi juniory 4:3. Čtvrté místo obsadili junioři PK, kteří po minulé druhé příčce i přes sympatické výkony skončili bez bodu.

20.12.2016 Je znám termín odloženého utkání
Jak už jsme informovali, k 11.kolu KP jsme do Boleslavi neodjeli z už známých důvodů. Náhradní termín po dohodě klubů byl stanoven na neděli 15.1.2017 od 19 hodin.

19.12.2016 Cesta do Boleslavi odložena
K 11.kole jsme se měli utkat v boleslavské hale s místním týmem Jogy, bohužel se tak nestalo. Dle vyjádření vedení Jogy vznikla nepředvídaná časová kolize v hale mezi florbalem a futsalem, kde se futsal musel podřídit a zápas by pravděpodobně začal s velkým časovým zpožděním oproti oficiálnímu začátku ve 20:00, tudíž zápas musel být odložen...

14.12.2016 Výhra nad Kralupy
V 10.kole KP přišel na řadu duel mezi druhým a třetím týmem tabulky, soupeře z Kralup. Po celý zápas jsme si drželi územní převahu, kterou jsme však nemohli proměnit ve vyšší navýšení skóre, navíc agresivní hrou a rychlými protiútoky nám dělal starosti. Po vedení v prvním poločase přišel nečekaný obrat mezi 25-27.minutou, kdy třemi brankami šel soupeř poprvé do vedení, nutno přiznat po našich školáckých chybách v obraně. O konečný obrat v náš prospěch se postarala útočná dvojice V.Šulc - J.Hink, když ve 33. a poté 35.minutě každý přidal po brance a vzájemně si přispěli asistencí a stanovili tím konečný výsledek na 5:4.

5.12.2016 Prohra s Kročehlavy
Nečekanou bodovou ztrátu musí počítat náš tým z 9.kola KP, když ve stochovské hale, která je domácím prostředím pro tým FC Kročehlavy, prohrál s domácími nečekaně 4:5. Přitom celý zápas byl v jednoznačné režii našeho týmu a náš soupeř vyrážel pouze do útoku při našich chybách v zakládání vlastních protiútoků. Bohužel takových chyb bylo cca 8 a 5 jich soupeř proměnil v gólový efekt, což mu nakonec vyneslo kýžené 3 body. Náš tým navíc neproměnil vyložené brankové příležitosti a tak trestem byla tato zbytečná ztráta.

27.11.2016 Debakl slánskému Fobozu
V 8.kole jsme měli za soupeře slánský tým Fobozu, který se pohybuje v dolních patrech tabulky KP. Od začátku jsme nechtěli nechat nic náhodě a vzít zápas plně do svých rukou, což se povedlo na jedničku a už v první minutě nás nasměroval za vítězstvím M.Kubín. Další branky Měkoty a R.Šeráka na sebe nenechali dlouho čekat a zápas se vyvíjel dle našich not, čemuž tedy přispíval i slabý výkon soupeře. Do poločasu jsme šli již z vedením 6:0. Ve druhé půli pokračoval střelecký koncert našeho týmu a až na devátou branku v síti hostů dokázal Foboz brankově reagovat. Konečný výsledek zápasu 15:2 vyzněl jasně v náš prospěch stejně jako celý výkon v zápase a tentokráte můžeme hráče pochválit i za hru v obranné fázi, i když nám to soupeř velice usnadnil, a když už slánští se do některé šance dostali, vychytal je výborný Sedlák. Gólově exceloval opět J.Hink, který k pěti brankám přidal dalších 5 asistencí, hattrick zaznamenal M.Kubín.

21.11.2016 Z debaklu drama na konec
V nedělním večeru jsme zavítali do slánské haly BIOS, kde svá domácí utkání hraje tým Akademie Kladno. Po snadném vstupu do zápasu a přehledném vedení po poločase 5:0, kdy jsme soupeře především drtili rychlými protiútoky, jsme určitě netušili, co se stane v poločase druhém. Do druhého dějství jsme vstoupili se stejným tempem jako v poločase prvním a přidali další branky a soupeř byl zralý na ručník, když ani od něj hraná power play nenesla kýžené ovoce, navíc my netrefovali vícekrát prázdnou branku soupeře. V průběhu druhé půle se ale najednou z naší strany projevila podcenění soupeře a v posledních minutách jsme si nechávali dávat zbytečné branky po totálních chybách v bránění, navíc jsme začínali více a více nevyužívat šance ke skórování. Nakonec z toho bylo menší drama ke konci, když konečná cifra na světelné tabuli se zastavila na 10:8 v náš prospěch. Zbytečné podcenění a neproměňování šancí nás v tento zápas nemuselo mrzet, ale v příštích zápasech bychom se naivitě v zakončení a chyb měli i za rozhodnutého stavu určitě vyvarovat.

15.11.2016 Tři bratři v akci
V 6.kole KP se v našem dresu poprvé představila v jednom dresu trojice bratrů Šulcových - Vojta, Kryštof a Rýša. Prvně dva jmenovaní spolu nastupují takřka pravidelně v bratrském útoku, ale právě v tomto kole se k nim přidal i se svým druhým startem za A-tým třetí do počtu Richard, pro kterého byl zápas o to vydařenější, když po naskočení do jeho průběhu ve druhém dějství vstřelil svou první branku za první tým PK. Přejeme mu aby mu střelecká chuť vydržela i do ostatních zápasů stejně jako Vojtovi a Kryštofovi. Tímto startem se tři bratři zapsali do historie PK, dosud jsme mohli sledovat pouze bratrské dvojice bratry Kubíny(to jak starší Pavla a Martina, tak Martina a Honzu), bratry Šeráky či v nedávné minulosti bratry Zelenky.

13.11.2016 Výhra nad HFK Příbram
V pátečním večeru jsme v 6.kole KP přehráli tým HFK Příbram 12:7. Od začátku to byl náš tým, který určoval tempo hry a jen díky naší chabé produktivitě nebyl výsledek daleko více rozdílný, navíc jsme ke konci soupeři lehkovážností nechali vstřelit korigující branky, které výsledek zakončili pro soupeře ještě přiměřených 12:7. Za náš tým vstřelil hattrick M.Kubín, tradiční přesnou střelu ukázal i M.Sedlák, premiérovou branku v A-týmu vstřelil Richard Šulc.

7.11.2016 Přestřelka v Dobřichovicích
V 5.kole KP jsme zavítali na palubovku Sokola Dobřichovice a k vidění byla přestřelka, která na konci utkání nepoznala vítěze při skóre 8:8. Po celé utkání musel náš tým dotahovat soupeřův náskok, který byl stále o jednu či dvě branky. Poslední dotahování přišlo 42 vteřin před koncem, kdy jsme stanovili na konečných 8:8. Hattrick v zápase zaznamenal na naší straně J.Hink a s 15 brankami v 5 zápasech KP vede s přehledem tabulku střelců.

30.10.2016 Povinná výhra s Atmosem
Ve 4.kole krajského přeboru jsme přivítali v domácím prostředí poslední tým soutěže Atmos Bělou pod Bezdězem. Po bohužel koncertu našich neproměněných šancí šli hosté 2x v prvním poločase do vedení a náš špatný výkon v zakončení pokračoval i v druhém dějství, které protrhla až šťastná trefa L.Kinského, která otočila výsledek na 3:2. Od té doby jsme už zápas měli pod kontrolou i výsledkově a nakonec ho dotáhli ke konečné výhře 7:3.

26.10.2016 Premiérová branka Kryštofa Šulce
V zápase 3.kola krajského přeboru vstřelil svoji premiérovou trefu za A-tým sedmnáctiletý Kryštof Šulc, nejmladší z bratrů Šulcových. Na svůj okamžik si počkal do 28.minuty, kdy se trefil střelou k tyči na 7:4. A nemuselo nakonec zůstat pouze u jedné branky, když během dalších tří minut si vytvořil dvě dobré příležitosti, nejprve hlavou branku minul, poté nastřelený míč poslal vysoko nad branku soupeře. Přejeme Kryštofovi, ať se mu v barvách PK daří a přidá co nejdříve další branky v sítích soupeřů!!!

24.10.2016 Těsná výhra s Rozdělovem
Ve 3.kole jsme zavítali na stochovskou palubovku, na které má domácí prostředí celek Rozdělova. V nepříliš pohledném utkání jsme se nakonec probojovali k povinnému vítězství, když jsme až na lehkovážný začátek měli utkání ve své moci a zvítězili 7:6, když domácí celek i za přispění našich chyb ke konci mohutně dotahoval až na jednobrankový rozdíl, který už jsme si vzít nenechali.

16.10.2016 P.Suk má Verunku!!!
S radostí můžeme oznámit, že se v nedělních ranních hodinách, narodila P.Sukovi a jeho manželce Katce dcerka Veronika. Její aktuální míry jsou 50 cm a 3350 g. Celé PK gratuluje a přeje rodičům vše nej s Verunkou!!!

15.10.2016 Smolná prohra s MCE
Ve druhém našem představení v KP jsme přivítali v hale BIOS také "domácí" MCE Slaný. Ve velmi svižném a pěkném utkání, ve kterém rozhodovali opravdu detaily, jsem tentokrát tahali za kratší konec. MCE se od začátku zápasu chopilo větší iniciativy, kterou jsme převzali až bohužel po smolné brance na 3:4, též rozhodující, kde jsme fatálně selhali v obranných řadách. Bohužel ani několikrát hraná power play a nastřelení brankové konstrukce k remízového stavu nevedly.

8.10.2016 Vítězný vstup do KP
Vítězně vkročil náš tým po devíti letech do krajského přeboru, když porazil tým VIVA Příbram 9:6. Ovšem výhra se nerodila lehce, jak výsledek napovídá, když náš tým dvakrát prohrával o tři branky. Nejprve jsme nezvládli start do zápasu a po 10.minutách prohrávali 0:3, po vyrovnání na 3:3 jsme si těsně před přestávkou nechali dát branku na 3:4, na kterou navázal hostující tým Příbrami dalšími dvěma góly v úvodu druhé půle - 3:6. Poté už přišel mohutný finiš našeho mužstva, když ve 31.minutě jsme snížili na 4:6, jenže hlavní brankostroj přišel od 37.minuty, kdy jsme vstřelili do konce utkání dalších pět branek a slavili důležité ale vydřené vítězství, hlavně díky našemu vlažnému výkonu v první polovině zápasu. Čtyři branky v síti hostů slavil J.Hink.

16.9.2016 Rozlosování našich týmů v sezoně 2016/17
Až na jeden zápas v KP A-týmu známe kompletní rozlosování obou našich týmů v následující sezoně 2016/17. Rozpis A-týmu k zhlédnutí zde. Rozpis B-týmu k zhlédnutí zde.

9.9.2016 Obrana také nakonec také doplněna!!!
R.Šerák Po narození Tadeáše Kinského(otec Kinda útočník) a Vašíka Zelenky(otec Zelí brankář) jsme se dočkali doplnění též obranné řady a to v plné kvalitě, pokud se nově narozený Matěj Šerák potatí po svém tatínkovi Radkovi. Dne 8.září vykazoval míry 48 cm a 3,09 kg, což k výšce tatínka je ještě mnoho let dřiny, ale i tak ho bereme určitě do našich řad :-) Přejeme šťastným rodičům vše nej s Matějem a samotnému Matěji, ať se mu na světě líbí a drží se ho vždy pevné zdravíčko!!!

24.8.2016 V.Zelenka má do budoucna brankáře
Po ohlášení "posily" do útoku v podobě novorozence Tadeáše Kinského hlásíme další přírůstek, tentokrát do branky, když se našemu brankáři V.Zelenkovi narodil 20.srpna syn Vašík. Aktuální jeho míry 49 cm a 3,8 kg ho sice ještě dlouho nepustí do branky PK Třebusice, ale doufáme, že ho táta k futsalu přivede a stejně jako on bude jeho Vašík do futsalu stejně zapálený. Přejeme vše nejlepší šťastným rodičům a Vašíkovi, ať se mu na světě líbí!!!

29.7.2016 PK hlásí do budoucna střelce
Máme radostnou povinnost oznámit, že v dopoledních hodinách se našemu hráči L.Kinskému a jeho manželce Tereze narodil syn Tadeáš, aktuální míry 3,33 kg a 49 cm. Přejeme Tadeášovi vše nejlepší na tomto světě, hodně zdravíčka a automaticky ho registrujeme do našeho futsalového klubu :-) Oběma šťastným rodičům přejeme aby s Tadeášem měli vždy jenom ty krásné starosti a aby jim dělal jen samou radost!!!

20.6.2016 Rozlosování KP 2016/17
Jak jsme již avizovali, náš A-tým se pro sezonu 2016/17 přihlásil do KP a zná již rozlosování své soutěže. V 1.kole přivítáme příbramskou VIVU FK, v dalším kole nás čeká derby se slánským MCE. Celý rozpis k zhlédnutí zde.

9.6.2016 A-tým v příští sezoně v KP
K velkému rozhodutí dospělo vedení týmu PK Třebusice společně se stávajícími hráči A-týmu, když na začátku května po schůzce hráčů A-týmu se rozhodlo, že v příštím ročníku bude tým hrát pouze krajský přebor a nepříhlásí se do nastávající sezony divize A. Hlavními důvody dobrovolného "sestupu" do nižší soutěže byl fakt přerodu týmu a další omlazení našeho kádru, které očekáváme v příštím ročníku a tím by hratelnost divize pro náš tým byla opět těžší a těžší. V KP by chtěl omlazený tým najít svojí lepší tvář a předvádět aktivní futsal, ke kterému by měl mít v nižší soutěži snad více prostoru. Očekáváme, že mladší hráči by měli více take předvádět na palubovce a měli by se "vyhrát" způsobem, že bychom rádi v příštím roce či dalším, pokud na to kádr kvalitou bude mít, opět rádi divizi přijali a hráli v ní důstojnou roli.

18.5.2016 Hattrick na memoriálu dokonán!!!
Po třetí za sebou vyhráváme pohár pro nejlepší tým Memoriálu Petra Slance, i když po dnešních závěrečných zápasech se konalo velké drama o vítěze memoriálu v jeho 21.ročníku. Nejprve náš tým prohrál nad naším jediným konkurentem MCE Slaný 1:3, toť stejným poměrem jako jsme nad MCE vyhráli v prvním zápase. Zápas rozhodla, minimálně poznamenala, situace z 24.minuty, když rozhodčí Říha v neuvěření všech udělil při penaltovém faulu na našeho hráče Kalu hráči žlutou kartu za simulování a následnou červenou, čímž oslabil náš tým, který si nechal dát právě rozhodující gól na 1:3, který vyústil v to, že mezi našemi týmy při stejném počtu bodů nebude už rozhodovat vzájemný zápas, jelikož je stejný, ale celkové skore, které hrálo do karet MCE, které ho mělo o 11 branek lepší. Do druhého zápasu jsme šli s vědomím vyhrát co největším rozdílem a to se povedlo kanonádou 13:1 proti Jafře Slaný a poté čekali na zázrak, že si nechá ujít MCE celkové vítězství, když by ztratilo body nad čtrtým týmem Unionem Slaný. V prvním poločase se hrálo pouze na jednu branku, ale dvě jediné šance Union proměnil a vedl 2:1, do druhého poločasu MCE zvýšilo ještě více tlak a zápas logicky otočilo ve svůj prospěch. Senzace přišla 40 vteřin před koncem, když MCE faulovalo a z desetimetrového kopu hráč Unionu změnil konečné skore na 3:3 a náš tým poslal k cestě za zlatem!!!

13.5.2016 Stále bez ztráty bodu
Nadále prochází náš tým bez jediné ztráty bodu, když ve třetím turnajovém kole jsme přehráli nejprve Union Slaný 3:0, poté přestříleli slánské vojáky DFK v poměru 5:4.

10.5.2016 Další výhry na memoriálu
Zatím bez ztráty bodu prochází náš tým 21.ročníkem Memoriálu P.Slance, když i ve druhém turnajovém kole vyválčil 6 bodů za výhry nad Jafrou Slaný 3:0 a MCE Slaný 3:1.

30.4.2015 Šodo už taky mezi ženatými!!!
30.dubna se dostal další náš hráč do chomoutu, když do svazku manželského se rozhodl jít Radek Šodo Šerák společně se svojí dlouholetou přítelkyní Martinou. Dá se říci, že se jedná o manželství v PK, jelikož Radek je naším hráčem od roku 2003, Martina je sestrou našeho brankáře Míry z B-týmu a zejména dcerou jednoho ze zakladatelů klubu Miroslava Horsici. Přejeme novomanželům vše nejlepší na jejich společné cestě životem!!!

27.4.2016 Úspěšný vstup do Memoriálu
Středečním prvním turnajovým kolem jsme vstoupili do 21.ročníku Memoriálu P.Slance. Jednal se o vstup úspěšných, když jsme si v kombinované sestavě hráčů z A-týmu a B-týmu poradili s 1.DFK Slaný 8:4, poté i s Unionem Slaný 5:3. V obou zápasech se podařil hattrick O.Měkotovi, o dvě branky méně dal ve dvou zápasech V.Hansl.

7.4.2016 Nejlepším střelcem V.Hansl
Po minulém týdnu, kdy jsme individuálně zrekapitulovali hráče A-týmu, přicházíme z rekapitulací naší rezervy. Nejlepším střelcem týmu se stal V.Hansl, který nastřádal 11 přesných trefi do sítě soupeřů. Na druhém místě se umístil s 10 góly M.Šerák, o 3.-6.přícku se dělí trio P.Suk, J.Smetana a L.Kinský. Celkem se za B-tým trefilo 18 hráčů.

5.4.2016 Béčko na konečném 7.místě
Poslední kolo okresního přeboru rozhodlo, že náš B-tým se umístil na konečném 7.místě, když v posledním turnajovém kole remizoval s rezervou MCE Slaný 2:2, poté v okleštěné sestavě podlehl béčku Fobozu Slaný 4:5.

29.3.2016 J.Hink ovládl klubové statistiky A-týmu
Opět povedenou divizní sezónu má za s sebou J.Hink, když se stal v uplynulé sezóně 2015/16 nejlepším střelcem i nejlepším hráčem hodnoceným kanadským bodování v našem týmu. Celkem nastřílel ve 22 zápasech úctihodných 46 branek, což ho vyneslo na celkové 2.místo mezi střelci divize za libereckým Benekem. V našem týmu za ním skončili mezi střelci se 16 góly R.Šerák, třetí skončili shodně s 10 brankami M.Kubín a M.Šerák. V kanadském bodování dosáhl J.Hink 56 bodů za 46 branek a 10 asistencí, což mu vyneslo v celkovém hodnocení divize 4.místo. V našem týmu za ním skončili R.Šerák s 35 body (16+19), třetí skončil M.Šerák s 21 body (10+11).

23.3.2016 Futsalový vytrvalci!!!
Klobouk dolů a poklony musíme vzdát hráčům, kteří zbyly jako torzo sestavy v posledním zápase divize A na palubovce Legie Příbram, kde náš tým prohrál až v posledních vteřinách rozhodující brankou na 6:5. Hráči R.Šerák, J.Hink a M.Kubín odehráli celý zápas takřka bez střídání, když se postupně zranili M.Šerák a P.Kubín. A odehráli tento zápas vzhledem k okolnostem na výtečnou, až na černou tečku na závěr v podobě branky na 5:6. K těmto třem mušketýrům přibyl během zápasu ještě šestnáctiletý J.Kubín(více o něm v článku z minulého dne), debutant v dresu A-týmu. V druhém poločase tito hráči nemohli využít jediného střídání, pouze minuty oddechového času v polovině druhého dějství. Samozřejmě velký dík patří též skvělému výkonu M.Sedláka v naší brance, všem ještě jednou díky!!!

22.3.2016 Debut v áčku s takřka 30 odehranými minutami
Debutovat v šestácti letech v A-týmu Třebusic a mít odehráno v premiérovém zápase cca 30 minut čistého času, tomu se říká výkon a palec nahoru hráči. Tím hráčem byl Jan Kubín, který odjížděl do Příbrami s naším mužstvem, jako "pomocná síla" při velké absenci ostatních hráčů a moc příležitostí ani před cestou neočekával. Stal se však pravý opak, když po zraněních P.Kubína a M.Šeráka musel odehrát nakonec už zmíněné minuty v zápase, zejména porce ve druhém poločase bez střídání je pro šestnáctiletého hráče opravdu nápor, navíc J.Kubín měl v nohách dopolední zápas velkého fotbalu. Za to mu patří velký dík, jak z pozice náhradníka k zápasu přistoupil!!!

21.3.2016 Dohrávka s torzem týmu bolela po těle i na duši
K poslednímu zápasu divizní sezóny jsme odjížděli do Příbrami s dosti okleštěným výběrem, když do hry bylo připraveno jen 6 hráčů včetně šestnáctiletého debutanta J.Kubína. Úvod zápasu se nám nebývale vydařil, když v první minutě se trefil R.Šerák a ujali jsme se důležitého vedení. Poté přišla první ztráta v našich řadách, když jeho bratr Martin si poranil kotník a musel odstoupit z utkání. Herně se nám však stále dařilo, když v osmé minutě už byl stav v náš prospěch 3:0, když se postupně trefili ještě J.Hink a P.Kubín. Ani po snížení na 1:3 jsme stále věřili ve slibný výsledek, jelikož jsme domácí do vyložených šancí moc nepouštěli. Bohužel zlomová byla 17.minuta, kdy musel po obnoveném zranění kotníku odstoupit také P.Kubín a my byli bez šance střídání, čehož soupeř využil do konce poločasu kontaktní brankou na 2:3. Ve druhém poločasu pokračoval tým ve hře bez střídání a dokud byly síly, tak se nám dařilo, když se nám náskok podařilo zvýšit na 2:5. Bohužel s přibývajícím časem stoupal tlak domácích, hrajících na dvě čtyřky, a síly našemu týmu ubývaly. Ve 35.minutě bylo vyrovnáno na 5:5 a schylovalo se k závěrečnému tlaku domácích, který jsme však přežívali dlouho bez úhony. Bohužel k rozhodujícímu okamžiku došlo 30 vteřin před koncem, kdy domácí naši obranu nakonec zlomili a domácí Šperer zkompletoval svůl hattrick a obrat v zápase na konečných 6:5 pro Legii. Touto prohrou a dalšími výsledky ve 22.kole spadl náš tým na konečné 8.místo v soutěži.

21.3.2016 Béčko se třemi body
Z předposledního kola okresního přeboru si veze náš rezervní celek 3 body za vítězství 5:1 nad posledním týmem soutěže Sokolem Řevničov. Předtím sehrál smolný zápas se slánskou Spartou nad kterou vedl po prvním poločase jasně 4:0, ve druhém dějství následoval totální kolaps našeho týmu, když Sparta šesti brankami zápas otočila ve svůj prospěch a vyhrála konečných 6:4.

15.3.2016 Přestřelka v Chomutově bez bodů
Ve 21.kole divize A jsme zajížděli na palubovku druhého týmu soutěže Baníku Chomutov. Velmi okleštěná sestava našeho týmu jela na žhavou palubovku favorita s cílem dobré obrany a zkusit překvapit, což se nakonec nestalo, i když tomu bylo velmi blízsko. Po vyrovnané první půli, kdy domácí vedli 4:2, své vedení navyšovali i ve druhém poločase až na stav 8:2, ale v rozmezí mezi 28.-31.minutou náš tým vstřelil 4 branky a dvě minuty před koncem střelil kontaktní branku na 8:7 J.Hink. Bohužel na více se náš tým nezmohl a nakonec domácí Baník upravil výsledek kosmeticky na konečných 10:7.

10.3.2016 V malém derby nás přehrála Čechie
Ve 20.kole divize A jsme nastoupili ve slánské hale proti slánské Čechii, jejíž zápasy s námi bývají vždy vyhrocenější než bývá zdrávo a dají se označit "malým derby". Začátek zápasu se nám povedl, když po střele M.Kubína jsme šli po pár vteřinách hry do vedení. Bohužel s přibývajícími minutami na nás slánský tým kladl stále větší a větší tlak, který v druhé polovině prvního dějství znamenal obrat ve výsledku ve prospěch soupeře 1:3. V druhém poločase se poté strhla přestřelka na obou stranách, ve které ale zejména dominovali lepší domácí, kteří zaslouženě vyhráli konečných 9:5 a my museli zkousnout tuto hořkou prohru, zejména z důvodu slabého výkonu v obranných řadách našeho týmu a velké produktivitě soupeře.

5.3.2016 Dvě vítězství naší rezervy
V osmém turnajovém kole okresního přeboru naplno bodoval náš tým, který si poradil hladce s týmem Klobuk 6:0, poté přestřílel Jarpice v poměru 7:4. V prvním zápase se dařilo a hattricku dosáhnul M.Kubín ml., ve druhém se stejného úspěchu podařilo P.Sukovi.

26.2.2016 Pražské Wizards rozstřílel i brankář...
O týden později po debaklu v Liberci se náš tým v dalším kole divize A oklepal a zničil na své palubovce pražský tým Wizardu v poměru 14:4. Už od první minuty udával náš tým tempo hry a pomalu přibývali branky na kontě hostů, které se zastavili o poločase na stavu 8:3. Hlavním demoličním prvkem byl zejména J.Hink, který se trefil v prvním poločase celkem 4x, svou první branku v zápase a ne poslední zaznamenal brankář M.Sedlák. Do druhého poločasu nastoupil náš tým se stejnou chutí a dokonce M.Sedlák zkompletoval ve 32.minutě svůj hattrick v síti hostů!!! J.Hink nakonec přidal další své 2 zásahy a zastavil se na kontě šest, byl to právě on, který stanovil ve 39.minutě konečný výsledek na 14:4.

21.2.2016 Tři zápasy - tři remízy
Trochu kuriózně dopadlo pro náš B-tým 6.turnajové kolo okresního přeboru, když ze tří zápasů jsme vytěžili tři body, ale nebyly to body za jediné vítězství, ale za tři remízy, což se ve futsale jentak nestává. Postupně jsme remizovali s rezervou Čechie Slaný 2:2, se slánskými vojáky 1:1, nakonec jsme remizovali též v derby s brandýským FC 5:5, když jsme vyrovnávací branku na konečných 5:5 vstříleli dvě vteřiny před koncem zápasu.

19.2.2016 Zlej sen z Liberce
V 18.kole divize jsme zavítali v okleštěné sestavě na půdu lídra soutěže Liberce. Už od začátku domácí diktovali tempo hry a po několika minutách si vytvořili rozhodující náskok 4:0, poté se zápas už změnil pouze v dohrávku divizního duelu. Konečný výsledek nakonec skončil jednoznačně pro liberecké v poměru 15.2.

12.2.2016 Povinná výhra nad Relaxem
V 17.kole divize se utkal náš tým v domácím prostředí ve Slaném proti poslednímu celku soutěže Relaxu Ústí n/Labem. V okleštěné sestavě jsme zápas měli po celou dobu pod kontrolou, ale bohužel jsme se nevyvarovali "černým fázím" zápasu, kdy jsme vlastními chybami a podceňováním nechávali soupeři šanci na bodový úspěch. Nakonec zápas skončil přestřelkou 11:8, když už od prvního poločasu jsme drželi nad soupeřem stále tříbrankový náskok, který se ústeckým dokázal snížit na dvoubrankový pouze před koncem zápasu, na který jsme dokázali opět odpovědět. Hattricky se v našich barvách blýskli J.Hink a P.Kubín.

7.2.2016 Béčko vyhořelo s elitou přeboru
S dvěmi prohrami se musel vypořádat náš B-tým v 6.turnajovém kole okresního přeboru, když nejprve nestačil na tým Kročehlav v poměru 1:4, poté utrpěl další prohru 2:6 s kladenským Omaskem. Oba zápasy se vyznačovali zejména individuálními chybami v obranné činnosti, za které náš tým tvrdě pykal. Na druhou stranu jsme v útočné fázi také nic nepředvedli a tak poprvé v sezoně rezerva odcházela z turnaje okresního přeboru bez jediného bodu.

6.2.2016 V derby nerozhodně 2:2
V 16.kole divize A jsme zavítali na palubovku našeho rivala s Brandýska. Od úvodních minut se hrálo derby v útočném stylu na obou stranách a byl to domácí tým, který šel do vedení brankou Houhy, na kterou dokázal po pár minutách odpovědět přesnou střelou R.Šerák, čímž stanovil skóre prvního poločasu 1:1. Na začátku druhého poločasu nastal zásadní moment zápasu, kdy za ruku v pokutovém území FCB byl vyloučen domácí Růžička a následující penaltu proměnil J.Hink. Absence nejlepšího hráče domácích FCB ještě více semkla a ti dokázali po pár minutách vyrovnat duel na 2:2. Do konce zápasu už žádná branka nepadla i když na obou stranách zvonili tyče, domácí měli dvakrát prázdnou branku PK, čehož nevyužili a tak po závěrečném hvizdu se body dělili po remíze 2:2.

30.1.2016 Další výhra prodloužila sérii
V 15.kole divize jsme na vlastní palubovce prodloužili vítěznou sérii na tři zápasy, když jsme porazili kolínský SKP 8:2. Výsledek je dosti matoucí, jelikož se nerodil hladce, kdy po bezbrankovém poločase jsme se začali střelecky prosazovat až v druhém dějství zápasu, kdy nás nastartovala sražená střela kolínského obránce do vlastní branky, poté již jsme zápas ovládli i střelecky. Další dvě branky R.Šeráka a P.Kubína dali rozdíl ve skóre už na 4:1, naději dal ještě hostující Slezák brankou na 4:2, ale následující pokutový kop na naší straně proměnil J.Hink ve 37.minutě a tím se hra SKP rozpadla a lehce si nechali vstřelit další tři branky, při kterých zkompletoval hattrick J.Hink, další branku přidal F.Čížek.

26.1.2016 Béčko - výhra, remíza, prohra
Všechny formy výsledku poznala naše rezerva v rámic 5.turnajového kola okresního přeboru. Nejprve vyhrála s rezervou MCE Slaný 3:1 (F.Čížek 2, P.Kubín), poté remizovala s béčkem Fobozu Slaný 1:1 (M.Šerák), v závěru dne prohrála v derby béček s Brandýskem rozhodující brankou před koncem zápasu 1:2 (M.Šerák).

24.1.2016 Tři body z divoké mělnické půdy
Hodně dlouho budeme ještě vzpomínat na výlet do neratovické haly v rámci 14.kola divize, kde nás hostila rezerva mělnického Olympiku. Začátek zápasu se našemu týmu povedl na výbornou, když po několika minutách jsme vedli brankami M.Šeráka a J.Hinka 2:0. I když soupeř snížil, našemu týmu se tento zápas smrtelně dařily rychlé protiútoky a výsledkem toho byl poločasový výsledek 5:2 v náš prospěch, když hattrick zkompleetoval J.Hink, další branku přidal O.Měkota. Více než vývoj zápas nás ale už od začátku zápasu začalo zneklidňovat chování domácích hráčů, kteří věkem většinou do 22 let nepřipomínali chováním hráče ani poslední futsalové soutěže. Neustálé urážky na náš tým, hráče, vulgarity a poté i agresivní fauly začali gradovat ve druhém dějství, kdy domácí celek již na výsledek rezignoval, když jim nevyšla power play, ve které naše vedení navýšil M.Šerák. Výsledkem chováním domácích byli v konečném zúčtování 4 červené karty na jejich straně. Poděkování patří našim hráčům, že se žádný z nich nepokusil o zpětné oplácení či stejné chování jako soupeř. Po nervózním závěru, kde začaly padat ony červené karty jsme dovedli zápas do konce s výsledkem 7:3.

17.1.2016 Výhra nad Dobřichovicemi
Ve 13.kole divize A jsme přivítali na své palubovce v důležitém zápase Sokol Dobřichovice, tým, který s námi okupuje spodní příčky tabulky a tak se dal čekat boj "více než o tři body". Našemu týmu vyšel výborně vstup do zápasu, když se po dvou minutách trefil M.Šerák. Poté dlouhou dobu probíhala z obou stran opatrná partie ze zabezpečených obran. Zlom a gólová přestřelka začala až v druhé polovině poločasu, kdy nejprve jsme navýšili svoje vedení F.Čížkem, poté však příšlo snížení soupeře Janoušem na 2:1, jistotu do druhého poločasu dali v posledních dvou minutách dvěma góly a stanovením výsledku 1.poločasu na 4:1 brankami P.Kubín a R.Šerák. V druhém poločase to byli vybičovaní hosté, kteří chtěli výsledek zvrátit ve svůj prospěch, ale náš tým zodpovědným výkonem v obranné činnosti jim k tomu prostor nedal a navíc přidal další dvě branky v úvodu druhého poločasu M.Šerákem a P.Kubínem, hosté se poté 10 minut před koncem už rozhodli k power play, která k úrodě branek nevedla. Kosmetickou úpravu výsledku dal hostující Janouš minutu před koncem, když stanovil konečné skóre na 6:2.

12.1.2016 Béčko tradičně se třemi body
Stalo se už tradicí, že v tomto ročníku naše rezerva získává poloviční počet bodů z jednotlivých kol okresního přeboru, nejinak tomu bylo i tento víkend. Nejprve jsme nestačili na slánskou Spartu v poměru 1:4 (branka Hansl), poté jsme přestříleli Sokol Řevničov 6:3 (Suk 2, Klain, Měkota, M.Šerák, V.Šulc).

10.1.2016 Vstup do druhé poloviny divize s prohrou
Do druhé poloviny soutěže vstoupil náš tým domácím zápasem s Hraslem Slaný a vykročení nebylo příliš šťastné. Po celkem vyrovnané první půli, která také díky našim neproměněným šancím skončila pro soupeře vítězstvím 3:1, jsme v druhém dějství zcela odpadli. Ke konci zápasu nás soupeř přehrával ve všem a výsledkem toho byla nepříjemný dvojciferný výsledek 3:10, bohužel musíme konstatovat, že zasloužený.

1.1.2016 SVOBODNÍ - ŽENATÍ 5:1
39.ročník novoročního utkání mezi svobodnými a ženatými hráči PK se odehrál tradičně ve sportovním areálu ve Třebusicích. Letošní rok začal lépe pro ty svobodné, kteří převálcovali futsalisty v chomoutu výsledkem 5:1, když rozhodla zejména první půle, ve které si svodobní vytvořili slibný náskok 3:0, který ještě v druhém dějství navýšili. Za svobodné pálili ostrými zejména M.Šerák, autor dvou branek, po jedné brance přidali O.Měkota, K.Šulc a M.Sedlák, na druhé straně čestný zásah ženatých zaznamenal vlastní brankou do své sítě R.Šerák.

31.12.2014 SILVESTR 2015
Jak se stalo zvykem, v poslední den v roce odkrývá PK zákulisí svého klubu veřejnosti a nejinak je tomu i dnes. Věřte, že vše se zakládá na pravdě a to můžeme i odpřísáhnout, přejeme krásný nový rok plný zdraví, spokojenosti a futsalové radosti!! zde

27.12.2015 Vítězi vánočního turnaje počtvrté za sebou!!!
Náš celek obhájil již potřetí za s sebou vítězství ve 23.ročníku vánočního turnaje ve Třebusicích. Tento ročník byl velmi vyrovnaný, když náš celek slavil vítězství za 6 bodů, když nestačil pouze na naší U21, které podlehl vysoko 1:4. Právě naše U21 skončila na 2.místě se shodným počtem bodů 4 s celkem z Kolče. O jejím druhém místě rozhodlo lepší skóre. Čtvrtou příčku obsadil celek Vinařic (zaměstanci věznice). Letošním vítězstvím vyrovnal v historické tabulce prvních míst náš celek do té doby dominující Slavoj Koleč. Oba celky mají v historii turnaje po deseti vítězstvích. Na rozsáhlou fotogalerii vánočního turnaje se můžete podívat v následujícím odkaze, za což děkujeme fotografovi panu Lukášovi, zde

20.12.2015 Domácí prohra s Legií
V důležitém zápase 11.kola jsme hostili souseda z tabulky příbramskou Legii. Ve velmi vyrovnaném zápase se čekalo na jakoukoliv chybu soupeře. Ve třetí minutě padli branky na obou stranách a dlouho se držel výsledek 1:1. Až v 17.minutě jsme se ujali vedení R.Šerákem a vedli po 1.poločase 2:1. V polovině druhého poločasu otočila Legie výsledek na 3:2 ve svůj prospěch, ale na to reagoval náš tým rychlým vyrovnáním. Rozhodující branka poté padla ve 35.minutě do naší sítě na 3:4. Bohužel v poslední minutě zápasu jsme docílili dvou branek dlouhým výhozem M.Sedláka, ale ani jedna nebyla uznána rozhodčími z důvodu žádné teče.... bohužel obě branky byly dosaženy tečí, což poté soupeř nepřímo po zápase uznal, a tak zlost na rozhodčí opět byla a oprávněná...

14.12.2015 Béčko prohrálo i slavilo
Z třetího turnajového kola veze B-tým 3 body, když nejprve prohrál s Klobuky 2:5(branky PK R.Šerák, L.Kinský), poté si lehce poradil s Jarpicemi 6:2 (P.Kubín 2, J.Smetana 2, M.Sedlák, V.Hansl).

13.12.2015 Debakl s Chomutovem
V 10.kole jsme hostili v naší hale chomutovský Baník. Zápas, zejména první poločas se odehrával vyrovnaně na obou stranách, navíc to byl náš tým, který měl více šancí, ale bohužel doplatil na jejich neproměňování. Soupeř vedl 3:1, poté jsme dokázali do konce poločasu vyrovnat na 3:3. Ovšem ve druhém jeho dějství jsme nedokázali po třech rychlých brankách soupeře na stav již zareagovat a tahali už za kratší konec. Výsledkem toho byl konečný výsledek 5:10.

6.12.2015 Prohra s Čechií
V 9.kole divize A jsme hostili slánskou čechii. Po výborném našem úvodu, kdy jsme v 8.minutě vedli 2:0 přišly v druhé polovině prvního poločasu nevídané věci, které ovlivnily celý zápas. Za stavu 2:1 v náš prospěch odpískal rozhodčí proti našemu celku penaltu za souboj R.Šeráka se slánským Hafenrichterem, který našeho hráče ve vápně nakopl, navíc náš hráč v překvapení všech uviděl červenou kartu, to nevydrželo několik našich hráčů a vyústěním toho bylo vykázání vedoucího mužstva z lavičky, dále několik žlutých karet. V dalším dějství už náš oslabený tým nedokázal soupeři vzdorovat a rozhodčí Stádník pokračoval v chybném pískání, které v tomto zápase nastolil, v tomto případě už na obě strany.... Konečný výsledek zápasu nakonec zněl 3:8 pro Čechii, rozhodčí Stádník po zápase navíc uvedl lži v zápise o utkání a tak náš tým podal protest, který se bude v dalších dnech řešit.

30.11.2015 Béčko se čtyřmi body
Čtyři body z možných šesti vyválčil náš B-tým v 2.kole okresního přeboru, když nejprve remizoval s rezervou Čechie Slaný 3:3 (branky R.Šerák 2, V.Hansl), poté vybojoval důležité vítězství nad 1.DFK Slaný 6:4 (M.Šerák 3, J.Smetana, M.Červenka, vlastní). Oba zápasy patřili mezi dramatické a díky bojovnosti náš tým mohl slavit úspěch, když v prvním zápase už prohrával 0:2, ve druhém zápase zase vyhrával 4:0, když následně DFK srovnali na 4:4, přišli další dvě naše trefy, které stanovily naše vítězství.

29.11.2015 Z Prahy zklamáni s bodem
To co se před začátkem zápasu 8.kola divize proti domácímu Wizard Praha, vedoucímu celku soutěže, zdálo jako bláhové, se po konci stalo skutečností. To když rozhodčí odpískal konec zápasu a na ukazateli skóre svítilo nerozhodné skore 1:1 a náš tým byl z výsledku proti lídrovi tabulky zklamaný. Zápas, ve kterém nejprve hráli hlavní roli obrany a jedinou brankou zápasu se zdál být zásah J.Hinka, se proměnil ve druhé půli v koncert neproměňování šancí zejména na naší straně. Tím jsme mohli zvýšit naše vedení a ukořistit z pražské půdy cenné a zasloužené 3 body, což se bohužel nestalo a soupeř 2 minuty před koncem jednu ze svých pár šancí na konci zápasu v hrané power play využil a srovnal na konečných 1:1.

23.11.2015 Zlej se(n) přijel z Liberce
V 7.kole jsme přivítali na domácí palubovce liberecký Zlej se(n) a jako ve zlém snu jsme se museli v zápase cítit. V 1.poločase náš tým ve vyrovnaném zápase se "překonával" v neproměňování šancí a jenom díky naší neschopnosti netrefit mnohdy prázdnou branku jsme šli do kabin po první půli za stavu 2:5. Do druhého poločasu jsme šli s odhodláním vše změnit a zlepšit zakončení ve finálové části, bohužel vše utla už 17 vteřina druhého poločasu, kdy jsme dostali na 2:6 a naše hra se poté sesypala celá a nechali jsme soupeře dokráčet k vysokému vítězství 4:12, samozřejmě jsme bohužel opět nabídli další až neskutečné nevyužívání šanci před libereckou brankou a tudíž šance na umírnění výsledku zcela padla.

17.11.2015 J.Hink se zase rozstřílel, čeká ho výzva
Že J.Hink patří mezi nejlepší střelce v PK není nikomu ani pochyb, stejně jako že patří opět v další sezoně divize A mezi žhavé aspiranty na celkový triumf mezi střelci. Svoji gólovou potenci potvrdil také v Ústí nad Labem, kde o víkendu vyhrál náš tým nad Relaxem 8:4. On se podílel na vítězství pěti přesnými zásahy a byl to už jeho druhý pětigólvý zápas v této sezoně, když se předtím trefil stejným počtem zásahů do sítě rezervy Olympiku Mělnik. V současné tabulce střelců divize A mu patří průběžně 1.příčka za 14 tref v 6.kolech v průběžné sezoně. Svůj velký střet s konkurencí ho čeká v pátečním domácím zápase proti libereckému týmu FT Zlej se(n), kde je trio jeho pronásledovatelů - s 12-ti zásahy Beneš a Bína, s 10-ti brankami Benek. Přejeme Šošonovi ostrou mušku i v pátečním zápase!!!

16.11.2015 Premiéra benjamínka vyšla
V sobotním prvním kole okresního přeboru si odbyl svoji premiéru v dresu PK patnáctiletý Honza Kubín, jasný benjamínek v naší sestavě. A svůj první start v týmu PK ozdobil brankou a pomohl týmu k úspěšnému vstupu do soutěže, za což gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalších zápasech a kariéře v týmu PK Třebusice. V dalších kolech se k jeho boku přidá ještě další patnáctiletý talent v našem dresu, a to Kryštof Šulc, nejmladší ze tří bratří, kteří již v dresu PK nastupují, v prvním kole mu ještě účast unikla kvůli povinostem ve velkém fotbale v SK Kladno. Ten si svůj ostrý debut v barvách PK odbyl v posledním kole divize A za A-tým v minulé sezoně.

14.11.2015 Béčko se třemi body
Svůj vstup do sezony má po sobotním 1.turnajovém kole okresního přeboru náš B-tým, který nejprve porazil FC Kročehlavy 5:2, poté podlehl Omasku Kladno 1:3. Raritou v prvním zápase byly dvě vlastní branky soupeře, další branky přidali F.Čížek, J.Kubín a O.Suchánek, ve druhém utkání náš jediný úspěch zaznamenal V.Šulc.

13.11.2015 Vysoká výhra z Ústí
Důležité další body do divizní tabulky si připsal náš celek za výhru na ústecké palubovce. Proti místnímu Relaxu byl stav po 1.poločase 2:1 v náš prospěch, poté se druhý poločas proměnil v přestřelku obou mužstev, když padlo dalších 9 branek, v kterých hrál prim zejména náš pětigólový J.Hink a stanovil tím výhru našeho mužstva na 8:4. O další branky našeho týmu se postarali F.Čížek, M.Kubín a V.Šulc. Skvělým výkonem v brance zazářil také M.Horsica, který si zatím vede skvěle v zastupování zraněného M.Sedláka.

6.11.2015 Vítězné derby 6:3
V 5.kole divize bylo na programu derby týmů PK a FC Brandýsek. Do zápasu vstoupil náš tým impozantně, když ve druhé minutě byl už stav zápasu 2:0 a o několik minut později jsme zvýšili na tříbrankový rozdíl, zdálo se, že se bude jednat o historicky nejsnadnější derby zápas v jeho historii. I když hosté v průběhu zápasu výsledek ve svůj neprospěch snižovali, vždy náš tým dokázal na jejich branky také stejným způsobem odpovědět a tak v konečném součtu jsme mohli slavit zaslouženou a cenou výhru 6:3. Za náš tým se brankově prosadili 2x M.Šerák, M.Kubín, F.Čížek, L.Kala, R.Šerák.

25.10.2015 Těsná prohra v Kolíně
Ve 4.kole divize zajížděl náš tým na kolínskou palubovku, kde mu byl hostitelem místní SKP. Po vyrovnaném utkání, kdy domácí vedli 3:1 jsme dokázali stav zápasu v průběhu druhé půle dotáhnout na 3:3, jsme měli vítěznou branku nadosah, ale po promarněné velké šanci 4 minuty před koncem nám soupeř z protiútoku vstřelil vítězný gól na konečných 4:3.

24.10.2015 Kanonáda proti mělnické rezervě
V prvním domácím zápase jsme ve 3.kole divize přivítali rezervu Olympiku Mělník, kterou jsme smetli v poměru 13:6. Je nutno říci, že nám to mělnický celek zjednodušil, jelikož B-tým Olympiku nepřijel ze žádnou posilou druholigového týmu a z protivníka nevyhranost a nezkušenosti byli ze začátku dosti znát. Na druhou stranu náš tým měl gólovou potenci na vysoké úrovni a nad tím vším čněl tento večer svými statistikami J.Hink, který vstřelil soupeři pět branek a další čtyři připravil. Pozadu nezůstali ani "mladé pušky" v útoku M.Kubín a V.Šulc, kteří oba shodně docílili hattricku. Černou kaňkou zápasu bylo zranění M.Sedláka ve 12.minutě zápasu, kdy po jednom ze soubojů si odnesl výron v kotníku, na jeho místě musel nastoupit L.Kala.

18.10.2015 Prohra v Dobřichovicích
Ve 2.kole divize A náš celek zajížděl na palubovku Dobřichovic, kde utrpěl konečnou porážku 8:4. Po vyrovnaném poločase, který domácí vyhráli 2:1, zcela ovládli dobřichovičtí jeho druhé dějství a zaslouženě vyhráli. Za náš celek se trefili 2x J.Hink, 1x R.Šerák a M.Sedlák.

9.10.2015 Vítězné vykročení do divize
V pátečním večeru jsme vstoupili ve slánské hale BIOS proti Hraslu Slaný do nového ročníku divize A a bylo to vykročení tou pravou nohou. Po nervydrásajícím průběhu a našem nasazením na 120% jsme uloupili všechny body na naši stranu po vítězství 4:2. Po celý zápas jsme čelili velkému tlaku slánského mužstva, ale byl to náš tým, který celý zápas vedl a díky velkému nasazení a výbornému výkonu gólmana Sedláka slavil tříbodobý úspěch. Branky našeho týmu vstřelili J.Hink, F.Čížek, R.Šerák a jeden gól byl vlastní.

9.10.2015 S Hraslem otevíráme sezonu 2015/16
S naším tradičním divizním soupeřem Hraslem Slaný dnes vstupujeme do nové futsalové sezony 2015/16. Od 19:15 bude naším "hostitelem" ve slánské hale BIOS. Tým Hraslu se za poslední dva roky stal velmi silným a stabilním týmem pohybující se na horních příčkách tabulky divize a tak nás nečeká lehký soupeř, ale jako vždy boj o každý metr palubovky. Náš tým by měl být až na absence z důvodu pracovního vytížení O.Měkoty kompletní.

8.9.2015 Nové tváře v klubu na sezonu 2015/16
Před nadcházející sezonou se rozšířily řady našeho týmu o tři nové hráče. Staronovou posilou je O.Suchánek, u kterého se půlroční hostování z týmu Slatiny změnilo na přestup. Novou tváří v dresu PK bude v brance B-týmu M.Horsica přestupující z týmu Blevice 73, jehož jsme v barvách PK mohli vídat v posledních dvou ročnících Memoriálu P.Slance, kterého nám pomohl vyhrát i tento rok obhájit. Třetím a to zcela "novým" hráčem v PK Třebusice bude mladík D.Sabo, který s futsalem teprve začíná, ale díky dobré fotbalové vybavenosti do něj vkládáme velké naděje.

2.10.2015 Marodka před sezónou i velké návraty
Před blížící se futsalovou sezónou počítáme některá drobná zranění, která hráči v týmu mají. Největší potíže měla v letních měsísích naše brankářská jednička mezi tyčemi M.Sedlák, který laboroval se zlomeným prstem, v současné době má již vše v pořádku a je plně připraven na 1.kolo divize. Pochromaný kotník měl M.Propílek, v současné době je už také v pořádku, drobnější zranění mají M.Šerák s P.Kubínem, naopak velký návrat po roční přestávce způsobené zraněním třísel hlásí L.Kala, což je pro A-tým velmi dobrá zpráva. V příštích dnech bychom měli představit nové i staronové tváře, které by měly přijít do řad našeho týmu.

8.9.2015 Smutek před nadcházející sezónou
Před začátkem futsalové sezóny dostala do kolen hráče PK údálost točící se kolem bývalého hráče PK Třebusice Martina Jandy. Hráč, který byl u zrodu postupu do KP našeho týmu před více než 10 lety a poté odehrál za náš tým sezonu v KP zažívá poslední dny jako ve zlém snu. Zpráva o smrtelné autonehodě jeho manželky a její maminky dne 31.8. otřásla všemi, kteří jsme Martina a jeho rodinu znali. Obrovská tragédie stále dopadá na některé z nás a držíme Martinovi palce, aby v měl v těchto chvílích dost sil na vyrovnání se s touto tragédií a na výchovu rok a půl staré dcerky Elišky. Aktivní kolem celé události byl klub velkého fotbalu Sokol Jedomělice, za který Martin nastupuje. Během týdne od tragické události se vytvořil veřejný účet u Nadace ADRA, kde můžeme posílat Martinovi a Elišce také finanční pomoc v těchto těžkých dnech, týdnech a měsících. Klub PK se samozřejmě bude chtít této veřejné sbírky plně zúčastnit. Kdo by chtěl vědět více o veřejné sbírce může číst odkaz zde

5.9.2015 Rozpis divize A v sezoně 2015/16
Za měsíc čeká A-tým vstup do divize A a tak přinášíme rozpis zápasů našeho klubu pro sezónu 2015/16. Náš tým cestu do nové sezóny začíná 9.října ve slánské hale bios, kde nás bude hostit Hrasl Slaný. Derby mezi PK a FCB je na pořadu 5.kola 6.11. v hale BIOS od 19:10, odveta se bude konat v kladenské hale ve 16.kole dne 5.2. od 19:15. Kompletní rozpis našich zápasů na sezonu divize A 2015/16 přinášíme zde.

16.5.2015 Obhájili jsme Memoriál P.Slance!!!
Ve středu se konalo poslední turnajové kolo 20.ročníku Memoriálu P.Slance, v němž jsme v rozhodujícím zápase o prvenství v turnaji porazili MCE Slaný 3:0 a obhájili trofej z minulého roku. Prvenství na Memoriálu jsme získali již popáté. Nejlepším střelcem turnaje se stal s 18 brankami J.Hink, na čtvrtém místě se umístil L.Kinský s 8 trefami. Na druhém místě se umístil právě celek MCE Slaný, třetí místo patři Unionu Slaný.

22.4.2015 P.Kubín má Natálku
Ve středečním ránu skládal P.Kubín ještě sestavu na večerní zápasy Memoriálu P.Slance, poté však zanechal futsalových starostí a ujal se role z jedné nejdůležitějších v životě, role tatínka. V 15:15 se P.Kubínovi a jeho manželce Katce narodila dcera Natálka - 3160 g, 49 cm. Poté přenechal futsalové starosti ostatním z klubu a trávil podvečer se svojí novopečenou rodinou. Celé PK přeje Natálce plno zdraví, štěstí a spokojenosti na tomto světě, rodičům jenom krásné chvíle s jejich narozenou holčičkou.

22.4.2015 Začal Memoriál P.Slance
20.ročník Memoriálu P.Slance začal právě tuto středu. Vstoupil do něj také náš celek, který zatím splnil roli jednoho ze spolufavoritů a obhájce trofeje, když zvítězil postupně nad Slavojem Kladno 5:3, poté i poradil s Unionem Slaný 5:4. Nejlepšími střelci v našem mužstvu byli L.Kinský se 4 trefami, o gól méně dal J.Hink.

28.3.2015 Béčko na konečném 7.místě
V posledním turnajovém kole okresního přeboru naše rezerva navázala bohužel na špatné výsledky z posledních zápasů a propadla se na konečné 7.místo tabulky okresního přeboru. Nejprve nestačila v derby na B-tým Brandýska v poměru 2:3, poté ztratila dobře rozehraný duel s Jarpicemi, na začátku vedla 2:0, když propadla zcela ve druhém poločase a prohrála celé utkání v poměru 3:7.

21.3.2015 Na závěr divize prohra s Hraslem
V sobotním večeru v posledním zápase divize A v letošní sezoně prodloužil náš tým nelichotivou šňůru proher na číslo 4, když v okleštěné sestavě nestačil na tým Hraslu Slaný v poměru 3:5. Slánský tým měl raketový vstup do zápasu, kdy ve druhé minutě už vedl 0:2, do konce poločasu dokázal navýšit náskok na 0:3. Čtvrtou branku přidal poté ve 24.minutě a začalo se blýskat na náš debakl. Ve 28.minutě se jako první za náš tým trefil J.Hink a dal našemu týmu naději - 1:3, tu však zmařil další brankou slánský tým ve 34.minutě. Dvěma brankami jsme v závěru zápasu dokázali už pouze výsledek kosmeticky upravit na konených 3:5. Náš tým čtvrtou prohrou v řadě skončil na konečném 8.místě v divizi A. Za uvedení stojí první start patnáctiletého Kryštofa Šulce za tým PK, který se tak stal pravděpodobně nejmladším hráčem v sezoně divize A 2014/15.

15.3.2015 Béčko s dvěma prohrami
V předposledním turnajovém kole okresního přeboru nenavázalo naše béčko na dobré výkony z posledních zápasů a nechalo si uniknout boje o medailové příčky, když prohrálo oba zápasy. Nejprve nestačilo na tým Omasku Kladno v poměru 1:6, poté prohrálo také v Tatranem Zlonice 3:5.

13.3.2015 Třetí porážka za sebou
Ani ve druhém po sobě jdoucím zápase s příbramským týmem jsme nedokázali vybojovat vítězství, kdy hosté z Legie nás porazili po našem opětovném matném výkonu 7:9. Po vyrovnaném první poločase 3:3 přišla pro náš tým pohroma ve 27.-29.minutě, když se hosté trefili třikrát za sebou a takřka rozhodli zápas. Náš tým už na tento sled branek nedokázal už obratem odpovědět. Navíc hosté přidali další dvě branky v naší power play. Skóre zápasu upravil náš tým až v jeho závěru, kdy 4 brankami v posledních třech minutách korigoval skóre na přijatelných 7:9.

7.3.2015 V derby se smolnou porážkou
Na kladenské palubovce haly Bios jsme odešli poraženi v prestižním zápase derby 1:2. FCB se ujal vedení brzy díky střele L.Rychlého, na kterou dokázal ještě do poločasu odpovědět J.Hink. V druhém poločase se útoky střídaly na obou stranách. Mírného většího tlaku a šancí si vytvořil náš tým, který bohužel nedokázal proměnit ani jednu ze svých gólových příležitostí. Rozhodnutí přišlo 3 minuty před koncem, kdy se trefil po naší chybné rozehrávce za záda M.Sedláka Stockl a stanovil výši konečného výsledku na 1:2. Ani následná power play krom několika střel změnu výsledku nepřinesla.

27.2.2015 Pokořeni od ISŚ
Po špatném výkonu jsme v domácím prostředí podlehly týmu ISŠ Příbram 4:9. Soupeři vyšel zejména začátek zápasu, kdy se ujal brzy vedení, které během první půle navýšil na 1:5. V druhém dějství pokračoval stejný scénář utkání z jeho první půlky,. Aktvně hrající příbramský celek nedovolil našemu špatně hrajícímu týmu zhola nic a postupně navýšil další skóre až na konečných 4:9.

25.2.2015 Ondra Křišťan tátou
O.Křisťan Po delší odmlce ve futsalovém PK se dočkal klub mužského potomka, když se dnes našeho hráči O.Křišťanovi a jeho manželce Lence narodil Filípek. Oficiální míry jsou 52 cm a 3960 g. Gratulujeme šťastným rodičům a Filípkovi přejeme vše nejlepší, hodně zdraví a štěstí na tomto světě. Smlouva s registrací do PK je již pro nového člena nachystána :-)

23.2.2015 Vítězná cesta z Kolína
V 18.kole divize A náš tým zajížděl na kolínskou palubovku, kde ho hostil místní SKP. Po vydařeném našem úvodu, kdy jsme se ujali branky Hinka jsme v polovině zápasu inkasovali zbytečné 3 zásahy a náhle zde byla dvoubranková ztráta 1:3. Následné branky P.Kubína a R.Šeráka zápas vyrovnali, ale před koncem poločasu nepohlídali domácího střelce Slezáka a Kolín šel do kabin jednobrankovým náskokem 4:3. Ve druhém poločase se obraz hry nijak neměnil a z obou stran nepřesný futsal nepřinesl nijak oslnivou podívanou pro přihlížející diváky. Zlomový moment přišel ve 35.minutě, kdy se po zbytečných protestech a náhlé zbytečné chybě při rozehrání autu nechal vyloučit domácí Slezák a při poskytnuté výhodě s jedním mužem v poli navíc P.Kubín vyrovnal na 5:5. Náhle však z další akce Kolín opět vedl 6:5, ale na to odpověděl J.Hink na 6:6. Poté přišel druhý zlomový moment pro domácí tým, když po šestém faulu kopal J.Hink velkou penaltu, kterou napodruhé proměnil a poslal náš tým do vedení 7:6. Tuto branku psychicky už nevydržel domácí brankář a běžel atakovat rozhodčího, za což dostal právem červenou kartu. Zápas se poté dohrával v klidném tempu, ve kterém ještě V.Šulc zvýšil na konečných 8:6.

15.2.2015 Béčko se sedmi body
Vynikající turnaj má za sebou náš B-tým, když ve třech zápasech získal celkových 7 bodů a to se soupeři v žádném případě lehkými. Nejprve remizoval se Spartou Slaný 3:3, poté porazil protivníka z Kročehlav 7:2, ve třetím zápase dokázal porazit suveréna soutěže Olympik Mělník C v poměru 2:1. Díky tomuto vydařenému turnajovému kolu se dostal náš tým na 3.místo v soutěži a začíná atakovat čelo okresního přeboru.

14.2.2015 Vydřená výhra s Dobřichovicemi
Jak se dá z vyhraného zápasu udělat drama dokázal náš tým v průběhu 17.kola divize A, kdy hostil celek Sokolu Dobřichovice. Když ve 13.minutě zvyšoval P.Kubín na 6:0 byl hostující tým na ručník, rozložený, rozhádaný. Jenže do konce poločasu náš tým polevil a v polovině zápasu byl stav 7:3, na který navázal protivník dvěmi rychlími brankami ve 2.poločase a náhle jsme měli už pouze dvoubrankový náskok 7:5. Na zlepšený výkon našeho protivníka jsme neměli pořádné zbraně a tak drama pokračovalo až do samého konce, když ve 37.minutě dával hostující Kocourek na 8:7. V poslední minutě oba celky nakonec nastřelili pouze brankovné konstrukce soupeře a tak stav zůstal pro nás konečný 8:7.

7.2.2015 Z Lovosic s další prohrou
Druhou porážku po sobě má náš A-tým, když nestačil v lovosické hale na domácí tým Třebenic v poměru 1:4. V poměrně vyrovnaném zápase jsme nedokázali využít narozdíl od svého soupeře brankové příležitosti a umožnili soupeře po našich velkých chybách vstřelit branky do naší sítě. Čestný úspěch za náš tým zaznamenal 3 minuty před koncem až náš brankář M.Sedlák v power play na 1:3, domácí v posledních vteřinách výsledek upravili na konečných 1:4.

31.1.2015 Černý víkend pro PK
Doslova tragický víkend zažily týmy PK, když nejprve v pátečním večeru zažil A-tým šok prohrou 2:6 s posledním celkem soutěže Doubravanem Turnov. Rozhodl zejména druhý tragický poločas, když náš tým za stavu 2:3 nedokázal překonat vynikajícího golmana hostí, na druhé straně se hosté ještě třikrát nemýlili. Druhý den navázalo na výkon áčka i naše béčko a po prohrách 2:5 od Fobozu B a 0:8 od Čechie B bylo tento turnaj bez bodu, nutno říci, že našemu týmu chyběl brankář a statečným kdo šel do branky se stal J.Smetana.

26.1.2015 Čechie sražena zabijákem Hinkem
Ve střeleckou takřka one-man show se zrodilo utkání 14.kola divize, kdy náš tým hrál proti Čechii Slaný. Už ve 3.minutě se ujal náš tým vedení tečovanou střelou V.Šulce a vedení v celém zápase nepustil do samotného konce zápasu. Poté už postupně začal ničit branku soupeře J.Hink, autor zbylých pěti branek ve slánské síti. Po poločase 3:0 se čechie zkusila chytit ještě brankou v úvodu druhé půle na 3:1, ale v rozmezí jedné minuty přidal své dvě trefy J.Hink a bylo to 5:1. Náš tým dokráčel v pěkně hraném zápase k důležitému vítězství 6:3 a přeskočil svého soupeře v tabulce na 5.místo v soutěži.

18.1.2015 Rozstřílený liberecký Inter
Brankových hodů byli přítomni diváci našeho domácího zápasu 13.kola divize A, kde jsme ve Slaném přivítali tým Inter Interma Liberec. Už v prvním poločase si náš tým vytvořil náskok v poměru 7:3, když zejména branky do naší sítě padali po našich hrubých chybách v obranných řadách a soupeř si kloudnější akci či tlak takřka nevytvořil. Ve druhém poločase začal už střelecký koncert našeho týmu, který se zastavil na konečném skóre 15:6, nejlépe mířili za záda libereckého gólmana M.Propílek, autor 5 branek, o branku méně zaznamenal J.Hink.

17.1.2015 Béčko s šestibodovým ziskem
Dalším turnajovým kolem pokračoval okresní přebor Kladenska, kde nastoupil náš rezervní tým ke třem svým duelům. Ve dvou z nich slavil vítězství, z jednoho boje odešel poražen. Nejprve jsme ovládli zápas v malém derby s rezervou Brandýska jednoznačně 5:0, poté získali povinný skalp posledních Jarpic v poměru 5:2. Až ve třetím zápase poznal náš tým chuť porážky, když nestačil na lídra soutěže mělnický Olympik, po vyrovnaném zápase byly brankově efektivnější hráči soupeře a celkově vyhráli 6:3. Za náš tým v tomto turnajovém dni nejlépe mířil M.Šerák, autor 5 tref.

11.1.2015 Těsná prohra v Kadani
V úvodním kole odvetných zápasů prohrálo naše mužstvo na půdě vedoucího týmu soutěže Betisu Kadaň nejtěsnějším rozdílem 5:4. Po vyhraném prvním dějství 2:1 jsme nezvládli úvod do druhého poločasu a soupeř z našich chyb zápas hravě otočil na 4:2 i za přispění velké penalty. Do konce zápasu si domácí svůj náskok udrželi a my odjeli z kadaňské haly naprádno. Za náš tým se brankově prosadili 2x O.Měkota a J.Hink.

2.1.2015 SVOBODNÍ - ŽENATÍ 1:2 (0:2)
Jak už bývá zvykem, o Nový Rok ve 13 hodin se sešli hráči PK, aby sehráli prestižní duel mezi ženatými a svobodnými, který měl letos už své 38.pokračování. Po bojovném zápase a produktivní ze strany ženatých první půli, mohli slavit celkové vítězství právě oni, když zvítězili těsně 2:1. V prvním dějství se postupně trefili J.Smetana a P.Kubín a tak do druhého poločasu šli ženatí s dvoubrankovým náskokem, který se nakonec stal rozhodujícím. Jelikož svobodní po úporném tlaku ve 2.poločase dokázali pouze snížit na konečných 2:1 brankou M.Červenky.

31.12.2014 SILVESTR 2014
Jak se stalo zvykem, v poslední den v roce odkrývá PK zákulisí svého klubu veřejnosti a nejinak je tomu i dnes. Pokud si dodnes myslel futsalový fanoušek, že trénovat v klubu divize A je pohoda a klídek, vyvedeme vás z omylu. V klubu PK Třebusice jsou vždy ty největší ambice a trenérské neúspěchy se neodpouští. Jak to bylo s trenérskou židlí a samotným trenérem L.Kalou hlavně v prvním polovině roku 2014 se dozvíte zde

27.12.2014 Vítězný hattrick na vánočním turnaji
Potřetí za s sebou může celek PK slavit prvenství ve Vánočním turnaji ve Třebusicích. 22.ročníku se zúčastnila turnaje pouhá tři mužstva, a tak po zvoleném dvoukolovém systému, se s plným bodovým ziskem náš tým držel na suverénním prvním místě, druhý skončil celek Slavoje Koleč, třetí příčka zbyla na mladý tým PK Třebusice B. Tým PK Třebusice tak vyhrál turnaj podeváté a dotáhl se už na pouhé jedno prvenství méně než nejúspěšnější tým historie turnaje Slavoj Koleč.

19.12.2014 S Hraslem po boji 4:4
V posledním zápase první poloviny sezóny jsme remizovali s týmem Hraslu Slaný 4:4. Po celý zápas se hrál rychlý a vyrovnaný futsal, kterému nescházelo drama až do konce a v kterým se zejména svými zákroky vyznamenávali oba brankáři. Po remízovém prvním poločase 3:3 pokračoval duel druhým dějstvím, kde oba týmy nechtěli udělat chybu, která by druhý celek poslala do vedení. Nakonec šťastnějším týmem byli slánští, kteří se ujali vedení 4:3, ale tento stav neudrželi do konce, když třetí branku v zápase a konečnou remízu 4:4 vystřelil J.Hink. Na konci náš tým měl ještě další dvě vyložené šance, kde mohl stav zvrátit ve svůj prospěch, ale spravedlivou remízu jsme na svoji stranu už nestrhli.

12.12.2014 Podruhé z Příbrami bez bodu
Ani druhý zápas se nám v příbramské hale během 14 dnů nevydařil, když jsme nestačili tentokráte na domácí Legii 5:6. Po vyrovnané první půli 2:2 pokračoval "remízový" zápas dále v přestřelce na obou stranách, kde šťastnějším týmem byli domácí, kteří svoji vítěznou branku vstřelili ve 37.minutě. Bohužel i přes mnoho brankových příležitostí jsme šestou branku v síti domácích již nezaznamenali a utrpěli tak třetí prohru v řadě a propadli se na 5.místo tabulky.

6.12.2014 BIOS Aréna dobita FCB
To, čím se náš tým pyšnil od únorovného zápasu na palubovce našeho rivala z Brandýsku, kdy jsme poprvé naplno bodovali na jeho půdě, se týmu FCB podařilo s půlročním zpožděním v pátečním derby ve slánské hale BIOS, když po zajímavém utkání, hraném před krásnou diváckou kulisou prohrál náš celek 2:6. Náš tým může litovat zejména prvního poločasu, kde neproměnil řadu gólových příležitostí a do kabin se šlo pouze s remízovým stavem 2:2. V dramatické druhé půli zlomil v tu dobu lepší Brandýsek naší obranu v 32.minutě, kdy prostřelil našeho brankáře D.Čížek ranou na 2:3, tím nasměroval svůj tým k historickému vítězství na slánské půdě. Když o minutu později byl dosti krutě vyloučen O.Měkota a Brandýsek následnou přesilovku využil, bylo o zápase rozhodnuto a hostující tým si vedení v zápase již pohlídal s následnými dalšími dvěma zásahy v naší síti.

30.11.2014 V Příbrami jsme padli
Asi nejsledovanější zápas 8.kola divize A, kde proti sobě nastoupil druhý a třetí tým tabulky, se hrál v Příbrami, kde jsme zajížděli na palubovku nováčka soutěže ISŠ Příbram. Po vítězném prvním poločase 4:3 jsme brzy inkasovali ve druhém dějství branku na 4:4 a mohlo se začínat odznovu. Ve 28.minutě obrátili domácí stav ve svůj prospěch a i přes naše srovnání na 5:5 jsme po další minutě šli opět do dotahování jednobrankového náskoku domácích. Bohužel při hře v power play přišlo vyloučení našeho brankáře a při následné přesilovce domácí odskočili na dvoubrankový výsledek a o zápasu bylo takřka rozhodnuto. Konečný výsledek vyzněl nakonec ve prospěch ISŠ 8:5 a náš tým musel překousnout druhou prohru v tomto ročníku.

21.11.2014 Vítězná přestřelka s Kolínem
Celkem 18 vstřelených branek mohli vidět diváci v utkání 7.kola divize A mezi naším týmem PK a SKP Kolín, když ze zaslouženého vítězství 10:8 se radoval náš tým. Prvním týmem, kdo v gólovém večeru slavil úspěch byli hosté, když v 6.minutě se ujali vedení 1:0, poté však otěže zápasu vzal pevně do svých rukou náš tým a dokonale obrátil výsledek celého zápasu v náš prospěch a poklidným tempem až na závěr zápasu dokráčel ke konečnému důležitému vítězství. Po prvním otočeném poločase 5:2 se střelecky dařilo zejména O.Měkotovi, střelci prvních dvou branek PK, ten také ve druhém dějství dokonal svůj hattrick, další branky přidali 2x skórující L.Kinský, 2x R.Šerák, 2x M.Propílek, M.Kubín. Nebýt zbytečných inkasovaných branek na konci zápasu, mohl být výsledek našeho duelu s protivníkem z Kolína daleko skórově rozdílnější.

16.11.2014 Z Dobřichovic s jedním bodem
V 6.kole zajížděl náš tým na palubovku Sokolu Dobřichovice, kde po dramatické bitvě i odvezl jeden bod za remízu 5:5. Zápas, ve kterém ani jeden tým nevedl více než o jednu branku, byl zajímavý od začátku do samého konce. PK dvakrát za sebou v 1.poločase vyslal do vedení přesnými ranami J.Hink, což nám vyneslo 2.1 vedení do druhého dějství, poté ale opratě zápasu do svých rukou vzali zejména domácí a byl to náš tým, který musel poté dotahovat otočený výsledek v domácí prospěch. Poslední dotažení přišlo z naší power play minutu před koncem, kdy důležitou asistenci i připsal hrající náš brankář v poli P.Suk, přihrávající na osamoceného R.Šeráka, který upravil na konečných 5:5. O další dvě branky ve druhém poločase se postarali L.Kinský a M.Propílek.

9.11.2014 Zničení "mladých pušek" z Třebenic
Šlágrem kola by se dalo nazvat utkání 5.kola divize A, když náš tým druhý v tabulce hostil soupeře z Třebenic, jemuž patřilo místo čtvrté. Od začátku zápasu ukázal náš tým především jisté zkušenosti z divizních zápasů a mladému nadějnému týmu z Třebenic moc prostoru do útočných akcí nedával. Po poločasovém vedení 3:1, které zařídili svými brankami M.Propílek, M.Kubín a P.Kubín, pokračovala naše převaha i v druhém dějství a tak konečný výsledek 7:1 byl takřka obrazem celého utkání. Naše branky ve druhém poločase přidali J.Hink, R.Šerák a podruhé se v zápase trefili M.Propílek a M.Kubín. Nutno uznat, že třebenický tým ukázal také svoji kvalitu, ale i když už se před brankáře M.Sedláka dostal, musel se sklonit před jeho uměním. Náš tým díky čtvrtému vítězství v řadě udržel druhou příčku v divizi A.

3.11.2014 Další vítězný výjezd na Liberecko
Náš tým ve 4.kole navázal na vítězné tažení z libecké cesty staré dva týdny z 2.kola divize, kdy jsme si odvezli všechny body z palubovky Intermy Liberec. Tentokráte jsme "loupili" o pár kilometrů blíže, v městě pod Libercem, Turnově, kde nám byl soupeřem místní Jizeran. Od úvodní minuty jsme měli zápas ve své moci a až na vyrovnání stavu na 1:1 se domácí celek na nic dobrého v náš prospěch nepokusil a když P.Kubín zkompletoval do konce poločasu hattrick a po brance přidali F.Čížek s M.Kubínem, vedli jsme o poločase 5:1. Druhá půle se takřa pouze dohrávala a náš tým si došel bez větších potíží ke zdárnému a vítěznému konci s konečným znění 6:3 v náš prospěch, šestou branku v síti domácích přidal ve druhém poločase V.Šulc.

27.10.2014 Rozstřílené torzo Čechie
Ve 3.kole divize A jsme přivítali na slánské palubovce "domácí" Čechii Slaný. Soupeř bohužel dorazil na zápas pouze se čtyřmi hráči do pole společně s hrajícím brankářem Stolárem. A tak hlavní otázkou první půle bylo, zda náš tým vstřelí hned ze začátku uklidňující branky oslabenému soupeři, které by utkání nasměrovali do zdárného konce a na druhou stranu též zbytečně neinkasuje, což se naplnilo a po prvním poločase tým PK vedl bezpečných 3:0. Ve druhé půli slánským ubývalo sil a tak zkoušeli svoji obranu měnit v aktivní power play, v které by alespoň drželi míč ve své moci, bohužel to se jim celkem 4x během druhé půle vymstilo a postupně náš tým navyšoval náskok, který skončil na konečném výsledku 10:2.

21.10.2014 Vítězný výjezd do Liberce
Ke svému druhému zápasu divize A jsme zajížděli na libereckou palubovku nováčka, místní Intermy. Po nepříliš vydařeném úvodu, kdy jsme prohrávali již po dvaceti vteřinách, jsme zápas během první půle dokázali otočit v náš prospěch na 5:4. V druhém dějství pokračovali brankové hody na obou stranách, kde naštěstí hlavní slovo hrál náš tým, a tak jsme poprvé v historii divize A mohli vézt všechny body z města Liberce za celkové vítězství 11:8. Hatricky se blýskli v našem týmu P.Kubín a J.Hink, nelze zapomenout na výkon R.Šeráka, který celkem nasbíral 8 kanadských bodů, když jednou skóroval a 7x asistoval.

14.10.2014 Na úvod kadaňská prohra
V úvodním zápase divize A jsme podlehli exdruholigovému Betisu Kadaň na vlastní palubovce 5:8, když o zápase rozhodl zejména jeho samotný vstup do něj. Naše mužstvo už ve 3.minutě prohrávalo 0:3 a tím byl zápas na dlouhou dobu určen jak se bude vyvíjet. I přes naši snahu, která vyústila ve srovnání ve 24.minutě na 4:4 jsme opět vlastními chybami v našem obranném systému povolili soupeři odskočit na rozdíl dalších dvou branek a ten svůj náskok uhájil až do konce celého utkání. Nutno uznat, že kadaňský soupeř byl na zápas daleko lépe připravenější a přehrál nás hlavně díky dobře organizované obraně a kvalitním protiútokům při kterých trestal naše jakékoliv zaváhání.

20.9.2012 Rozpis divize A v sezoně 2014/15
Za necelý měsíc čeká A-tým vstup do divize A a tak přinášíme kompletní rozpis této soutěže pro sezónu 2014/15, jak byl stvrzen dnešním dnem na schůzi činovníků klubů divize A. Náš tým cestu do nové sezóny začíná na domácí palubovce, kde 10.října přivítá od 20:45 exdruholigový Betis Kadaň. Derby mezi PK a FCB je na pořadu 9.kola 5.12. v hale BIOS od 19:10, odveta se bude konat v kladenské hale BIOS ve 20.kole dne 7.3. od 19:15. Kompletní los divize A přinášíme zde.

5.9.2014 PK načíná sezónu 2014/15
Pondělním prvním tréninkem začíná pro celek PK Třebusice nová sezóna 2014/15. První tým bude nastupovat již osmým rokem do divize A, B-tým bude účastníkem okresního přeboru. V kádru z minulé sezóny dochází k minimálním změnám, které budeme komentovat v následujících dnech.

7.7.2014 J.Valášek mezi ženatými
J.Valášek Dalším futsalistou v řadách PK, který vstoupil do svazku manželského, se tento rok stal J.Valášek, který si za manželku na slánské radnici vzal svoji dosavadní přítelkyni Zdenku. Vše se událo v sobotu 5.července, tedy ve stejný den našeho turnaje PK ve Slatině (o plánovaném sňatku jsme předem nevěděli), a tak můžeme říci, že vítězství PK se slavilo na dvou místech najednou, což samozřejmě to cenější bylo manželství našeho obránce :-) Přejeme Jirkovi i Zdence za celé PK mnoho štěstí ve společném životě!!!

6.7.2014 Výhra ve slatinském poháru
Po červnovém vítězství na Memoriálu Petra Slance jsme se dočkali dalšího pohárového triumfu. Náš tým se zúčastnil 5.června za účasti 4 mužstvev slatinského turnaje nazvaného LKTrans Cup 2014. Vedle našeho týmu startovali na turnaji týmy Slatiny futsalu, Slatiny fotbalu a mělnického Olympiku. Po vyrovnaném skupinovém dějství jsme postoupili do závěrečného finále, kde jsme se utkali s fotbalovým celkem Slatiny, který jsme porazili 3:2. Nejlepšími střelci v našem týmu se stali P.Kubín a M.Kubín ml., kteří vstřelili po pěti brankách do sítě soupeřů. Černou kaňkou na turnaji bylo zranění "vypůjčeného" brankáře M.Horsice, který nám již pomohl na memoriálu, když si v posledních minutě turnaje nešTastně při jednom ze zákroků poranil zápěstí, které musel o dva dny později "ozdobit" sádrou. Přejeme mu brzké uzdravení a děkujeme za výpomoc na brankářském postu v obou turnajích, kde s námi společně slavil prvenství!!!

17.6.2014 V.Smetana podruhé tátou!!!
V.Smetana Další přírůstek ve futsalové rodině PK Třebusice hlásí dlouholetý bek našeho mužstva V.Smetana, kterému se v pondělí 16.června v dopoledních hodinách narodil syn Honzík. Oficiální parametry nové posily PK jsou 50 cm a 3,21 kg. V.Smetana tedy po delší době, která by se dala nazvat rozením "dívčím" přispěl do klubu PK už druhým futsalistou, když před dvěma a půl lety přivítal na světě svého prvorozeného syna Vašíka. Celé PK přeje Honzíkovi vše nejlepší na světě mezi námi a nejméně takový futsalový a fotbalový talent jako má jeho táta!!!

12.6.2014 PK vítězem Memoriálu!!!
PK se po jedenácti letech dočkal svého čtvrtého prvenství v Memoriálu Petra Slance. V posledním turnajovém kole nejprve vyhrál 6:0 nad Švermovem (J.Hink, L.Kinký, P.Kroc, M.Kubín ml., P.Kubín, T.Tesař), poté se utkal o celkové prvenství s týmem MCE Slaný, který si na závěrečný turnaj memoriálu pozval hráče převážně Sat-anu Kladno. V sestavě slánských jsme tak nastoupili proti reprezentantu Fryčovi, ligistům Abrhámovi, Fujdiarovi, Junkovi, Mullerovi, branku soupeře chránil nestárnoucí mělnicý Hnízdil. Od začátku zápasu se náš tým bránil zdárně nájezdům ligové sestavy MCE, nad kterou v konečném zúčtování slavil nečekaný úspěch, když po konečné remíze 3:3, kterou vystřelil minutu před koncem J.Hink, jsme se mohli radovat z celkového prvenství v turnaji s dvoubodovým náskokem nad právě MCE!!! Třetí skončil slánský Union. Tímto vítězstvím jsme se stali se čtyřmi celkovými triufy v devatenáctileté historii Memoriálu jeho nejúspěšnějším týmem.

8.6.2014 Mladší Zelí v chomoutu
6.června bude jistě šťastným datumem pro našeho hráče PK Petra Zelenku a jeho dnes už manželku Kristýnu, když si před zraky rodičů, příbuzenstva, kamarádů a samozřejmě i zastoupení z vedení PK řekli své "ANO" ve slánské kapli na náměstí. Po svatebním obřadu čekalo na Petra i jeho manželku první překvapení v podobě úkolu "ve slepém slalomu s míčem", který po dobrých radách novomanželky zdárně zvládl.
Celé PK přeje novomanželům Petrovi a Týnce ze srdce mnoho štěstí ve společném životě!!!

6.6.2014 Jdeme za prvním místem
Po zaváhání prohrou v minulém kole s MCE Slaný najel náš tým v předposledním turnajovém kole Memoriálu P.Slance opět na vítěznou vlnu, když ve dvou zápasech nastřílel celkem 13 branek, Nejprve v prvním utkání rozstřílel slánskou Jafru Slaný 11:0(P.Kroc3 , J.Hink 3, P.Kubín 2, L.Kinský 2, T.Tesař), poté jsme si poradili výhrou 2:1 nad týmem Stochova dvěma brankami P.Kroce. Před posledním turnajovým kolem máme dvoubodový náskok nad týmem MCE Slaný a tak zřejmě právě odvetný zápas nad MCE, který je na pořadu v příštím kole, rozhodne o vítězi memoriálu.

29.5.2014 První ztráta na memoriálu
První prohru musel zkousnout náš celek na Memoriálu Petra Slance, když nestačil na tým MCE Slaný, posílený o ligové hráče Sat-anu Kladno, v poměru 2:3 (R.Šerák 2). Ve druhém zápase si poté náš tým spravil chuť, když druhého pronásledovatele Union Slaný porazil jednoznačně 5:0 (J.Hink 2, R.Šerák, P.Kubín, Čížek). S 15 body stále vedeme průběžnou tabulku Memoriálu před třináctibodovým MCE Slaný, třetí příčku drží Union Slaný s 10 body.

24.5.2014 L.Kala má Emmičku!!!
L.Kala S radostí můžeme oznámit, že náš hráč a v současné době i trenér A-tým L.Kala se dnes s manželkou Eliškou dočkali svého prvního potomka, když se jim v ranních hodinách ve slánské nemocnici narodila dcera Emma - 50 cm, 3,06 kg. Přejeme Emmičce i jejím šťastným rodičům vše nejlepší za celý tým PK!!!

22.5.2014 V memoriálu jdeme do trháku
Ve druhém turnajovém dni Memoriálu P.Slance jsme opět nezaváhali, když po výhrách 7:0 nad FC Stochov (R.Šerák 2, Kinský, Čížek, P.Kubín, M.Kubín ml., vlastní) a F.C.B. Švermov 4:0 (P.Kubín 2, Čížek, R.Šerák) vedeme průběžnou tabulku turnaje bez ztráty bodu. Díky vzájemnému souboji MCE a Unionu Slaný, který skončil ve stejný den nerozhodně, se oba naši konkurenti dělí o 2.-3.pozici s pětibodovou ztrátou na náš tým.

15.5.2014 Začátek memoriálu bezchybný...
Po úvodním turnajovém kole se drží náš tým na první pozici po přesvědčivých výhrách nad Unionem Slaný 4:2 (Tesař 2, P.Kubín, Kinský) a Jafrou Slaný 11:0 (Čížek 3, Tesař 2, Kinský 2, P.Kroc, P.Kubín, R.Šerák, M.Kubín ml.). Náš tým zahájil turnaj v kombinované sestavě s dvěma hráči FC Brandýsek v sestavě T.Tesařem a P.Krocem, kteří přišli při absenci některých hráčů PK pomoci, v brance se představil hráč futsalových Blevic M.Horsica.

3.5.2014 Začne Memoriál
Letošního 19.ročníku Memoriálu Petra Slance se zúčastní celkem šest mužstev, které tak po rozhodnutí pořadatele turnaje okf kladno, odehrají turnaj systémem "každý s každým" dvoukolově. Našimi soupeři v Memoriálu budou: MCE Slaný, Jafra Slaný, Union Slaný, F.C.B. Švermov a FC Stochov. Vzhledem k ostatním přihlášeným týmům, by náš celek měl patřit mezi favority na přední umístění, otázkou je v jakém složení náš tým bude nastupovat vzhledem k tomu, že se turnajová kola hrají každou středu ve večerních hodinách. I tak bychom v kombinované sestavě měli nastupovat do zápasů za jediným účelem a to výhrou.

25.4.2014 Cena Fair Play pro rezervu
R.Šerák Na slavnostním zakončení okresních soutěží Kladenska v sezoně 2013/14 si odnesl cenné ocenění také náš rezervní tým. Mimo šestého místa ho mohlo těšit, že v celé sezoně obdržel pouhé dvě žluté karty a tím se stal náš klub nejslušnějším oddílem v okresním přeboru. CO se týká našeho týmu a individuálních výkonů v okresním přeboru, nejlepším střelcem se stal v našem mužstvu M.Kubín ml. se 16 brankami, s 12 brankami druhý skončil V.Šulc.

22.4.2014 R.Šerák druhým nejlepším v divizi
R.Šerák Na slavnostním vyhlášení výsledků divize A v mladoboleslavské hale při exibičním utkání Malibu - výběr divize a Mladoboleslavska, získal pro náš tým další individuální ocenění náš hráč R.Šerák, který skončil v anketě nejlepšího hráče divize, kterou volí samy kluby, na druhém místě. První místo obsadil příbramský Vojtěch Zákoucký. Pro své ocenění si šel před slušně zaplněnou halou také J.Hink, který ovládl v letošním ročníku divize kanadské bodování i nejlepšího střelce soutěže.

3.4.2014 J.Hink přestřílel celou divizi
J.Hink Nejlepším střelcem i hráčem v kanadském bodování divize A se stal s 52 brankami a 12 asistencemi J.Hink. Svoji životní sezónu v dresu PK okořenil dvojitým vítězstvím v individuálním ocenění. Na třetím místě v kanadském bodování se se 62 KB (24+38) umístil další náš hráč R.Šerák.Do první dvacítky v kanadském bodování se dostal s 32 KB(13+19) P.Kubín.

30.3.2014 Béčko na 6.místě v OP
Posledními dvěma zápasy zakončil svoji pouť v okresním přeboru ročníku 2013/14 náš B-tým, který obsadil konečnou 6.příčku v tabulce. V posledním turnajovém kole nejprve nestačil na stříbrný tým soutěže mělnický Olympik C, když prohrál těsně 2:3 (O.Měkota, P.Kubín), poté si naše mužstvo otevřelo střelnici proti kladenskému Omasku, který deklasovalo v poměru 9:1 (M.Kubín ml. 5, V.Šulc 2, O.Měkota, R.Šerák).

23.3.2014 Vítězné loučení s Jabloncem
V posledním zápase letošní sezóny divize A jsme dokázali porazit po dramatickém průběhu tým Jablonce v poměru 8:6. Po vyhraném poločase 4:1 jsme si průběh zápasu v jeho druhém dějství zkomplikovali až do takové míry, že tým hostí několik minut před koncem vyrovnal na 6:6. Vítězný gól poté zaznamenal M.Kubín ml. minutu před koncem, gólovou tečku zápasu na 8:6 dal J.Hink, autor pěti branek v zápase. Tímto vítězstvím jsme završili sezónu se 45 body v tabulce, dva body za vítězem divize, týmem Malibu Mladá Boleslav, třetí místo obsadil tým Legie Příbram s 36 body.

16.3.2014 V Příbrami stvrzeno 2.místo!!!
K zápasu do Příbrami, magnetu kola, odjížděl náš tým pouze se šesti hráči do pole s vidinou velké bitvy, v které si hráči šáhnou až na dno sil, což se také potvrdilo. Po poločasovém vedení domácích 4:2 by na náš tým málokdo vsadil, že si můžeme odvézt z příbramské palubovky všechny body, přesto se to stalo. Díky opětovnému střeleckému apetitu J.Hinka, autora čtyř branek, nádherné brance J.Valáška z přímého kopu, technické vytříbenosti R.Šeráka a bojovnému výkonu na hranici možností celého týmu podpořeného skvělým výkonem brankáře M.Sedláka, který v poslední minutě svůj výkon ozdobil chycenou malou penaltou, si vezeme z Příbrami po vítězství 6:4 všechny tři body s jistotou 2.konečného místa v divizi A!!!

15.3.2014 Béčko v předposledním kole bez bodů
Dvěma těsnými prohrami se musel prokousat náš B-tým v předposledním kole okresního přeboru, když nejprve nestačil na béčko Čechie v poměru 4:5 (branky za PK L.Kinský 2, M.Šerák 2), poté v derby s rezervou Brandýska umožnil soupeři první výhru ve slánské hale BIOS nad naším týmem v historii zápasů derby PK - FCB, když jsme prohráli 1:2 (J.Smetana). Před posledním kolem okupuje naše rezerva 6.místo v soutěži.

10.3.2014 Až příliš krutý výprask Hraslu
Poslední ze tří po sobě jdoucí utkání proti slánským týmům jsme zvládli na výbornou a zápas s Hraslev dovedli do vítězného konce 10:4. Na první pohled se zdá výsledek jednoznačný, ale to v žádném případě nevypovídá o průběhu samotného zápasu, které se stal velkým bojem. Po nerozhodném poločase 2:2 se slánský tým ujal dvoubrankového vedení v prvním dvou minutách druhé půle a s našimi ambicemi to vypadlo zle, k obratu ale zavelel ve 28.minutě R.Šerák kontaktní brankou na 3:4, poté P.Kubín vyrovnal na 4:4 a od 35.minuty, kdy dal gól na 5:4 M.Kubín ml. jsme v každou následující minutu přidali ke konci zdeptanému soupeři po další brance a konečný výsledek se zastavil na skóre 10:4.

Dost překvapivým rozdílem a naší brankostrojem skončil zápas 19.kola divize, kde nás ve slánské hale BIOS přivítal jako domácí celek tým DFK Slaný. Na začátku zápasu ještě tým ze Slaného šel do jednobrankového vedení, ale potom již převzal otěže zápasu náš celek a pěti brankami jsme otočili vývoj zápasu do konce poločasu. Na začátku druhé půle přišly komplikace pro náš tým, když po druhé žluté kartě musel opustit hřiště náš brankář M.Sedlák, kterého však výborně v brance nahradil O.Měkota a po přečkání přesilovky slánského celku střelecky úřadoval zejména náš celek, kterému vlažně hrající slánský tým příliš nezdoroval. Konečné skóre zápasu nakonec skončilo na 13:3, nejvíce se střelecky dařilo J.Hinkovi, střelci čtyř branek. Náš celek se vítězstvím posunul na druhé místo v tabulce.

1.3.2014 Béčka 6 ukořistěných bodů
Dobrý výsledkem i hrou se prezentoval náš B-tým v dalším turnajovém kolem okresního přeboru. Nejprve náš celek přehrál tým Klobuk v poměru 5:3, poté nestačil na zlonický Tatran 2:3, a svůj dobrý výkon korunoval náš tým výhrou nad slánskou Spartou 6:1. Nejvíce se střelecky dařilo M.Šerákovi, který se trefil ve všech zápasech, zaznamenal celkem 5 branek a svůj dobrý výkon korunoval v zápase se Spartou, kde ji přemohl hattrickem. Celkově je náš celek po 18 odehraných zápasech na 6.místě tabulky.

24.2.2014 Dělba bodů s MCE
V 18.kole divize A náš tým remizoval se slánským MCE 5:5. Vyrovnaný zápas se spoustou šancí na obou stranách se vyvíjel nejdříve v náš prospěch, když jsem vedli v prvním poločase 2:1 a nechali si dát zbytečnou branku v posledních vteřinách první části na 2:2. Ve druhém dějství se náš tým ujal vedení 3:2, ale mezi 33.-37.minutou přišel zkrat z naší strany v obranných řadách našeho týmu a třemi brankami soupeř otočil výsledek ve svůj prospěch. Po naší dobře zahrané power play jsme však zápas srovnali na 5:5, zápas mohl ještě zvrátit v náš prospěch R.Šerák, který 20 vteřin před koncem orazítkoval tyčku slánské branky, ovšem nutno říci, že remíza je z obou stran pro týmy zasloužená.

17.2.2014 PEVNOST DOBITA!!!
M.Kubín ml. Dlouhých 10 let čekal tým PK na svoje první vítězství na půdě našeho rivala z Brandýska, což se stalo skutečností v sobotním večeru ve sportovní hale na Kladně. Po vyrovnaném prvním poločase 2:2, přišlo drama v jeho druhém dějství, kde svou roli sehráli i nevyzpytatelní rozhodčí, když na obou stranách poslali jednoho hráče "pod sprchy". Na naší straně to byl J.Valášek, na druhé straně to byl nehrající trenér soupeře L.Rychlý a tak jeho absence nebyla tak znatelná jako na straně naší. I přes branku hostujícího Čížka na 3:2 jsme dokázali obrat v zápase, který dokonal minutu před koncem svým třetím gólem v zápase M.Kubín ml., který v sedmnácti letech si připsal skalp nejcenněnší a mohl se poté radovat společně s celým týmem z vytouženého vítězství 4:3!!!

15.2.2014 Opětovné tři body z OP
Stejným výsledkem získaných třech bodů jako v minulém turnajovém kole, opakovalo naše béčko stejný bodový zisk i v sobotních kláních. Nejprve zvítězil náš tým nad Jarpicemi 6:3 (branky M.Kubín ml., V.Šulc, P.Vicenec, J.Smetana, M.Kubín st.), poté ovšem naše rezerva nestačila na další rezervní tým, a to béčko slánského DFK, kterému podlehlo 1:3 (V.Smetana).

7.2.2014 Zkrat druhého poločasu stál body
Bohužel dost pro náš tým nepochopitelný obrat se udál v pátečním večeru ve slánské hale BIOS, kde jsme hostili tým Kolína. Po hladké první půlce zápase, kde jsme velmi 4:1, jsme nadějný výsledek doslova prohospodařili ve druhé půlce zápasu. Tým Kolína otočil čtyřmi brankami zápas v náš neprospěch a odvezl si ze Slaného překvapivě všechny body.

3.2.2014 Z Kralup s další výhrou
Výhrou na kralupské palubovce kráčí tým PK zatím v druhé polovině soutěže bez porážky. I když se v tomto případě výhra nad houževnatým týmem AFC rodila velmi těžce, když po vyrovnaném poločase 2:2 pomohla našemu vydařená tříminutovka ze začátku druhého dějství, kdy jsme vstřelili tři rychlé branky, které dali pro náš tým zápasu správný směr. Konečný výsledek 8:3 tak posunul náš tým na druhou pozici v soutěži, když dosavadní druhá příbramská Legie utržila porážku na Brandýsku.

2.2.2014 Získána polovina bodů
Ze sobotního turnajového kola si odváží naše béčko ze dvou zápasů 3 body za vítězství nad rezervou Celtiku Kladno 4:3 (branky V.Šulc 2, L.Kinský, F.Čížek), před tímto vítězným zápase nestačil náš tým na vedoucí celek okresního přeboru Foboz Slaný, když jsme po urputném boji prohráli 4:5 (V.Šulc 2, L.Kinský, R.Šerák).

26.1.2014 Vítěznou vlnu nezastavilo ani Malibu
Po svou vítězstvích na hostujících palubovkách se poprvé v druhé polovině soutěže představili naši hráči na domácí palubovce a přivítali soupeře nejtěžšího, dosavadního lídra soutěže boleslavské Malibu. Po nepříliš lichotivém začátku, kdy náš tým po 12 minutách prohrával 3:1 jsme se soupeřem dokázali do konce poločasu srovnat na 3:3. Po přestávce už to byl náš tým, který střelecky zářil a svého soupeře přestřílel v poměru 7:4. Utkání se zejména povedlo O.Měkotovi, který svého soupeře sestřelil třemi přesnými zásahy, po dvou brankách přidali R.Šerák a J.Hink.

22.1.2014 Teplice senzačně vyloupeny!!!
S dost překvapivým, o to více radostným dojmem odjížděl náš tým v nedělní večer z teplické haly, když svého soupeře a hostitele Balticfloru Teplice B přehrál v poměru 4:3. Branková přetahovaná probíhala mezi týmy celý zápas, který vygradoval v posledních minutách, když nejprve Mažáry ve 34.minutě dostal Teplice do vedení 3:2, ale v 38.minutě vyrovnal V.Šulc aby v zápětí jeho kolega v útoku P.Vicenec převrátil stav v náš prospěch.

19.1.2014 Rezerva po polovine OP na 5.místě
Po polovině okresního přeboru zaujímá naše rezerva 5.místo v soutěži. K tomuto umístění přispěli zejména také 2 vítězství ze tří zápasů, které rezerva zaznamenala o víkendovém kole. Nejprve nestačil náš tým na C-tým mělnického Olympiku, který naše béčko přehrál 7:2(M.Kubín ml., O.Měkota), poté už kralovali v ostatních zápasech naši hráči, když vyhráli nad Omaskem Kladno 5:3(P.Vicenec 3, R.Šerák 2), poté vyhráli i souboj s KLC Klobuky 2:1 (O.Měkota 2).

12.1.2014 Z Dobřichovic se všemi body
Úspěšný vstup do odvetných bojů divize A má náš A-tým, který ve 12.kole zajížděl na palubovku posledního týmu Dobřichovic, kde chtěl odčinit svou prohru z úvodního kola soutěže. To se povedlo na výbornou a po vítězství 11:7 se vraceli hráči PK z Dobrichovic s velmi dobrou náladou. Po poločasovém vedení 4:0 své vedení diametrálně navyšovali až na 10:2, poté nechali soupeře ke konci zápasu zápas kosmeticky upravit způsobem, že nepřipomínal debakl. Střelecky zářili J.Hink se čtyřmi a R.Šerák se třemi brankami.

6.1.2014 Béčko se třemi body
Z víkendového kola okresního přeboru vytěžil náš B-tým ze dvou odehraných zápasů tři body za výhru v derby nad rezervou Brandýska 2:1 (branky M.Kubín st., L.Kinský). V druhém zápase se utkal náš tým s béčkem Čechie Slaný, ve které slavili úspěch slánští soupeři výsledkem 2:7, za náš tým se trefili P.Vicenec a V.Šulc.

1.11.2014 Svobodní zvítězili nad ženatými
V každoročním utkání na Nový Rok v třebusickém areálu se utkali mužstva svobodných a ženatých. Letos měli přesnější mušku "neokroužkovaní" hráči, když zvítězili nad svými ženatými kolegy z mužstva PK v poměru 3:2.

31.12.2013 Co se za rok 2013 zatutlalo...
Po roce přicházíme s exkluzivním zpravodajstvím, co se stalo během roku 2013 našemu mužstvu za maléry, nebo čím se můžete také pochlubit a nechtěli jsme ostatní futsalové kluby dráždit :-) No prostě jsme nejlepší u nás a tím se chlubíme. Na exklusivní silvestrovské shrnutí roku 2013 se můžete podívat zde. Vše nejlepší do roku 2014!!!

27.12.2013 PK vítězem vánočního turnaje
Futsalový tým PK Třebusice A se stal vítězem 21.ročníku vánočního turnaje ve Třebusicích, který se koná jako každým rokem 25.prosince na asfaltovém hřišti ve Třebusicích. Obhajobu prvenství zvládl na výbornou, když během turnaje ztratil pouze body v prvním zápase remízou nad týmem Kolče 1:1, poté vyhrál nad Ingy teamem 5:3 i rezervou PK 3:1 a mohl slavit prvenství. Na druhém místě skončil Ingy team, třetí místo okupoval tým Slavoje Koleč, na čtvrtým místě se i po sympatických výkonech umístila naše rezerva.

19.12.2013 Novinky ve fanshopu PK
Na poslední chvíli mohou příznivci našeho týmu zkupovat vánoční dárky také v našem fanshopu, který se zaktualizoval o nové položky a určitě by potěšily leckterého fanouška našeho klubu.

16.12.2013 Debaklem to začalo, debaklem to končí
Tak nějak, jak zní název tohoto článku se dá charakterizovat naše nedělní vystoupení na půdě Jablonce, kde jsme prohráli v posledním podzimním kole divize A vysoko 9:3. Divizi jsme začali tento ročník ostudnou prohrou 10:4 doma s Dobřichovicemi, konec první poloviny jsme zakončili bohužel stejným způsobem. Osobní chyby a lépe hrající soupeř nás rozstřílel a tak po polovině sezóny divize A okupujeme 6.místo.

11.12.2013 PK ukončilo Movember...
S menším časovým zpožděním se vracíme k listopadové celosvětové akci "Movember", kterou také podpořil náš klub. Jak hráči koncem minulého měsíce vypadali se můžete podívat v úvodní fotografii na našich webových stránkách. Celkem vybral náš tým pro Movember částku 1760,- Kč. Částka byla připsána na oficiální bankovní účet akce movember.cz.

9.12.2013 Béčko vytěžilo ze soboty bod
Ve třetím turnajovém kole náš B-tým vytěžil bod ze remízu proti Tatranu Zlonice 3:3, ve druhém zápase bohatém na góly prohrál se slánskou Spartou 10:7. V průběžné tabulce okresního přeboru patří rezervě 5.místo.

9.12.2013 J.Hink rozstřílel příbramskou Legii
Ve střelecké galapředstavení J.Hinka se změnil duel našeho týmu proti Legii Příbram v 10.kole divize A, který jsme vyhráli 10:5. Celkem šesti zásahy se přičinil o naší výhru proti příbramskému protivníkovi a stal se mužem toho večera. Už při svém prvním střídání trestal protivníka dvěma góly, nakonec jeho účet skončil na již zmíněných šesti. Náš tým si zápas, který měl rozehrán výtečně, kdy vedl o půli 6:0 zkomplikoval vlažným výkonem v půli druhé a nechal protivníka dostat se do zápasu a na rozdíl tří branek, poté jsme konec zápasu opět zvládli a dovedli ho do vítězného konce. Mimo šesti branek J.Hinka rozvlnili síť Legie ještě J.Valášek 2x, P.Kubín, V.Šulc.

3.12.2013 Vítězné dokončení slánské trilogie
I napotřetí neodešel náš celek poražen v souboji se slánským týmem, když po výhře nad MCE a remíze s DFK, jsme tentokrát porazili třetí tým zastupující město slaný, a to HRASL v poměru 7:4. Po celý zápas si náš tým udržoval vedení, přesto nebylo utkání proti houževnatému soupeři lehké, ale i díky kolektivnímu výkonu jsme mohli slavit 3 body. Za náš tým stříleli R.Šerák 2x, J.Hink 2x, O.Měkota, J.Valášek, P.Vicenec.

25.11.2013 Stoprocentní rezerva se šesti body
V druhém turnajovém kole okresního přeboru si důležité body připsal náš B-tým, který po dvou výhrách nad Jarpicemi 3:1 (branky P.Kubín, J.Smetana, F.Čížek) a DFK Slaný B 4:2 (P.Kubín 2, M.Kubín,V.Šulc) se vyhoupl do horní pater tabulky, kde okupuje 4.místo.

24.11.2013 Remízová ztráta s DFK
Jako bodovou ztrátu musí brát náš tým remízový zápas 6:6 s týmem DFK Slaný, s kterým jsme sehráli utkání 8.kola divize A. Po celý zápas náš tým měl uzemní převahu a mnoho šancí na navýšení výsledku v náš prospěch, zejména v prvním poločase. Ovšem po promarněných šancích a chybách náš protivník zápas až neuvěřitelně otočil a náš tým musel dvě minuty před koncem zachraňovat bod, který z takového zápasu a průběhu, kdy vedete 3:0, 5:2 a máte nepřeberné množství šancí, je málo. Branky za náš tým vstřelili P.Vicenec 2, O.Měkota 2, V.Šulc a R.Šerák.

17.11.2013 Vítězné tažení proti MCE
V 7.kole divize A se stal našemu týmu v domácím prostředí slánské haly BIOS malý zázrak v podobě vítězství nad týmem MCE Slaný 7:3. Ve smyslu zázrak a překvapení musíme mluvit vzhledem k trnité cestě ke složení týmu na páteční duel, ke kterému nastoupil náš tým ve velmi kombinované sestavě hlavně v útočných řadách, kde např. nastoupil i jinak brankář M.Sedlák. Po velice bojovném a disciplinovaném výkonu na všech frontách v našem týmu jsme dokázali urvat vítězství na svou stranu proti kompletnímu týmu slánských. Hattrick do sítě hostí zaznamenal P.Kubín, dvě branky vstřelil L.Kala, po gólu přispěli také J.Valášek a R.Šerák.

10.11.2013 Béčko se třemi body
Do nové sezóny vstoupil v sobotním dopoledni také náš B-tým, který po prohře s Fobozem Slaný 1:2 a vysoké výhře 9:0 nad rezervou Celtiku Kladno veze z prvního turnajového kola tři body. Hlavním střelcem týmu se stal se čtyřmi brankami O.Měkota.

10.11.2013 Derby nepoznalo vítěze
V pátečním večeru zažila slánská hala BIOS další derby mezi PK a FCB, ve kterém náš tým prodloužil svoji neporazitelnost ve slánské hale nad svým protivníkem, když se oba týmy rozešly smírně 4:4. Více o dramatickém zápase včetně poločasové přestávky píšeme v komentáři zde. Musíme též uvést a poděkovat týmu Brandýska a divákům v hledišti mezi nimiž společně s naším týmem se vybralo na akci MOVEMBER 1220,- Kč!!! Derby zakončilo společné pozápasové posezení obou týmů v brandýské restauraci, kde se utkání rozebíralo dlouho do noci...

8.11.2013 Dnes DERBY!!! Podporujeme MOVEMBER!!!
V dnešním pokračování divizní sezóny 2013/14 se střetne náš tým s naším odvěkým rivalem z Brandýska. K tomuto utkání připravilo PK jednu novinku, poprvé v historii našeho klubu se bude na náš zápas vybírat vstupné, které bude dobrovolné a jeho výtěžek poputuje na nadaci MOVEMBER, kterou PK podporuje. Sami hráči PK i FCB, kteří se zúčastní utkání samozřejmě přispějí také svou finanční podporou. Děkujeme předem všem za Vašeho příspěvky!!!

5.11.2013 PK MOVEMBER 2013
Tým PK Třebusice se připojuje k řadě klubů po celém světě a dalších komunit, kteří se hlásí k akci MOVEMBER. Hráči PK budou na znamení této akce nosit knír po celý měsíc listopad, budou registrovaní na stránkách movember.cz. Finanční podpora této akce se bude ještě v nejbližších dnech řešit.

4.11.2013 V Kolíně jsme neuspěli
V 5.kole divizní soutěže jsme prohráli na palubovce kolínského SKP 4:7, když našemu mužstvu zejména nevyšel první poločas, který skončil 1:3 v náš neprospěch. Během druhé půle si náš soupeř výsledek už bezpečně pohlídal a nenechal našemu týmu myslet na bodové ohodnocení. Náš tým zejména doplatil na horší koncovku, ve které jsme neproměnili několik slibných šancí. Za náš tým se dvakrát trefili M.Sedlák a J.Hink.

29.10.2013 Přemohli jsme Kralupy
V bojovném zápase 4.kole divize A jsme porazili celek AFC Kralupy na svém hřišti ve Slaném v poměru 9:6. Zajímavostí je, že se trefili v zápase všichni naši hráči kromě brankáře Ciniburga, mezi střelci vyčníval hattrickem J.Hink, jinak všichni dali po jedné brance.

28.10.2013 Malibu nás rozdrtilo
Ve 3.kole náš tým utrpěl vysokou prohru na mladoboleslavské palubovce, když s místním Malibu prohrál vysoko 11:0. Domácí přehrávali náš tým po celý zápas, ojedinělé naše šance byly našimi hráči nevyužity a tak jsme po dlouhé době zůstali v divizním zápase brankově na nule, což se našemu týmu naposledy stalo před dvěma roky v Teplicích.

14.10.2013 Přestříleli jsme rezervu Teplic
Ve 2.kole divize A už naplno náš tým využil výhodu domácího prostředí a porazil rezervu prvoligové Balticflory Teplice 11:5. Čtyřmi brankami v zápase se zaskvěl J.Hink, své dvě premiérové trefy v A-týmu zaznamenal ve svém debutu M.Kubín mladší, další branky vstřelili 2x J.Valášek, 2x L.Kinský a P.Kubín. Ač se neprosadil gólově, tak herně a zejména 5 asistencemi v zápase zářil také R.Šerák.

7.10.2013 Nevydařený vstup do sezóny
Nevalným způsobem vstoupilo naše mužstvo do divizní sezóny, když v domácím prostředí podlehlo Sokolu Dobřichovice vysoko 4:10. Bohužel se náš tým musel obejít v 1.kole bez brankářské opory v brance a musel jít chytat hráč z pole, což ovlivnilo zápas už od jeho úvodu. Branky našeho týmu zaznamenali 2x J.Hink, M.Propílek a P.Kubín.

30.9.2013 Šošon má Aničku
J.Hink Jako kdyby si hráči PK vzali do budoucna k srdci jediný úkol, založit ženský futsalový tým, jinak snad nevysvětlíme další narození holčiky v řadách futsalistů PK, za posledních 12 měsíců už čtvrtá holčička v řadách našeho týmu!! V pátek 27.září se narodila Jardovi Hinkovi a jeho manželce Nikole v kladenské porodnici malá Anička Hinková, její aktuální míry činily - 48 cm a 2,65 kg. Šťastná rodinka je již doma a všichni jsou v pořádku. Celé PK přeje Šošonovi i Nikče jen ty nejkrásnější chvíle s Aničkou, hodně zdravíčka a štěstíčka přejeme také Aničce!!!

13.9.2013 C-tým se do soutěží nepřihlásil
Oproti minulým dvěma sezónám dochází k radikální změně a zúžení našich týmů v soutěžním ročníku 2013/14 na dva. A-tým, který bude nastupovat v divizi A, B-tým, který bude o body bojovat v okresním přeboru. Minimálně pro tuto sezonu tak vynechává svoji činnost C-tým, který vznikl před dvěma lety jako juniorka mladých nadějí pro PK. Proč se tak děje a co je toho příčinou se dozvíte v následujícím podrobném článku zde.

9.9.2013 Přípravy na futsalový rok 2013/14
Již nezadržitelně se blíží nová futsalová sezóna 2013/14, do které vstoupí naše týmy začátkem října a v polovině listopadu. První tréninková jednotka v hale BIOS ve Slaném je pro hráče připravena za týden v pondělí 16.9. v obvyklém čase od 20:30 - 22:00.

27.8.2013 Do třetice do toho "praštil" Kinda...
Letošní léto se svatbami roztrhl pytel, když během dvou měsíců se do manželského chomoutu postupně vydali P.Kubín, P.Suk a futsalovou mluvou pověstný hattrick dokonal L.Kinský. Ten si v útrobách kladenské zámecké zahrady řekl své ANO s přítelkyní Terezou. Na novomanžele čekal jak už bývá zvykem u PK novomanželský úkol ve střelbě na branku pro nevěstu, Lukáš si musel poradit vzhledem k jeho povolání se střelbou z pistole, v sobotu mu musela stačit ta pistole vodní...
Celé PK přeje novomanželům Terce a Lukášovi ze srdce mnoho štěstí ve společném životě!!!

16.8.2013 FCB cup bez prohry, přesto nevyšel...
Nepříliš lichotivým výsledkem skončil pro náš tým turnaj pořádaný naším spřáteleným klubem FC Brandýsek. V osmičlenném obsazení jsme v obsadili až nepříliš úspěšné 5.místo, i když jsme v normální hrací době prošli turnajem bez porážky. Bohužel osudným okamžikem se nám stalo čtvrtfinále, do kterého jsme postoupili z prvního místa ve skupině. V tom jsme se utkali s týmem Aston Pila, který postupoval z druhé skupiny jako naprostý outsider bez jediného bodu. Jeho taktika nedostal branku a vrhnout síly do penaltového rozstřelu vyšla, po bezbrankové remíze jsme vypadli 0:1 na penalty. V zápase o 5.místo jsme porazili Dynamo Kladno.

1.8.2013 Také Sučí v chomoutu...
Po dvou týdnech se v řadách PK odehrála další svatba, a to na ranči Málkov, kde si své "Ano" řekli Petr Suk s přítelkyní Katkou. Ani tento pár nebyl ochuzen o novomanželské úkoly od našeho futsalového týmu. Nejdříve nevěsta musela dokázat tradičně střílet na branku a jelikož se Petr činil i v jiných sportech, musela Katka zvládnout též umění tenisové rakety a házení míče na koš. Jako správnému majiteli pekárny poté připadlo ochutnávání toho pravého Cvrčovického chleba, nakonec Petr musel ukázat svůj um přímo u výroby jednoho bochníku. Za všechny úkoly musíme oba pochválit.
Novomanželům Sukovým přeje celé PK ze srdce mnoho štěstí ve společném životě!!!

23.7.2013 Zelí má Julinku
I přesto, že pro našeho brankáře V.Zelenku nebude patřit rok 2013 mezi sportovně vydařené díky jeho zraněním nejprve vazů v kotníku a potom utržené achilovce, v jeho životě bude hrát důležitou roli a na den 18.července 2013 bude vzpomínat jen v tom nejlepším do konce svého života. V ranních hodinách tohoto data se Zelímu a jeho manželce Verče narodila holčička Julinka, Zelí si tento datum bude muset podtrhnout v kalendáři 2x, jelikož tento den slaví narozeniny právě i jeho Verča. Šťastná rodinka je již doma a všichni jsou v pořádku. Celé PK přeje Zelímu i Verče jen ty nejkrásnější chvíle s Julinkou, hodně zdravíčka a štěstíčka přejeme také Julince!!! Jak to vypadá podle posledních narozeních v řadách PK, za několik let se silně uvažuje o založení holčičího družstva PK Třebusice...

16.7.2013 Máňa je mezi ženatými
V sobotu 13.července byl veledůležitý den pro našeho kapitána P.Kubína a jeho přítelkyni Katku, kteří si pár minut před druhou hodinou odpolední řekli své "ANO" na nádvoří Průhonického zámku a tím vstoupili do svazku manželského. U tohoto důležitého okamžiku nesměli chybět hráči PK, kteří si pro nevěstu, ale zejména pro ženicha připravili nejdříve překvapení v podobě kopání, jak se na fotbalistu a futsalistu patří, potom ovšem vytasili další trumfy z rukávu při zhodnocení, jak je na tom novopečený ženich s prací okolo chystané stavby nemovitosti. Po slalomu s kolečkem následovala další pracovní překvapení a následné vykupování z důvodu zlehčení úkolu, vše musíme dodat proběhlo bez újmy na zdraví.
Novomanželům Kubínovým přeje celé PK ze srdce mnoho štěstí ve společném životě!!!

20.6.2013 Konečné 3.místo na Memoriálu P.Slance
Včerejší finálovu částí skončil 18.ročník Memoriálu Petra Slance. V něm jsme v konečném pořadí obsadili bronzovou pozici, když jsme ve finálové skupině nejprve přehráli 3:1 Nové Strašecí(branky za PK D.Peteřík, D.Čížek, P.Kubín), poté přišla prohra s MCE Slaný 0:2, následovala konečná remíza 2:2(D.Čížek, L.Kinský) s vítězem turnaje Unionem Slaný. Druhé místo obsadil celek MCE Slaný.

13.5.2013 Další futsalista s vyhlídkou budoucnosti v PK
P.Vicenec Po dvou holčičkách, které rozrostly naší rodinu PK v podzimních měsících, můžeme přivítat na světě budoucího futsalistu Honzíka Vicence. Narodil se šťastným rodičům Pavlovi a Petře Vicencovým v sobotu 11.května o výšce 55 cm a váze 4,1 kg. Celé Pk přeje Pavlovi a Petře ať jim Honzík dělá v životě jen a jen samou radost!!! Přihlašovací lístky do PK jsou pro Honzíka samozřejmostí :-)

25.4.2013 Stopa PK v historii divize A
J.Hink P.Kubín Že náš tým obsadil v tomto ročníku divize A 3.místo se již napsalo v minulých článcích, ovšem není od věci zmínit také trochu historie devítiletého historie této soutěže, od nichž se vedou jednotlivé statistiky. Z těchto dostupných informací můžeme s potěšením konstatovat, že 3.místo náš tým drží také v jeho historické tabulce s celkovými 217 body/odehráno 6 sezón. Před naším týmem už jsou pouze FC Brandýsek s 270 body, ale má o dvě sezóny navíc, prvenství drží 1.DFK Slaný, které odehrálo 9 ročníků divize s nasbíranými 286 body. I v hráčských statistikách historie divize vůbec naši hráči nezaostávají. Naším nejlepším hráčem v historickém bodování divize A v jeho 10 ročnících(naše mužstvo hrálo 6 ročníků) je na 5.příčce P.Kubín se 192 kanadskými body za 92 branek a 101 asistencí. 11.-15.místo okupují až na jednu výjimku hráči PK, a to postupně - J.Hink 179 KB(134+45), P.Suk 177(84+93), R.Šerák 165(78+77), L.Kala 135(74+61). V nejlepších střelcích máme také zastoupení na předních příčkách této historické tabulky, když J.Hink je se 134 góly na 4.místě, mezi nejlepšími nahrávači v historii soutěže patří 3.příčka P.Kubínovi se 101 asistencemi.

17.4.2013 Áčko slavilo úspěch na bronzovém stupínku
P.Kubín J.Hink Posledním ohlédnutím za končící sezónou 2012/13 končíme u našeho prvního týmu, který navázal na úspěšné předchozí ročníky v divizi a vybojoval třetí místo. Po průměrné první polovině soutěže se náš tým naplno rozjel v jeho druhé půlce, kdy od 14.-20.kola prohrál pouze jednou, ostatní zápasy vyhrával, tím se dostal na dostřel ke stupním vítězům, které docílil výhrou v posledním kole nad Hraslem Slaný a mohlo se hrdinně slavit, za poslední čtyři sezóny v divizi naše mužstvo skončilo nejhůře na 4.příčce, třikrát se radovalo ze stupních vítězů. Celkem za A-tým skórovalo 13 hráčů, včetně 2 gólmanů! Na první příčce mezi střelci se umístil s 23 brankami J.Hink, na společném 2.-3.místě se vystříleli 19 brankami P.Kubín a R.Šerák. V kanadském bodování soutěže se v klubovém žebříčku nejlépe vedlo P.Kubínovi, který získal 39 KB(19 branek + 20 asistencí), druhý skončil o bod méně R.Šerák s 38 KB(19+19), třetí příčku obsadil J.Hink s 30 KB(23+7). Ani v celkovém hodnocení divize se naši hráči neztratili, když J.Hink skončil celkově na 10.místě mezi střelci, P.Kubín v produktivitě(KB) divize skončil na 8.místě, R.Šerák na 9.-11.místě. Navíc R.Šerák byl v anketě o nejlepšího hráče divize zařazen jednotlivými týmy na skvělé 4.místo, v all stars týmech tvořených z nejlepších hráčů jednotlivých kol se zase dostal do druhé čtyřky P.Kubín.

12.4.2013 Torzo B-týmu s posilami vydřely 7.místo
R.Šerák Další naše ohlédnutí patří B-týmu, který sehrál dosti zvláštní sezónu v okresním přeboru. Během začátku a i v průběhu sezóny "ztratil" B-tým několik hráčů, kteří buď přešli do A-týmu, či z důvodu zranění i jiných povinností nechodili na zápasy. A tak z osy týmu zůstala pouze tzv. stará garda v podobě hráčů J.Smetany, V.Smetany a M.Kubína, když k tomu připočítáme problémy s brankářem a problémy s adaptací na halu BIOS na Kladně, je z toho nakonec konečné 7.místo, které se nakonec vybojovalo hlavně díky posledním třem turnajům, kde hlavní roli hráli především hráči A-týmu, kteří pomohli vydatným rozdílem ke vzestupu a udržení soutěže. Celkem za B-tým skórovalo 12 hráčů. Na první příčce se umístil s 15 brankami R.Šerák, na druhé místo se 14 brankami dostřílel L.Kinský, na třetím místě se umístil s 10 góly O.Měkota.

11.4.2013 C-tým z nebe do pekla, konečné 18.místo, střílel M.Kubín ml.
M.Kubín ml. S koncem sezony přichází ohlédnutí za učinkováním každého týmu PK v jeho soutěži. Dnes začínáme s C-týmem, který obsadil poslední 18.místo v nejnižší okresní soutěži, když si v soutěži připsal 4 vítězství, 5 remíz a 10 porážek. Oproti minulé sezoně je to zhoršení o jednu příčku, což nemrzí tak, jako jakým způsobem se k poslední příčce došlo. Po impozantním začátku, kdy C-tým po prvním kole okupoval první příčku a po druhém kole příčku druhou, přišel strmý pád tabulkou. Několik remízových zápasů, kde se branky dostávali v posledních vteřinách zápasu či po školáckých chybách stály mužstvo mnoho bodů, stejně jako vyhrané zápasy, které nakonec končily tlakem soupeře a konečným vyrovnáním dost mrzí. Celkem v sezoně za C-tým skórovalo 10 hráčů, z nichž nejlepším střelcem se stal s 12 brankami M.Kubín ml., na druhém místě se umístil s pěti brankami J.Kalina, třetí místo poté patří dvojici F.Čížek a J.Šúlek ml., kteří nastříleli během sezony 4 branky.

31.3.2013 Konečné 7.místo pro B-tým
V posledním turnajovém kole vydolovala naše rezerva ze dvou zápasů 3 body za vítězství nad Tatranem Zlonice v poměru 4:1(O.Měkota a M.Šerák po dvou brankách), předtím prohrála s rezervou slánské Čechie 1:4. Posun ani sestup v tabulce ze 7.místa už v reálném případě našemu týmu v posledních zápasech nehrozil, jelikož šestá Sparta Slaný získala potřebné body k udržení se nad naším týmem, na druhé straně jsme měli "nahráno" na osmou příčku a tak žádná nervozita v obou duelech nehrozila.

26.3.2013 Céčko poslední v okresní soutěži...
V neděli měla okresní soutěž II.třídy na pořadu dne nadstavbovou část, kde se týmy sousedící v tabulce střetly o konečné umístění v soutěži. Na náš C-tým zbylo jako protivník mužstvo FK Kačice, které si mohlo polepšit ze své poslední 18.pozice na místo 17., kde mohlo odsunout právě náš tým. To se bohužel po dvou střetnutích mezi sebou stalo, když v prvním zápase náš tým zvítězil nejtěsnějším rozdílem 5:4, ve druhém však podlehl Kačici 1:4. A tak na náš C-tým zbylo v konečném umístění poslední 18.místo v soutěži.

17.3.2013 Bronzová tečka za divizí!!!
Ve svém posledním zápase divizní sezony jsme po naší výhře s Hraslem Slaný 7:4 a i s přispěním prohry Ml.Boleslavi v Teplicích vybojovali konečné třetí místo v divizní soutěži. V zápase s týmem Hraslu rozhodla v náš prospěch zejména naše produktivita v proměňování šancí. Po prvním poločase, který skončil 2:0 v náš prospěch se poté v druhé půli pytel s brankami doslova roztrhl a po gólové přestřelce jsme se mohli radovat po celkovém vítězství 7:4. Zejména nás mohlo těšit, že jsme se výhrou posunuli před slánského soupeře, poté se ještě ve večerních hodinách dozvěděli, že Ml.Boleslav prohrála svůj duel s Balticflorou Teplice a tak v konečném součtu patří našemu týmu po předlouhé sezoně bronzová pozice!!!

16.3.2013 Šest bodů béčka
Dalším vydařeným vystoupením se prezentoval náš B-tým, který v předposledním turnajovém kole vyhrál obě utkání, 6:4 se Spartou Slaný i 5:2 s Fobozem Slaný, a posunul se do klidného středu tabulky na 7.místo. Týmu zejména prospěla přítomnost R.Šeráka, který si odstává svůj trest za ČK v A-týmu a tak v sobotním odpoledni mohl rezervě přispět spolu s kvalitním výkonem i pěti brankami do sítě soupeřů, třemi brankami se také blýskl F.Čížek.

11.3.2013 Céčko bez bodu
Další smolný turnaj sehrál náš C-tým, který po výsledcích 1:2 s Krakovcem a 1:3 s Novým Strašecím klesá v tabulce směrem dolů a čeká ho v play off souboj o předposlední místo s týmem Kačice.

10.3.2013 Domácí prohra s Příbramí
Ve svém posledním domácím zápase v předposledním kole divizní soutěže jsme v domácím prostředí nestačili na tým příbramské Legie, když jsme celkově prohráli 5:7. Přitom zápas v prvním poločase nenapovídal, že bychom se měli před svým soupeřem sklonit a do 25.minuty drželi otěže zápasu ve svých rukou, bohužel poté jsme během tří minut třikrát inkasovali a i přes naše opětovné vyrovnání jsme zápas v jeho konci ztratili.

3.3.2013 Pět důležitých bodů béčka
V sobotním odpoledni svedlo další boje okresního přeboru naše béčko, které ve třech zápasech vytěžilo důležitých 5 bodů, které je posouvají blíže k záchraně v soutěži. Nejprve náš tým remizoval s rezervou Brandýska 2:2, poté opět remízou skončil zápas s lídrem tabulky ze Slatiny v poměru 3:3, kdy soupeř vyrovnával až několik vteřin před koncem zápasu, vítězná tečka za úspěšným dnem přišla ve třetím zápase, kdy jsme porazili rezervu slánského DFK 6:2. Ve všech třech duelech se trefil do sítě soupeřů L.Kinský, celkem střelec čtyř branek.

2.3.2013 Vyhraný boj s DFK
V pátečním pozdním večeru jsme svedli v 19.kole divizní soutěže malé derby se "slánskými vojáky" z DFK, po kterém jsme vyšli vítězně poměrem 8:4. Jednoznačný výsledek se ale zdaleka nejevil tak přesvědčivě jak vypadá. Po vyrovnaném prvním poločase 2:2, kdy největší vzrušení zejména způsobilo "pochybné" vyloučení R.Šeráka, se ve druhém poločase udál futsalový boj mezi oběma celky na každém metru slánské palubovky, z kterého jsme nakonec vytěžili 3 body, střelcem zápasu se stal se třemi brankami J.Hink, dvakrát mu sekundoval L.Kinský. Bližší komentář k zápasu uvedeme později.

28.2.2013 Smolná sezóna pro V.Zelenku
Smolnější futsalovou sezónu si ve své kariéře brankáře V.Zelenka jistě nezažil a přejme mu, že už nezažije. Po vleklém zranění postranních kolenních vazů, které ho vyřadilo z tréninku na 2 měsíce, se začal náš brankář od začátku února pomalu vracet v trénincích na palubovku a v nadcházející sobotě se chystal na návrat v mistrovském zápase v dresu našeho B-týmu. Ovšem situace nabrala opačný směr, když se našemu brankáři včera přetrhla achillova šlacha a poslala ho na nedobrovolný odpočinek od sportovních aktivit na několik měsíců. Všichni v PK držíme našemu brankáři palce "v dnešním zápase" na operačním sále a doufáme v klidnou a bezproblémovou léčbu.

26.2.2013 Céčko bez bodu
Nepříliš lichotivou bilancí prošel C-tým v nedělním kole okresní soutěže II.třídy, když ve dvou zápasech nezískal ani bod a ani nezaznamenal střelecký úspěch. Nejprve prohrál ve smolném zápase 2:0 s Meillerem Slaný, kde může naše juniory mrzet velké množství neproměněných šancí, v druhém zápase nestačil na Union Slaný v poměru 0:5. Před posledním kolem základní části soutěže je C-tým v tabulce na 14.místě.
23.2.2013 Hladká výhra s Teplicemi
V pátečním večeru jsme lehce dokráčeli k dalším třem bodům v divizi A, když jsme v 19.kole soutěže porazili v domácím prostředí rezervu prvoligové Balticflory Teplice 10:4. Průběh zápasu byl jednoznačně v naší režii a tak do druhého poločasu se šlo pouze s otázkou, kolik bude konečná výhra v celkovém skóre, hosté poté třemi brankami v závěru alespoň zkorigovali výsledek na přívětivější 10:4. Střelecky při chuti byli zejména na naší straně L.Kinský - 4 branky a P.Kubín - 3 branky, na druhé straně se ke konci zápasu podařil hattrick teplickému Kučerovi. Bližší komentář k zápasu uvedeme později.

19.2.2013 Prohra v Boleslavi
V nedělním podvečeru sehrál náš A-tým na palubovce mladoboleslavského Malibu zápas 17.kola divize, ve kterém prohrál 3:5. Domácí tým od začátku vedl a i přes naši snahu a snížení během zápasu se nepodařilo na soupeře v jeho hale opět najít recept a tak hala v Mladé Boleslavi stále pro tým Třebusic zůstává zakletou a nedobytnou. Bližší komentář k zápasu uvedeme později.

18.2.2013 Béčko na body nedosáhlo
V sobotních kláních okresního přeboru Kladenska se nedařilo našemu B-týmu, který i přes převahu v obou utkáních nedokázal se střelecky prosadit jako jeho soupeři a dvakrát prohrál a nepřipsal si z dalšího turnajového kola žádný bod. Nejprve prohrál s týmem Klobuk 1:2, poté nestači na kladenský Bresson v poměru 2:4.

12.2.2013 Céčko s jedním bodem
S jedním bodem ze dvou zápasů odjížděl náš C-tým v nedělní poledne ze stochovské haly, kde sehrál další kolo okresní soutěže II.třídy. Nejprve remizoval s týmem Horního Bezděkova 1:1 (branka Kalina), poté však utrpěl vysokou prohru 1:7 s týmem Hvězdy Kladno. Po 7.turnajovém kole zůstává náš celek na 10.místě tabulky.
9.2.2013 Totální obrat z MCE znamenal tři body
V páteční večer sehrál náš tým jeden z velkých obratů této sezóny, když po nepříliš lichotivé první desetiminutovce prohrával v domácím prostředí s MCE Slaný 0:3, poté však šesti brankami do konce prvního poločasu stanovil výsledek na 6:3 a po přestávce přidal ještě další tři zásahy a byla z toho přesvědčivá výhra 9:3. Bližší komentář k zápasu A-týmu zde

4.2.2013 Béčko napůl vítězně
V sobotu měl na pořadu další svůj program okresní přebor v kladenské hale BIOS. Náš B-tým nejprve podlehl kladenskému Omasku 1:3, poté si poradil po zlepšené hře ve druhé půli s kralupským Jikem 6:1.

3.2.2013 Z Lovosic se třemi body
S nečekanou výhrou bez obdržené branky jsme se vrátili v pátečním večer z lovosické haly, kde nám byl hostitelem tým Gardelinu Litoměřice. Po bezbrankové první půli jsme třemi brankami ve druhém dějství rozhodli o svém vítězství 3:0. Bližší komentář k zápasu uvedeme později.

27.1.2013 Céčko se dvěma body
Dvě remízy uhrál náš C-tým v nedělním kole okresní soutěže II.třídy, když postupně remizoval s European Transportem Slaný 1:1(branka PK Čížek), poté se smírně rozešel náš tým také s céčkem Čechie Slaný po výsledku 3:3(Čížek, Šulek, Groman).

26.1.2013 Přestříleli jsme Relax
Gólovou přestřelkou skončil zápas mezi naším týmem a hosty Relaxu z Ústí nad Labem, když konečný výsledek zněl 10:6. Náš tým vstoupil skvěle do utkání a po poločasové výhře 5:1 nic nenasvědčovalo divokému průběhu. Bohužel naší nekoncentrovaností a chybami v obranné fázi jsme soupeři poskytli několik laciných branek, které ho ve druhém poločase stále vraceli do hry, i tak jsme však svůj náskok uhájili a radovali se ze zaslouženého vítězství. Střelcem zápasu se stal čtyřgólový R.Šerák. Bližší komentář přineseme později.

22.1.2013 Devítibodový zisk béčka
Sobotní odpoledne z říše snů prožilo po matných výkonech z předešlých kol naše béčko, které si odvezlo z kladenské haly BIOS plný bodový zisk v podobě devíti bodů. Nejprve porazilo 5: slánskou rezervu Čechie, poté si poradilo 2:0 s nevyzpytatelnými Zlonicemi, vrchol přišel v derby rezervy našeho týmu a rivala z Brandýsku, ve kterém jsme slavili přehlednou výhru 5:1. Z 12 branek v síti soupeřů od našeho týmu se zejména zaskvěl 6 zásahy Lukáš Kinský. B-tým těmito zápasy zakončil 1.polovinu soutěže okresního přeboru, kde okupuje 6.místo.

21.1.2013 Vydřená výhra s Kralupy
Třízápasovou sérii porážek jsme utnuli v domácím zápase s AFC Kralupy n/Vlt., které jsme sice po matném výkonu, ale i přesto, udolali 5:2. Po vyhraném poločase 2:0 jsme hostující tým pustili ještě do hry v polovině druhé půle, když bylo srovnáno na 2:2, poté jsme tlakem a vůlí zápas přesto dovedli do vítězného konce. Bližší komentář k zápasu uvedeme později.

12.1.2013 Z Ústí bez bodu
V pátečním večeru prohrál náš A-tým na půdě Combixu Ústí nad Labem 9:5 a prodloužil tím svou sérii bez bodu na 3 zápasy. Bližší komentář k zápasu uvedeme později.

7.1.2013 PK o víkendu bez bodu
Bez jediného získaného bodu prošly týmy PK v uplynulém víkendu. Nejprve A-tým nestačil v domácím prostředí na Atmos Bělá pod Bezdězem a prohrál 8:14, v sobotním dopoledni B-tým prohrál s týmy Sparty Slaný 2:4 a Fobozu Slaný B 2:3. Bližší komentář k zápasu A-týmu přineseme později.

3.1.2013 Ženatí - Svobodní 4:3
V tradičním novoročním zápase ve Třebusicích mezi svobodnými a ženatými kralovali tento rok hráči v chomoutu, kteří vyhráli 4:3, když už v zápase vyhrávali 4:1. Mezi ženatými se hattrickem blýsknul L.Kala, čtvrtou branku přídal F.Cába, na druhé straně se trefili L.Kinský, M.Šerák a P.Kubín. Po konečném zápase nechybělo tradiční focení obou týmů se společným novoročním přípitkem.

31.12.2012 Na Silvestra pexeso
Pro zkrácení času na silvestrovské veselí dáváme všem možnost si zahrát elektronické pexeso hráčů PK a zkusit Vaši pamět ve hře, která jistě byla oblíbenou v dětství každého z Vás. Odkazem na konci tohoto článku budete přesměrováni na konfigurační stránku pexesa, kde si můžete zvolit obtížnost proti komu budete hrát atd. a poté stačí už jen zmačknout tlačítko play a jste ve hře :-) Všem přejeme mnoho štěstí, pevného zdraví a futsalového umu v roce 2013!!! zde odkaz na pexeso

26.12.2012 PK Třebusice vítězem jubilejního ročníku turnaje!!!
Domácí tým PK Třebusice se stal vítězem 20.ročníku Vánočního turnaje, když ve třech utkáních nenašel přemožitele a ztratil pouze v posledním zápase turnaje s celkem Slavoje Koleč remízou 2:2. Na druhém místě skončil tým FC Cvrčovice, na bronzové pozici se umístil tým Slavoje Koleč, čtvrtou příčku obsadilo céčko PK. Bližší informace k turnaji přineseme v nejbližší době. Bližší informace o turnaji a jeho průběhu s fotodokumentací se můžete podívat zde.

23.12.2012 20.ročník Vánočního turnaje
Tradičně 25.prosince přivítá sportovní areál ve Třebusicích již podvacáté Vánoční turnaj v malé kopané, který pořádá náš oddíl. V letošním jubilejním ročníku se ho zúčastní mimo našich týmů A a C také tradiční a zatím nejúspěšnější tým historie turnaje Slavoj Koleč alias Ingi Team, ve kterém můžeme již po několik let vidět známé fotbalisty z ligových trávníků. Čtvrtým týmem turnaje bude složený tým P.Sukem pod hlavičkou FC Cvrčovice. Zveme všechny futsalové příznivce od 10 hodin do našeho sportovního areálu!!!

16.12.2012 Céčko s jedním bodem
Jeden bod ze dvou zápasů veze náš C-tým ze 4.kola okresní soutěže II.třídy, když nejprve v prvním zápase prohrál nečekaně s Kačicí 0:2, pro kterou to bylo první vítězství v soutěži. Poté s Meteorem Stochov naši mladíci remizovali 2:2, když se prosadil svou první brankou v dresu PK Petr Placák, první branku si dal náš soupeř sám.

15.12.2012 Těsná prohra s Hraslem
O jednu branku šťastnější byl v pátečním večeru náš soupeř Hrasl Slaný, který byl naším posledním protivníkem v 1.polovině sezóny divize A. Po celý zápas si náš tým držel jednobrankové vedení nad slánským soupeřem, který však v posledních dvou minutách skóre zápasu otočil na 6:7 a náš tým už na jeho obrat nenašel odpověď. Bližší komentář k zápasu uvedeme později.

11.12.2012 V přípravě výhra nad týmem ze severu
Místo pondělního tréninku absolvoval náš A-tým, nakonec v kombinované sestavě, přátelské utkání v hale Bios s vedoucím týmem krajského přeboru Ústecka jménem "Ludis Team". V utkání, které se hrálo na 2 x 30 minut hrubého času jsme i přes nepříznivý výsledek, po cca 20 odehraných minutách 1:6, nakonec zvítězili v poměru 11:9. V našem týmu se blýskl pěti brankami v síti soupeře R.Šerák.

10.12.2012 Áčko vyhrálo v Příbrami
V 10.kole divize porazil náš A-tým na hostující půdě v Příbrami místní tým Legie 8:6. Utkání pro naše mužstvo nezačalo šťastně a náš soupeř se ujal vedení, poté ovšem jsme sedmi brankami zápas otočili ve svůj prospěch a kráčeli k bezproblémovému vítězství, což však tým Legie šňůrou branek mezi 31.-36.minutou utkání zatrhl a nakonec se až do posledních minut udávalo drama se šťastným koncem pro nás. Na hattrick v utkání v našem týmu dosáhl J.Hink, kuriózní jsou i dvě branky našeho brankáře Sedláka. Bližší komentář k zápasu uvedeme později.

9.12.2012 Sobotní výprask béčka
Dvěma ostudnými prohrami pokračoval náš B-tým ve 3.kole okresního přeboru, když postupně v sobotním odpoledni nestačil na tým Slatiny, když prohrál vysoko 0:7, poté podlehl i rezervě slánského DFK 0:5, a tak za dva zápasy nedokázal vstřelit jediný gól do soupeřovy sítě, což je další kaňka na tomto výkonu. Bohužel se tým sešel v plném složení vyjma postu brankáře, kde musel zaskočit P.Suk, a tak na oslabení či jiný důvod prohry se nedá vymlouvat.

3.12.2012 Domácí prohra s DFK
V dalším kole divize A jsme podlehli týmu DFK Slaný těsně 3:4. Po celý zápas si náš soupeř udržoval vedení v zápase a ani drtivý náporem na konci utkání jsme nedokázali ze slibných šancí vytěžit potřebnou branku, která by vedla k dělení bodů. Bližší komentář k zápasu uvedeme později.

30.11.2012 Další zranění v PK
V letošní sezóně se našemu týmu zdaleka nevyhýbají zranění, jak bychom si přáli. V nedělním utkání v Teplicích si při svém prvním startu v A-týmu v letošní sezoně obnovil zranění kolene F.Čížek a v polovině 2.poločasu tak pro něj utkání předčasně skončilo. O den později se k našemu mužstvu dostala ještě citelnější rána o dalším zranění hráče PK, a to V.Zelenky, který si v nedělním zápase velkého fotbalu poranil kolenní vazy a předběžná diagnóza hovoří o nucené dvouměsíční pauze od futsalu, což je téměř třetina sezóny oslabení na nejcitelněších místech v sestavě, jak bývá pozice brankáře brána. Přejeme oboum hráčům brzké a hlavně ničím nekomplikované vyléčení.

26.11.2012 A-tým na Teplice nestačil
V nedělním pozdním večeru jsme prohráli v teplické hale s místní rezervou Balticflory po gólové přestřelce 7:5. Náš tým šel do vedení po brance Kaly, poté domácí mužstvo zápas obrátilo a už nás k více než snížení skóre více nepovolilo. Náš tým může přesto těšit, že i přes nabitou sestavu teplické rezervy, za kterou nastoupilo 6 hráčů, kteří v pátečním večeru hráli 1.ligu za A-tým jsme v žádném případě ostudu neudělali a zápas zdramatizovali až do úplného konce. Bližší komentář k zápasu A-týmu zde.

25.11.2012 Poloviční radost B-týmu
Se třemi body ze dvou zápasů vyšlo naše béčko v sobotním 2.kole okresního přeboru. Nejprve náš první rezervní tým podlehl týmu Klobuk 1:3, když se o jedinou branku PK postaral O.Měkota. Ve druhém zápase jsme už mohli slavit vítězství, když nad kladenským Bressonem jsme vyhráli 3:2, úspěšními střelci v našem týmu byla trojice Čížek, Červenka a Kinský.

18.11.2012 Céčko s poloviční spokojeností
V nedělním ránu odehrálo svoje 2.kolo okresní soutěže II.třídy naše céčko, které nejprve porazilo druhý tým tabulky TJ Slabce 4:1 po hattricku M.Kubína ml. a brance J.Šúleka ml., poté smolně prohrálo s Blevicemi 0:1. Po druhém odehraném kole patří našemu C-týmu 2.místo.

17.11.2012 Přestříleli jsme Malibu
V 7.kole divize jsme si poradili v domácím prostředí s mladoboleslavským Malibu 9:5. Utkání ovlivnil zejména 1.poločas, který hosté odehráli s jedním hráčem na střídání a tak jsme si přes tento čas utvořili dostatečný náskok 7:3 do druhého poločasu, kde jsme si vítězství již nenechali ujít. V našem mužstvu se blýskli hattricky v zápase J.Valášek a P.Kubín, pro prvně jmenovaného to byl podruhé za sebou třígólový úspěch. Bližší komentář k zápasu A-týmu zde.

15.11.2012 Doplněn webový kalendář
S měsíčním zpožděním, ale přece... Dnes byl doplněn kompletně webový kalendář, který je k nahlédnutí na hlavní stránce našeho webu. Je tam vložen rozpis všech našich týmů + tréninky.

12.11.2012 Béčko na začátku se třemi body
Jednou výhrou a prohrou začala sezóna pro náš B-tým. Nejprve se naše béčko muselo sklonit před kladenským Omaskem, který vyhrál 3:1(branka V.Šulc), poté jsme deklasovali Jiko Kralupy 4:0(V.Šulc 2, P.Kubín, O.Měkota). Po prvním turnajovém kole se držíme v polovině tabulky okresního přeboru.

11.11.2012 Vydřená výhra na Stochově nad MCE
V pátečním večeru si náš A-tým připsal důležitou venkovní výhru nad slánským MCE na jeho palubovce na Stochově v poměru 8:5. Na hattrick domácího Volfa a poločasové vedení MCE 4:3 odpověděl stejnou měrou v zápase J.Valášek a i díky jeho třem trefám jsme dokázali otočit skóre zápasu na konečných 8:5. Bližší komentář k zápasu A-týmu zde.

9.11.2012 Po týdnu další mimčo v PK
Po minulém týdnu, kdy se narodila Eliška našemu hráči a činovníkovi Martinovi Kubínovi, se okruh tatínků rozrostl o dalšího, který se bude těšit z krásné holčičky. Včera ve večerních hodinách se totiž narodila našemu hráči Petrovi Zelenkovi a jeho přítelkyni Kristýně holčička jménem Kristýnka - 50 cm, 3,50 kg. Přejeme oboum rodičům, ať s malou princeznou mají jenom samé štěstí a radost, malé Kristýnce pevné zdravíčko a štěstíčko v celém životě. Gratulujeme určitě i bratru Petra Vaškovi, našemu brankáři, k jeho první neteři a ať si roli strejdy plně užívá. PK tak hlásí do svých řad další potencionální posilu pro realizační tým, či s takovou "úrodou" holek za poslední dobu je možné v budoucnu založit i ženský tým :-) Ještě jednou za celé PK blahopřejeme!!!

5.11.2012 Rázný vstup céčka do soutěže
Výborný vstup do svých úvodních zápasů v okresní soutěži II.třídy měl náš C-tým, který získal ve třech zápasech 7 bodů. Nejprve remizoval s nováčkem soutěže Jafra Slaný 1:1(branka Podhráský), poté už své další dva zápasy vyhrál, proti Fobozu C 3:1 (M.Kubín ml., V.Šulc, J.Šúlek) a proti Stehelčevsi 5:2 (M.Kubín ml. 2, Kalina 2, J.Šúlek). Po prvním turnajovém kole se náš mladý tým pyšní na prvním místě tabulky.

4.11.2012 PK podlehlo Litoměřicům
V pátečním večeru podlehl náš A-tým v domácím prostředí nováčku soutěže Litoměřicům vysoko 2:7. Po našem dobrém začátku, kdy jsme se od 1.minuty ujali vedení v zápase šla naše hra rapidně dolů a postupem času nás hostující celek začal přehrávat a zápas do konce poločasu otočil na 4:1 ve svůj prospěch, to už tým hrál bez vyloučeného V.Zelenky. Ve druhém poločase se náskok protivníka ještě navýšil na konečných 2:7. Bližší komentář k zápasu A-týmu zde.

2.11.2012 Aktuální zranění v týmu
M.Šerák F.Čížek Po ukončení aktivní kariéry v PK D.Ciniburga kvůli zdravotním potížím se vracíme také ještě k dalším zraněným hráčům, kteří v nejbližší zápasech nebudou moci nastoupit za náš tým. V obou případech se jedná o hráče, s kterými se počítalo minimálně do širšího výběru A-týmu. M.Šerák, kterého trápí bohužel "tradičně" v začátku futsalové sezony bolavé koleno a jeho start není ještě znám, je zatím na tom zdaleka ještě lépe než F.Čížek, s kterým vedení PK počítalo, že by se mohl v jeho věku už zapracovat pomalu do prvního týmu. Bohužel se tak ale v této sezoně nestane, protože si před týdnem způsobil zranění kolena a v minulém týdnu se už podrobil operaci, která si u něj vyžádá dvouměsíční klid. Přejeme oboum hráčům brzké uzdravení, aby se mohli v pořádku a bez komplikací vrátit do sestav našich týmů.

1.11.2012 David Cinigurg ukončil kariéru
Před následujícím ročníkem okresních soutěží počítá klub PK jednu důležitou ztrátu ve svých řadách na brankářském postu. Po vleklých zraněních a chystané druhé operaci třísel se rozhodl ukončit svoji aktivní kariéru brankáře v našem klubu David Ciniburg. Končí tak 9 let učinkování tohoto brankáře v našem týmu, který vyhrál 2x s B-týmem okresní přebor Kladenska, slavil také s A-týmem historické 2.místo v divizi A. Ohlédnutí za tímto hráčem a jeho kariérou u nás se můžete podívat zde.

30.10.2012 PK hlásí další přírůstek!!!
S radostí oznamujeme, že ve futsalovém klubu PK přibyl "nový přírůstek do rodiny". Dnes v podvečerních hodinách se narodila M.Kubínovi holčička jménem Eliška - 47 cm, 2,83 kg. Po dvou mladých a budoucích futsalistech Martinovi a Honzíkovi(starší Martin již rok nastupuje za C-tým) přibyla předsedovi oddílu a hráči B-týmu potencionální zdravotnice týmu :-) Šťastným rodičům přejeme jen samou radost s nově narozenou holčičkou, malé Elišce mnoho chuti a zdraví na tomto světě. Také přejeme šťastnému strýci P.Kubínovi, místopředsedovi oddílu a hráči A-týmu, ať má tu nejlepší neteř!!! Za celé PK ještě jednou blahopřejeme!!!

29.10.2012 Rozpis zápasů B a C-týmu
Už o následujícím víkendu se rozběhnou okresní soutěže futsalu na Kladensku. Prvním rezervním týmem, který okusí mistrovské soutěže bude C-tým mladíků, kteří zasáhnou do bojů okresní soutěže II.třídy v nedělním dopoledni. O týden později v sobotu 10.listopadu čeká premiéra v ročníku 2012/13 také B-tým. Kompletní rozpis béčka na novou sezonu je vidět zde, a rozpis C-týmu můžete vidět zde

29.10.2012 Z Ústí se vracíme úspěšní
I s druhým ústeckým týmem jsme letos naplno bodovali, když jsme v sobotním večeru porazili domácí Relax vysoko 7:2. Od začátku zápasu se náš tým ujal vedení v zápase a dostatečný náskok 5:1 po poločase s poklidném tempu udržel. Bližší komentář k zápasu A-týmu zde.

25.10.2012 V Kralupech se body dělily
Ve 3.kole divizní soutěže jsme podruhé zajížděli na palubovku soupeře a připsali si první body zvenku v nové sezoně, když po výsledku 3:3 s kralupským AFC jsme brali zasloužený bod. Bližší komentář k zápasu A-týmu zde.

15.10.2012 Ve Slaném jsme přestříleli Combix
Ve 2.kole divize jsme se dočkali prvního bodového úspěchu v této sezoně, když jsme v zápase bohatém na branky přestříleli ústecký Combix 11:8. Od začátku zápasu náš tým vedl a postupně si získával dostatečný gólový náskok, který soupeř už do konce nedokázal dotáhnout. Hattricky na naší straně se blýskli L.Kala a M.Červenka. Bližší komentář k zápasu A-týmu zde.

8.10.2012 Vstup do soutěže se PK nevydařil
V dosti okleštěné sestavě jsme v sobotním zápase 1.kola divize A nestačili na domácí tým Atmosu Bělá pod Bezdězem a zaslouženě prohráli 6:1. Bližší komentář k zápasu A-týmu zde.

5.10.2012 Začíná divize A, cestujeme do Bělé
O následujcím víkendu začíná svůj ročník 2012/2013 divize A svým 1.kolem. Náš tým, jak už zde bylo psáno, zajíždí na palubovku do Bělé pod Bezdězem, kde ho přívítá místní Atmos. Vzhledem k tomu, že se utkání koná v sobotu od 18 hodin a kulminuje se zápasy velkého fotbalu, už teď můžeme říci, že tým PK nebude zdaleka kompletní, přesto stálá osa týmu bude k dispozici. Poradit si však musíme s absencí V.Zelenky, který pyká za trest 4 ŽK z posledního kola minulé sezony. Jak utkání bude vypadat si nedokážeme tipnout, jelikož neznáme sílu domácího týmu a cíle před novou sezonou. Věříme však, že pokud předvedeme kolektivní a bojovný výkon na 100%, mohli bychom na body od Bezdězu pomýšlet.

3.10.2012 Satani odstupují z divize, střídá je Gardeline Litoměřice
Pár dní před začátkem divize přišla od vedení soutěže překvapující zpráva. Sat-an Kladno "B", rezervní tým účastníka 1.ligy, který se zpětně vrátil po ročním působení v KP do divize, dříve vystupoval pod jménem Ebárna Kladno, se odhlásil ze soutěže. Náhradou za kladenský tým se stalo mužstvo Gardeline Litoměřice, účastník krajského přeboru Ústecka.

2.10.2012 Rozpis zápasů A-týmu v sezoně 2012/13
Už o následujícím víkendu začíná nový ročník divize A. Na kompletní rozpis zápasů našeho A-týmu se můžete podívat zde.

21.8.2012 Rozpis divize A v sezoně 2012/13
Za necelé 2 měsíce se již rozběhne nová futsalová sezóna pro naše mužstva. První kdo zasáhne do mistrovských soutěží bude náš A-tým, který bude bojovat opět na divizním kolbišti. S blížícím se začátkem divize přinášíme rozpis všech zápasů divize A, ještě ale s nedoplněnými přesnými termíny zápasů, které budou známi a potvrzeny po zářijové schůzi týmů divize. Náš tým ale ví alespoň své termíny domácích zápasů, které se budou hrát ve slánské hale BIOS. Také víme, že 1.kolo, které se odehraje na první říjnový víkend začneme na palubovce Atmosu Bělá pod Bezdězem, a to v sobotu 6.října od 18:00, tento termín nám již soupeř potvrdil a můžeme s ním počítat. V 2.kole poprvé budeme hrát v domácím prostředí, když v pátek 12.10. od 19:10 přivítáme nováčka soutěže Combix Ústí n/Labem. Kompletní los divize A přinášíme zde.

7.8.2012 Taky Šošon do toho prásknul...
V pořadí druhou svatbu v tomto letním období zažilo mužstvo PK Třebusice ve svých řadách. Po V.Zelenkovi se role ženicha zhostil J.Hink, který si řekl "ANO" se svojí přítelkyní Nikolou. Svatební obřad se konal na kladenské radnici a hráči PK u toho samozřejmě nemohli chybět. Při té příležitosti prověřili také nevěstu v úkolu ve střílení na branku, aby bylo jisté, že se k třebusickému sniperovi hodí na 100%.
Novomanželům Hinkovým přeje celé PK ze srdce mnoho štěstí ve společném životě!!!

16.7.2012 Zelí je mezi ženatými
V sobotu 14.července byl veledůležitý den pro našeho brankáře V.Zelenku a jeho přítelkyni Verču, kteří si několik minut po 11.hodině řekli své "ANO" ve slánské kapli a tím vstoupili do svazku manželského. U tohoto důležitého okamžiku nesměli chybět hráči PK, kteří si pro nevěstu, ale zejména pro ženicha připravili podařené překvapení ve stylu zásahové jednotky U.R.N.A. a tak jsme dali našim dvěma advokátům zblízka nahlédnout na rychlý zákrok zásahové jednotky, který pocítil hlavně "provinilý" Zelí.
Novomanželům Zelenkovým přeje celé PK ze srdce mnoho štěstí ve společném životě!!!

7.7.2012 Letní turnaj pro nás skončil už v osmifinále
Nepříliš lichotivým výsledkem pro náš tým skončilo umístění na letním turnaji Kozina Cup na Jižní Moravě. Po 2.místu ve skupině, kdy jsme po výsledcíh 2:1, 1:1, 6:1 a 0:0, měli našlápnuto na dobrou pozici do vyřazovacích bojů, jsme narazili už v osmifinále, když nás přemohl domácí Kozina Oleksovice, který vyhrál 2:1. Celkově turnaj vyhrál tým pod jménem Izolace Stehlík, který procházel hracím dne suverénně, až na bezbrankovou remízu s námi v základní skupině, poté neztratil ani bod a ve finálovém klání porazil našeho přemožitele z osmifinále. Smutek z brzkého vyřazení jsme poté dlouze večer rozebrali :-) a tak příští rok budeme určitě myslet na vítězsví, ať už na Kozina Cupu, či na jiném turnaji, který vybereme.

4.7.2012 PK vyjíždí na Kozina Cup
Letní futsalovou přestávku si náš tým vyplní většinou turnajem, za kterým se vydáváme do různých koutů ČR. Po minulém roce, kdy jsme úspěšně reprezentovali futsalosvé PK v Židlochovicích u Brna, kde jsme obsadili 1.místo na Smallplayercupu jsme touto části naší vlasti nepohrdli ani tento rok. Do 35 km vzdálených Oleksovic od našeho loňského působiště jedeme na 8.ročník Kozina Cupu. Na turnaj jede náš tým v kombinované sestavě, jak to bývá tak každým rokem, a s dvěma jasnými cíly - co nejlépe reprezentovat PK a "utužit partu". Celkem se turnaje zúčastní 23 týmů. Nám do pětičlenné skupiny byl mj. vylosován jistě jeden z favoritů turnaje, obhájce loňského prvenství, pod jménem Izolace Stehlík(Dřevotvar). Věříme, že celý turnaj si PK nadmíru užije a bude dobře reprezentovat naši futsalovou značku na jihu Moravy.

27.6.2012 Finále Memoriálu se PK nevydařilo
S celkovým 4.místem se musel spokojit náš tým v 17.ročníku Memoriálu Petra Slance. Ve finálové části získal pouhý bod, když po těsných prohrách 1:2 se Slavojem Kladno B, 0:1 s MCE Slaný, získal bod až v posledním zápase se Slavojem Kladno A za remízu 1:1. O obě naše branky ve finálové části se postaral P.Vicenec. Memoriál vyhrál Slavoj Kladno B, který nastoupil s kombinovou sestavou hráčů prvoligového Sat-anu Kladno a Unionu Slaný. Druhé místo obsadil Slavoj Kladno A s reprezentantem ČR Fryčem, bronzový skončili hráči MCE Slaný. Pro náš tým může i toto umístění být zčásti uspokojivé vzhledem k tomu, že po celý turnaj za náš tým nastupovali především hráči B-týmu.

19.6.2012 Zítra finále Memoriálu
Zítřejšími zápasy se uzavře 17.ročník Memoriálu P.Slance finálovými boji, kterých se zúčastní i náš tým. Do čtyřčlenného finále se probojovali mimo našeho týmu i Slavoj Kladno A a B, čtvrtým účastníkem je MCE Slaný. Náš tým by měl nastoupit k zápasu k sestavě, která byla viděna už v zápasech ve skupině.
Program našeho mužstva ve středu:
18:35 PK - Slavoj Kladno "B"
19:15 PK - MCE Slaný
21:05 PK - Slavoj Kladno

31.5.2012 PK na Memoriálu vyhrálo skupinu C
Po dvou výhrách a jedné remíze se náš tým může radovat z 1.místa ve své skupině C na Memoriálu P.Slance. Složení mužstva na tento turnaj, které se skládalo velmi těžce a komplikovaně, nakonec předvedlo velmi odhodlaný výkon už ve svém prvním utkání, když porazilo s přehledem celek Slatiny 5:2, když se hattrickem prosadil do sítě soupeře 15-tiletý M.Kubín ml., po jedné brance přidali L.Kinský a J.Valášek. Ve svém druhém utkání si poté tým složený zejména z hráčů "béčka" poradil se slánským Meillerem v poměru 2:0, do "černého" mířili O.Měkota a V.Zelenka. Ve třetím zápase poté šlo našemu týmu o postup do finálové části, když se utkal také s neporaženým rezervním celkem Slavoje Kladno. Po konečné remíze 2:2 (branky za PK P.Vicenec a M.Červenka) se náš tým díky lepšímu skóre nad svým soupeřem dostal na 1.místo tabulky. Soupeři to ale to nijak radost nezkazilo, jelikož remízou a také 7 body ve skupině si zajistil stejně jako náš tým postup do finálové části Memoriálu, která se koná 20.června, dalšími soupeři ve čtyřčlenné skupině budou MCE Slaný a Slavoj Kladno.

30.5.2012 Dnes zahájíme Memoriál P.Slance
Dnešními zápasy vstoupí náš tým do základních skupin 17.ročníku Memoriálu Petra Slance. Postupně sehrajeme zápasy s týmy Slatiny, Meilleru Slaný a Slavoji Kladno B. Sestava na dnešní zápasy bude pro náš klub značně kombinovaná a můžeme říci, že až na dvě výjimky bude rize "béčková", ať už ze zdravotních, pracovních či osobních důvodů odřeklo účast postupně 12 hráčů.

22.5.2012 Memoriál P.Slance začneme ve skupině C
V květnovém termínu se tradičně zúčastní náš tým Memoriálu Petra Slance, jehož pořadatelství se přesunulo ze slánské haly Bios do sportovní haly na Stochově. 12 týmů bylo rozděleno po čtyrech do tří základních skupin, z nich do finálových bojů postupují vítězové tří skupin + nejlepší tým na druhém místě. Naše mužstvo bylo vylosováno do skupiny C s týmy Slatiny, Meilleru Slaný a Slavoje Kladno "B". Svoji skupinu sehraje náš tým 30.května ve středu prvním zápasem s týmem Slatiny od 18 hodin. Celé rozlosování turnaje uvádíme zde

21.5.2012 "Elgordo" překonal už 300 branek v PK a drží pevně 1.místo
M.Kubín P.Kubín P.Suk Co se týká historických tabulek střelců v A-týmu, nedošlo oproti předchozímu roku k žádné změně, když na 1.místě je už třetím rokem P.Suk. Ale přesto se určitě musíme zastavit právě nad produktivitou P.Suka, který v uplynulé sezoně překonal hranici 300 branek v A-týmu a zastavil se na čísle 304(letos vstřelil 11 branek). Na druhém místě je s 281 góly P.Kubín, letos v A-týmu přispěl 15 brankami. Třetí místo okupuje M.Kubín s 254 brankami, který už třetím rokem hraje za B-tým, kde rozšiřuje stále svoji sbírku gólů v PK.

19.5.2012 V B-týmu nejlepším střelcem v tabulkách stále J.Hink
L.Kinský P.Suk M.Šerák J.Hink Zpětně se ještě vrátíme ke historickým statistikám v našem klubu, které se vedou od poloviny devadesátých let, tj. přes 15 let. Mezi střelci v historii B-týmu drží své 1.místo s 99 brankami J.Hink, kterému tak chybí pouhý jeden gól k magické stovce, v letošní sezoně si připsal 6 přesných zásahů za B-tým. Na druhém místě je s 84 brankami M.Šerák(letos 3 branky), s vyšším odstupem na první dvě místa jsou na 3.místě dva střelci s 59 brankami - P.Suk a L.Kinský, prvně jmenovaný se radoval s branky za B-tým v této sezoně 4x, když nastupoval za rezervu sporadicky, L.Kinský byl úspěšnější více, když zatížil konta soupeřů 15 góly a stal se nejlepším střelcem týmu.

7.4.2012 A-tým s "bramborovou medailí", R.Šerák nejlepším střelcem i v KB
F.Čížek Statistické shrnutí sezony 2011/12 končíme u A-týmu, na který zbylo po dvou druhých místech v minulých ročnících neoblíbené 4.místo. Po ale reálném pohledu na naše výsledky a hlavně scházení se na zápasy můžeme být s tímto umístěním spokojeni. Celkem se za A-tým v této sezoně trefilo za záda soupeřových brankářů 15 hráčů, mezi nimiž byl nejlepší R.Šerák s 19 přesnými zásahy, následuje ho na 2.místě s 15 brankami P.Kubín, na 3.místě se umístil L.Kala s 13 góly. co se týká aktivity v kanadském bodování u našeho týmu, tak je zde pořadí shodné se střelci, když R.šerák nasbíral k 19 brankám ještě stejný počet přihrávek, tudíž celkem KB 38, na 2.místě P.Kubín má 34 KB(15+19), 3.místo má ve své moci L.Kala s 22 KB(13+9). V konečných tabulkách divize se dva naši hráči vešli do první dvacítky v aktivitě(kanadském bodování), když R.Šerák (38 KB) obsadil 13.-15.místo, P.Kubín (34 KB) 18.-19.místo. S 19 asistencemi tito dva hráči také obsadili v divizi 4.-10.místo.

6.4.2012 B-tým na stříbrné pozici, nejlepším střelcem L.Kinský
F.Čížek Dalším shrnutím za ukončenou sezónnou pokračujeme u prvního rezervního týmu, který má za s sebou podařenou sezonu v okresním přeboru, kam na vlastní žádost zamířil po třech letech strávených v krajském přeboru. Jeho konečné 2.místo je určitě úspěchem, když nestačil pouze na slánskou Spartu, se kterou hrál do posledního kola o celkové prvenství. Mezi střelce se v prvním rezervním týmu zapsalo celkem 16 hráčů, z nichž nejlepším se stal s 15 brankami L.Kinský, na druhé a třetí pozici se usadili M.Kubín st. a O.Měkota, který shodně nastříleli 11 gólů.

5.4.2012 C-tým obsadil 17.místo, nejlepším střelcem F.Čížek
F.Čížek S koncem sezony přichází ohlédnutí za učinkováním každého týmu PK v jeho soutěži. Dnes začínáme s C-týmem, který obsadil 17.místo v nejnižší okresní soutěži, když si v soutěži připsal 5 vítězství a jednu remízu. Vzhledem k tomu, že tým tvořili hráči s průměrným věkem okolo 16 let, není 17.místo nějakým neúspěchem ani úspěchem, ale spíše v první sezoně nově vytvořeného celku bylo cílem vidět konkurenceschopnost mezi mladými a mužstvy dospělých, které v soutěži startují. Celkem v sezoně za C-tým skórovalo 14 hráčů, z nichž nejlepším střelcem se stal s 8 brankami F.Čížek, o branku méně se na 2.místě ve střelcích v našem mužstvu umístil M.Kubín ml., třetí místo poté patří dvojici M.Sedlák a J.Šúlek ml., kteří nastříleli během sezony 4 branky.

31.3.2012 B-tým uhájil 2.místo v okresním přeboru
Dnes ukončil svoje učinkování v mistrovských soutěžích jako poslední z našich mužstev náš B-tým, na který čekaly dva nejtěžší zápasy až na konci sezony. Nejprve jsme se utkali s třetím týmem tabulky Zlonicemi, které by při výhře mohli náš tým předběhnout na 2.místo, což se však nestalo a my si pohlídali vedení 3:1(branky M.Kubín 2, O.Měkota) a upevnili si 2.místo v tabulce. Poté přišlo můžeme říct vyvrcholení části okresního přeboru, když se na konec utkali dva týmy z 1. a 2.místa tabulky - Sparta Slaný a náš tým. Po nervydrásajícím průběhu a ještě více nervóznějším závěru, na kterém se zejména podepsali nepřesně pískající rozhodčí, se náš tým rozešel s mistrem okresního přeboru smírně 6:6, když se hattricky proti Spartě prosadili O.Měkota a L.Kinský.

25.3.2012 C-tým ukončil sezonu dvěma prohrami
Dvěma prohrami zakončil C-tým svoji premiérovou sezonu v okresních soutěžích, když nestačil postupně na týmy Celtiku Kladno B 2:1 a Horní Bezděkov 4:1. Zatím neznáme všechny výsledky okresní soutěže II.třídy, ale pravděpodobně by náš druhý rezervní tým měl obsadit 17.místo.

23.3.2012 PK hlásí nový přírůstek!!!
S radostí oznamujeme, že dnešním dnem se rozrostla futsalová rodina PK o dalšího jednoho člena - spíše členku :-) Dnes v odpoledních hodinách se narodila našemu obránci Jaroslavu Smetanovi a jeho ženě Petře dcera Johanka (48 cm, 3,05 kg). Šťastným rodičům přejeme jen samou radost s nově narozenou holčičkou, malé Johance mnoho chuti a zdraví na tomto světě a bratru Adámkovi, jistě budoucímu futsalistovi PK, ať má tu nejlepší sestřičku!!! Za celé PK ještě jednou blahopřejeme!!!

19.3.2012 Vítězná sobota týmů PK
Plným počtem bodů se mohou pyšnit naše týmy A a B, které hráli svoje zápasy v uplynulé sobotě. Nejprve B-tým v sobotním dopoledni postupně porazil Slavoj Kladno 5:2 a poté i KLC Klobuky 4:3, když vítěznou branku náš tým vstřelil v poslední vteřině zápasu. Béčko si tak pojistilo druhou příčku v okresním přeboru, na které má pětibodový náskok před třetími Zlonicemi, do konce soutěže zbývají ještě dva zápasy z toho jeden právě s týmem ze Zlonic. V sobotním večeru poté sehrál poslední divizní zápase letošní sezony i náš A-tým, který si poradil se slánským Hraslem lehce 12:5. Výhrou si náš tým pojistil konečné čtvrté místo v divizi. Bližší komentář k zápasu A-týmu zde

11.3.2012 V derby jsme padli výsledkem 4:2, céčko vydolovalo bod
Ve 21.kole jsme z kladenské haly BIOS odešli poraženi v derby s domácím Brandýskem po výsledku 4:2. Po úvodní naší brance Propílka domácí Brandýsek zápas postupně otočil ve svůj prospěch až na 4:1, čtyři minutu před koncem snižoval na konečných 4:2 P.Suk. Bližší komentář k zápasu A-týmu zde V nedělním dopoledni sehrál náš C-tým dva zápasy okresní soutěže 2.třídy, ve kterých získal bod za remízu s celkem Stehelčevse 2:2(branky J.Groman, J.Šulek ml.), v dalším zápase podlehl vysoko týmu European Trans Slaný 7:1(F.Čížek).

3.3.2012 Týmy PK o víkendu neprohrály
I když naše týmy o víkendových zápasech nepoznaly hořkost porážky, zklamání v řadách PK určitě panuje, jelikož A-tým dokázal na své palubovce pouze remizovat s Bílým Baletem Děčín 4:4, když celý zápas musel dotazovat vedení svého soupeře. Bližší komentář k zápasu A-týmu zde V sobotní poledni potěšilo naše béčko, které si postupně poradilo s rezervou Fobozu Slaný 4:3 a kladenským Bressonem 5:4 a udrželo se na 2.pozici v okresním přeboru za suverénní Spartou Slaný.

26.2.2012 PK i napodruhé uspělo v Příbrami, C-tým šestibodový
Úspěšný víkend mají za sebou celky PK, když A-tým navázal na tři týdny staré vítězství z příbramské haly s HFK,když v sobotním večeru porazil domácí Legii 6:4. Dobře fungující obrana s útočnými výpady fungovala a tak se náš tým mohl díky výhře vzdálit svému protivníkovi v tabulce na náskok 5 bodů, kde drží 4.místo, současně jsme stáhli náskok na třetí Teplice na dva body. Bližší komentář k zápasu A-týmu zde Na úspěšné áčko navázal také C-tým v okresní soutěži, když dvěmi výhrami 3:1 postupně zvítězil nad Rekreou Třtice a Novým Strašecím.

19.2.2012 Drtivá výhra nad MCE, béčko se třemi body
Vysokou výhrou se prezentoval náš tým v 18.kole divize, když po výborném prvním poločase(8:1) přehrál nakonec tým MCE Slaný vysoko 10:3. Ostrostřelcem zápasu se stal v našich barvách M.Šerák, který zatížil konto soupeře pěti brankami. Bližší komentář k zápasu A-týmu zde. V sobotu pokračovala také soutěž okresního přeboru, kde B-tým uválčil ve dvou zápasech tři body, když nejprve vyhrál 2:1 nad JIKEM Kralupy, poté stejným rozdílem podlehl kladenskému Omasku. I přes ztrátu ve druhém zápase zůstává náš tým na druhém místě v soutěži za vedoucí Spartou Slaný.

13.2.2012 Celky PK o víkendu bez bodu
Včerejší neděle nepřála v mistrovských zápasech oboum našim celkům, kteří ze tří odehraných zápasů nevytěžily ani bod při hrůzostrašném skóre 5:17. Nejprve v odpoledních zápasech okresní soutěže II.třídy nestačil C-tým na týmy ze Stochova FK (1:6) a FC Arvato (1:5), navíc černou kaňkou za zápasy céčka je zranění M.Kubína ml., který si zlomil ruku, poté ve večerním utkání divize A podlehl A-tým V Bělé pod Bezdězem místnímu Atmosu 3:6. Přitom zápas v Bělé měl náš tým rozehraný výtečně, když v 6.minutě již vedl 2:0, jenže do konce poločasu domácí snížili na 2:1 a poté stav ve druhé půli otočili ve svůj prospěch hlavně díky našim hrubým chybám, které na divizní úrovni by se neměli stávat. Bližší komentář k zápasu A-týmu zde

5.2.2012 Vítězná sobota pro PK
Hodně vydařenou sobotu prožily týmy PK tento víkend, když ze 4 odehraných zápasů ve všech odešli jako vítězové a připsali si plný počet 12 bodů. Nejprve v sobotním odpoledni potvrdilo roli favoritů naše béčko, které si postupně poradilo s týmy z chvostu tabulky okresní přeboru F.C.B. Švermovem 4:0, Čechií Slaný B 3:1 a Dynamem Kladno 5:0. Večer poté na vítězné tažení rezervního týmu navázal také A-tým, která přehrál v Příbrami místní HFK 8:5, když rozhodující náskok si získal už v prvním poločasu, který vyhrál 5:1. Bližší komentář k zápasu A-týmu zde

29.1.2012 Domácí remíza s Boleslaví
Nepříliš nadšeni jsme byli po konci utkání 15.kola divize A, kde jsme v domácím prostředí pouze remizovali s týmem Malibu Mladá Boleslav 6:6. Po celý zápas vedl náš tým, ale to nestačilo na hostující celek, který neposlal do kolem ani tříbrankový stav 5:2 v náš prospěch. Náš tým zejména doplatil na neproměnování šancí po celý zápas a tak se musel spokojit pouze s jedním bodem. Bližší komentář k zápasu uvedeme později.

22.1.2012 Těsná prohra v Teplicích, 4 body pro béčko
Nejtěsnějším rozdílem a prohrou se loučil náš tým v sobotní večer s teplickou halou po výsledku 1:0 pro domácí Centuriony. Vše rozhodla 36.minuta, ve které se k domácím přiklonilo štěstí a tečovanou ranou překonali jedinkrát naši obranu, naopak na konci zápasu jsme své šance nevyužili a domů odjížděli s nepořízenou. Bližší komentář k našemu zápasu uvedeme později. Tři zápasy sehrál náš B-tým v dalším pokračování okresního přeboru, ve kterých vytěžil 4 body za výhru nad Dynamem Kladno 5:1 a remízou se Zlonicemi 5:5, sklonil se pouze nad slánskou Spartou, která ho přehrála 3:1.

15.1.2012 A-tým deklasoval Veltěž, céčko selhalo
V nedělním dopoledni sehráli další svoje mistrovská utkání ve svých soutěžích dva naše týmy. A-tým si v domácím prostředí lehce poradil s celkem Veltěže, když soupeře porazil vysoko 11:3. Bližší komentář k zápasu A-týmu zde Naopak se nedařilo našemu druhému rezervnímu týmu, který sehrál dva zápasy okresní soutěže II.třídy, z kterých nevytěžil jediný bod. Postupně prohrál s Kačicí 1:2, poté nestačil na stochovský tým v poměru 4:6.

9.1.2012 Ze tří zápasů pouze jednou PK vyhrálo
Nepříliš slavně skončili naše týmy v uplynulém kole divize a okresního přeboru. A-tým prohrál vysoko se slánským DFK 8:4, když výsledek určitě nenapovídá poměru sil na hřišti, ale hlavně o proměňování šancí, ve kterých byl slánský tým neomylný narozdíl od toho našeho, který i ty největší gólové momenty zazdil. V sobotních zápasech okresního přeboru nastoupil náš B-tým ke dvoum zápasů, z kterých si odnesl 3 body za prohru se Slavoje Kladno 2:3, když náš protivník otočil dobře rozehraný duel ve svůj prospěch, ve druhém potom náš tým jasně přehrál KLC Klobuky 5:2. Bližší komentář k zápasu A-týmu zde

6.1.2011 Opět se rozjíždí futsalový kolotoč
Po chvilce oddechu, kterou zpříjemnily vánoční svátky, vánoční turnaj a souboj ženatých se svobodnými, se rozjíždí opět futsalové dění mistrovských zápasů. Ty načne dnes z našeho hlediska A-tým, který se ve 12.kole divize utká ve slánské hale BIOS s 1.DFK Slaný. Tento pikantní duel obou týmů nebude mít vesměs velkého favorita, jelikož oba týmy se pohybují na předních místech v divizi, a tak pouze můžeme usuzovat, že z pohledu formy ke konci první poloviny soutěže by měli být mírně navrch "slánští vojáci". Další den v sobotu v ranních hodinách sehraje své další utkání v okresním přeboru také náš B-tým, který se v dvojzápase utká postupně se Slavojem Kladno a KLC Klobuky.

5.1.2012 M.Sedlák nastálo v PK
Dnes odpoledne se stal M.Sedlák definitivně hráčem PK Třebusice, když jeho roční hostování u nás bylo proměněno v konečný přestup z klubu Sat-an Kladno. Brankář, který je hlavně velkým příslibem do budoucnosti v našem klubu, splnil očekávání už při svém nástupu do našeho klubu, když na začátku roku 2011 ukazoval v plném rozsahu svůj brankářský um a i díky jeho formě se udržel rezervní tým v krajském přeboru na nesestupových příčkách. Od nové sezony M.Sedlák střídavě nastupuje za B a C-tým, kde je také neodmyslitelným článkem, zvláště v C-týmu se mu daří i ve střelecké potenci, kde nastřílel 4 branky, z toho dvě z pozice brankáře a dvě z pozice útočníka.

4.1.2012 Video z novoročního utkání
Ještě jednou se vrátíme k novoročnímu zápasu mezi svobodnými a ženatými, který se sehrál ve sportovním areálu ve Třebusicích. Už v minulém roce nastalo navázání tradice z konce devadesátých let, kdy se tyto prestižní utkání natáčeli na videozáznam. V minulém roce se tento zvyk obnovil a tak přinášíme krátký sestřih nejdůležitějších chvílích zápasu zde.

3.1.2012 Ženatí slavili úspěch v Novém Roce
Jako každoročně se hrál ve sportovním areálu ve Třebusicích 1.ledna od 13 hodin sledovaný duel mezi Ženatými a Svobodnými. Po delší odmlce překvapivě slavili úspěch ženáči, kteří přehráli své mladší kolegy bez manželských závazků 3:1. Na straně ženatých přesně střílel dvakrát F.Cába, třetí branku přidal M.Kubín, na straně svobodných vyrovnával na konci prvního poločasu na 1:1 M.Sedlák.

31.12.2011 Co nám rok 2011 dal a co vzal
Jako každý tým, i PK se pomalu ohlíží za rokem 2011, který pro nás byl úspěšný a zdařilý až na několik malých černých kaňek, které trochu otočili směr našeho klubu, kterým se chtěl dát. Ať už nepřijmutí nabídky jít do 2.ligy, ztracení čtyřlístku štěstí atd., no prostě si to všichni shrňme, co se nám stalo a co postihlo, dobré i špatné. Vše k dočtení zde.

26.12.2011 Slavoj Koleč podesáté ovládl Vánoční turnaj
Vítězem 19.ročníku Vánočního turnaje ve Třebusicích se stal celek Slavoje Koleč, který tak zvítězil na turnaji podesáté a upevnil si tak místo nejúspěšnějšího týmu tohoto turnaje. Nad druhém místě skončil náš A-tým, který až na prohru s Kolčí si poradil postupně s týmy Brandýska a našeho B-týmu. Třetí místo zbylo na brandýský tým, na čtvrtém místě skončil B-tým, který tvořili hráči našeho juniorského C-týmu. Bližší informace o turnaji a jeho průběhu s fotodokumentací se můžete podívat zde.

18.12.2011 Áčko vítězně, céčko se třemi body
V pátečním večeru sehrál náš tým poslední utkání první poloviny divizní sezony, v kterém přehrál po dramatickém průběhu slánský Hrasl 5:2. Bližší komentář k zápasu A-týmu zde. V nedělním odpoledni sehrálo svoje zápasy okresní soutěže také naše C-mužstvo, které nejprve porazilo lehce Rapid Páleček 5:1, poté v prestižním duelu prohrálo s týmem FK Blevice 1974 2:4.

16.12.2011 V pátek "A" s Hraslem, v neděli céčko na Stochově
První polovinu sezony divize bude náš tým dnešním zápasem ve slánské hale uzavírat od 19:10 se slánským Hraslem, nováčkem soutěže, který je stejně jako náš tým v klidném středu tabulky a tak se dá očekávat vyrovnaný duel. Našemu mužstvu bude pro tento zápas chybět určitě L.Kala a otazníky visí i nad dalšími hráči, kteří ať už z pracovních důvodů či zranění nebudou moci nastoupit. C-tým sehraje v nedělním odpoledni další dva zápasy okresní soutěže II.třídy, když narazí na celky Blevic a Rapidu Páleček.

14.12.2011 Dnes otevřen fanshop PK!!!
Po delší době od aktualizace stránek, které jsou v nynější verzi, bylo doplněno menu, na které mnozí čekali, a to fanshop PK. V nově otevřeném "e-shopu" najdete dohromady 12 nových i už dobře známých produktů, které mají jedno společné - znak PK. Systém prodeje bude sloužit výhradně po domluvě na domácích zápasech týmu PK Třebusice či po objednávce na mailu pktrebusice@centrum.cz. Jelikož nejsme žádným vydělávajícím subjektem na těchto předmětech, ceny v našem fanshopu někdy velice mile překvapí, jelikož se skládají pouze z ceny u výrobce + poštovného. Naším cílem je výrobky poté předat za přeprodejní cenu ať hráčům PK či jejich fanouškům, kteří si výrobky rádi koupí.

10.12.2011 Výhra v derby, B-tým vybojoval tři body
Dramatické, bojovné, agresivní a pro náš celek vítězné derby, těmito slovy se dá asi nejlépe popsat páteční večerní utkání mezi PK a FCB, které skončilo naším vítězstvím 4:2. Úvodní branka dramatického zápasu padla až ve 26.minutě, když se trefil hostující Chalupa. Poté ale přišla o minutu později naše vítězná chvilka, když jsme brankami Muláčka a Cáby zápas otočili ve svůj prospěch. Na konci utkání ještě přidali další dvě branky Cába a Propílek a tím ukončili neporazitelnost našeho soupeře v letošní sezoně divize a urvali důležité vítězství. Hosté dokázali ještě Raichardem snížit na konečných 4:2. Bližší komentář k zápasu A-týmu zde. V sobotním dopoledni sehrál B-tým další zápasy okresního přeboru, ve kterých si počínal dosti rozdílně, nejprve vybojoval výhru nad rezervou Fobozu 2:1, poté utrpěl debakl 1:8 nad kladenským Bressonem, kde se musel sklonit před kanonýrem okresních soutěží Stolárem, který naší rezervu potupil šesti brankami.

9.12.2011 V pátek velké derby, v sobotu béčko ve Slaném
V pátečním zápase 10.kola divize A přivítá náš A-tým ve velkém a očekávaném derby svého soka a spřátelený klub FC Brandýsek. Role obou týmů se oproti minulému roku vyměnili, když letos FCB prochází soutěží hladce bez prohry a drží si bezpečně první pozici narozdíl od našeho týmu, který se v poslední době trápí a sérií tří pořážek v řade se zařadil do středu tabulky. I když se říká, že derby nemá favorita, svojí formou a hrou se do této role pasoval právě celek z Brandýska, který tak bude chtít zlomit prokletí slánské haly v derby s naším týmem. Na naší straně bohužel budeme muset postrádat zraněné opory týmu J.Hinka a L.Kalu, kterým obnovená zranění nedovolí nastopit do utkání a tak jejich náhrada bude velmi těžká. Také náš B-tým zasáhne do mistrovských bojů, když v sobotním dopoledni se postupně utká s rezervou slánského Fobozu a kladenským Bressonem.

5.12.2011 Černá neděle pro PK
Nelichotivou bilanci zažil náš klub v neděli v soutěžních zápasech. Vše začalo nadějným vítězstvím našeho C-týmu proti rezervě Unionu Slaný v poměru 3:1, poté ale přišli dvě prohry s Atrapsem Slaný 2:4 a s FC OK Kladno 2:7. Na prohry našeho druhého rezervního týmu bohužel navázal náš A-tým, který zajížděl na půdu posledního celku divize Bílého Baletu Děčín. Po katastrofickém začátku, kdy jsme prohrávali za 6 minut 3:0 jsme dokázali stav vyrovnat na 3:3, to však bylo od našeho týmu vše a soupeř dvěma brankami zlomil zápas na konečných 5:3 v jeho prospěch, tím jsme korunovali naši ostudu, když jsme týmu z Děčína darovali první body v tomto ročníku soutěže. Bližší komentář k zápasu zde.

26.11.2011 Béčko s plným počtem šesti bodů
V 2.turnajovém kole si náš B-tým připsal podruhé za sebou plný počet 6 bodů, když postupně porazil JIKO Kralupy n/Vlt. 3:2(P.Kubín 2, M.Kubín) a Omask Kladno 5:3(V.Smetana 2, J.Šulek 2, O.Měkota). Zejména první zápas s kralupským týmem dospěl v drama až do úplného konce, když nejprve náš soupeř obrátil stav na 2:1 ve svůj prospěch. Poté se štěstí naklonilo k našemu týmu, když 30 vteřin před koncem vyrovnal M.Kubín na 2:2 a v poslední vteřině strhnul vedení v náš prospěch rozhodujícím gólem P.Kubín. V druhém utkání se zase trefili netradičně jenom defensivní hráči, když přesně mířili naši obránci 2 x V.Smetana s J.Šulkem, jednou se také trefil přes celé hřiště chytající O.Měkota.

26.11.2011 V domácím prostředí nás přemohla Legie
V 8.kole divize jsme po dramatickém průběhu podlehli v domácím prostředí příbramské Legii 4:5. Po celý průběh zápasu si náš soupeř držel mírný náskok a ten dovedl i do konce celého utkání. Náš tým hlavně doplatil na neproměňování šancí, které se nám vymstilo a stálo zbytečné body, které jsme ale po právu museli odevzdat soupeři. Bližší komentář k zápasu zde.

24.11.2011 V pátek hostíme Legii Příbram, v sobotu okresní přebor
V pátečním večeru od 19:10 sehraje náš A-tým utkání 8.kola divize A v domácím prostředí slánské haly BIOS, kde hostí mužstvo příbramské Legie. Náš protivník je zatím na 9.místě a tak, jak papírový předpoklad, tak i to, že náš tým hraje v domácím prostředí nám velí jít do utkání s jasným cílem zvítězit a získat další potřebné body v soutěži. Svoje 2.turnajové kolo okresního přeboru sehraje naše béčko, které v sobotním dopoledni postupně sehraje dvě utkání s týmy JIKA Kralup n/Vlt.(9:00) a Omaskem Kladno(10:45).

23.11.2011 Video PK Třebusice C - Čechie Slaný C
Pro ty příznivce PK, kteří nebyli přítomni 2.turnajovému kolu okresní soutěže II.třídy, kde své dva zápasy sehrál náš C-tým přinášíme ochutnávku v podobě videa z prvního zápasu našeho týmu PK C - Čechie Slaný C. Kliknutím na obrázek se dostanete na nový youtubekanál, který je věnován klubu PK Třebusice.

20.11.2011 Oba naše týmy proti slánským neuspěli
Ani v jednom ze tří zápasů proti slánským mužstvům naše dva týmy (A i C) o víkendu neuspěli. V 7.kole divize náš A-tým po boji prohrál s MCE Slaný 4:2, když se o třech bodech rozhodovalo v poslední desetiminutovce, kde domácí MCE strhlo vedení na svoji stranu a uštědřilo A-týmu druhou porážku v soutěži. C-tým v nedělním odpoledni neuspěl postupně proti céčku Čechie (3:4), ani proti c-týmu slánského Fobozu (2:4). V obou zápasech naši mladíci sehráli vyrovnaná utkání proti rezervám slánských týmů, bohužel nevyvarovali se fatálním chybám v obranné činnosti, které je stály body v soutěži. Bližší komentář k zápasu A-týmu zde.

18.11.2011 PK do boje proti slánským
O víkendu sehrají svá další utkání naše dva týmy(A-tým a C-tým), které se utkají výhradně proti slánským mužstvům. A-tým v páteční večer(20:30) zajíždí k 7.kolu divize na půdu MCE Slaný, který své zápasy od letošní sezony hraje ve stochovské hale. Domácí MCE patří každoročně k nejsilnějším mužstvům divize, a tak pouze kolektivní výkon podaný na 120% může vést k úspěchu. Náš juniorský tým céčka sehraje ve stejné hale 2.turnajové kolo okresní soutěže v nedělní odpoledne, když se postupně střetne také s C-týmy slánských mužstev Čechie a Fobozu. Náš mladý tým čeká další sbírání futsalových zkušeností, ve kterých jim přejeme hodně štěstí.

12.11.2011 Béčko do přeboru vstoupilo 6 body
Po nepříliš dobrém výkonu jsme uválčili v 1.turnajovém kole okresního přeboru důležitých 6 bodů, když jsme postupně porazili v dnešních poledních zápasech v hale BIOS týmy F.C.B. Švermov 5:2 a Čechii Slaný B 4:2. Výrazným způsobem B-týmu pomohl střelec A-týmu J.Hink, který doplnil naši rezervu při absenci některých jejich hráčů a vstřelil v obou zápasech po dvou brankách.

11.11.2011 Na 2.místě jsme se osamostatnili
V pátečním večeru náš tým porazil v dramatickém zápase hosty z Bělé pod Bězdězem 7:4. Po celý zápas jsme si drželi gólový náskok před soupeřem, který však nebyl tak dostatečný, abychom zápas dohrávali v poklidu. Tato výhra nás osamostatnila v tabulce na druhém místě s 15 body, když tým DFK Slaný, který měl před tímto kolem s námi bodově stejně prohrál v dalším zápase večera ve slánské hale BIOS s týmem Brandýska v poměru 12:6. Bližší komentář k zápasu A-týmu zde.

11.11.2011 V divizi přivítáme Bělou pod Bezdězem
Podruhé náš tým sehraje zápas divize ve svém domácím prostředí, když po příbramském HFK přivítá v hale BIOS dnes od 19:10 ATMOS Bělou pod Bezdězem. Náš soupeř se po 5 kolech nového ročníku zatím nachází se šesti body na 9.místě tabulky, když vítězné body sbíral v domácím prostředí své haly. I náš tým je hlavně silný v domácím prostředí slánské haly a to budeme chtít proti Atmosu potvrdit také v dnešním zápase. A tak věříme, že když podáme 100% výkon a budeme produktivní v koncovce, tři body zůstanou na naší straně.

30.10.2011 Malibu nám hodně zhořklo
Špatná hra, nadšeně bojující domácí, prohra - to jsou aspekty se každým rokem opakující, když náš tým jeden na domácí palubovku Mladé Boleslavi, a nebylo to jiné ani tentokrát. Náš tým předvedl proti domácímu Malibu tragický výkon a po prvním poločase, který skončil 3:0 ve prospěch domácích, se skóre během druhého dějství hrůzně narostlo až na konečných 8:1, nutno říci, že čtyři branky boleslavkých padli až v závěrečných 3 minutách, když už náš tým hrál dost riskantně. Jedinou branku našeho týmu zaznamenal P.Mladý. Bližší komentář k zápasu A-týmu zde.

28.10.2011 Ve 4.kole zajíždíme do Boleslavi
Ve 4.kole divize se náš tým vydává podruhé na venkovní utkání, když zajíždíme do Mladé Boleslavi, kde naším hostitelem bude od 19:45 domácí Malibu. Bude se jednat o souboj předních týmů tabulky, když náš tým má zatím plný počet 9 bodů, Malibu je se šesti body na 4.místě. Mladoboleslavská hala není pro PK příliš dobrým místem pro futsal, když zatím nepamatujeme v této hale jediné vítězství ani remízu. Snad jednou tahle série skončí a budeme se o to snažit i tentokrát, i když proti nám bude stát jeden z nejtěžších soupeřů soutěže, který z domácí haly moc bodů "nepouští", a tak jedině náš výkon na 120% může vést ke zdárnému výsledku, o což se určitě budeme snažit.

23.10.2011 Ve šlágru kola jsme deklasovali "Bojovníky" z Teplic
Po taktickém výkonu a naší střelecké produktivitě jsme v dnešním ranním utkání divize vyhráli vysoko nad týmem Centurions Teplice 8:1. Směr zápasu rozhodly už první minuty zápasu, kdy náš tým vstřelil důležité dvě branky, na druhé straně nás podržel dobrým výkonem v brance V.Zelenka. Do konce poločasu jsme ještě přidali další dvě trefy po střelách J.Hinka a P.Zelenky. Ve druhém poločase i přes úpornou snahu soupeře jsme jeho tlak přečkali a postupně vstřelili další branky do teplické sítě, z čehož vyplynula dost vysoká výhra v poměru 8:1. Bližší komentář k zápasu A-týmu zde.

20.10.2011 V neděli dopoledne přivítáme Teplice
V netradiční čas v neděli od 10:10 sehraje náš tým domácí utkání 3.kola divize, když jeho hostem bude ambiciozní tým teplických Centurions, který stejně jako naše mužstvo úvodní dva zápasy soutěže vyhrál. Bohužel už s předstihem musíme konstatovat, že tým do šlágru víkendového kola divize nevyběhne v kompletním složení a již ted víme, že k dlouhodobě zraněným přibudou další 3 hráči ze základní sestavy z důvodu povinností v týmech velkého fotbalu, a tak složení našeho mužstva bude dosti kombinované. I přes tento handicap velí domácí prostředí našemu týmu podání 100% výkonu a pokusit se navázat na vítěznou šňůru z prvních dvou kol. Věříme, že hráči rezervního týmu, kteří budou do zápasu povoláni si svým výkonem řeknou o stálé místo v prvním týmu Třebusic. Nutno dodat, že nadcházející dva zápasy v soutěži ukážou pravou sílu našeho mužstva v této sezoně, jelikož po duelu neporažených (PK - Teplice) přijde na řadu druhé těžké utkání na palubovce Malibu Ml.Boleslav, po něm budeme vědět jak na tom současný náš tým je a jak obstojí v boji s dvěma aspiranty na nejvyšší příčky divize.

17.10.2011 Druhý zápas, druhá výhra 7:3
I druhý zápas našeho týmu v sezoně skončil vítězstvím 7:3 v náš prospěch. Tentokrát náš tým urval tři body na půdě hostitele z Veltěže. Zásadní momenty zápasu nastaly mezi 7.-8.minutou zápasu, kdy náš tým otočil brankami P.Kubína, Hinka a R.Šeráka stav z 1:2 na 4:2 a vedení v zápase již do konce nepustil. Na soupeři byla vidět během celého zápasu absence jejich nejlepšího hráče Pfeifera, kterému běží zápasový distanc, když další hráčí domácích si moc šancí nevytvořili, na druhé straně náš výkon nebyl příliš dobrý, o to víc si ceníme určitě vítězství zvenku, které je na začátku sezony velmi důležité. Bližší komentář k zápasu uvedeme později. Bližší komentář k zápasu A-týmu zde.

14.10.2011 V neděli áčko do Čakovic
V nedělní večeru od 19 hodin sehraje náš tým 2.kolo divizní soutěže, když zavítá na palubovku týmu SC Veltěž, který vyměnil neratovickou halu z minulé sezony za nový komplex v Čakovicích, ve kterém nás přivítá. Domácí jistě budou chtít napravit dojem z prvního utkání v sezoně, když prohráli na půdě Mladé Boleslavi 2:4 a uvést se do svého nového domácího prostředí. V našem týmu moc změn oproti zápasu s DFK Slaný nebude, už kvůli vyhranému prvnímu utkání i tomu, že marodka dalších hráčů v týmu se nezlepšila. Náš tým k zápasu bude muset přistoupit s maximálním soustředěním a nasazením, které by mohlo vést k dobrému výsledku.

13.10.2011 Rozlosovány okresní soutěže
Tento týden se náš tým dozvěděl rozlosování okresních soutěží Kladenska, kde budeme mít dvě zastoupení v soutěžích, když B-tým po tříletém učinkování se přihlásil zpětně do okresního přeboru a nově na své zápasy čeká i náš C-tým. Nejprve se do okresních bojů zapojí mladý C-tým 6.listopadu, který ve svojí premiéře sehraje ve stochovské hale zápasy 1.kola okresní soutěže s týmy FC Velká Buková a FC Krakovec. O týden později 12.listopadu se do okresního přeboru zapojí B-tým, který čeká ve slánské hale BIOS "těžký oříšek" na začátek, když se nejprve utká s F.C.B.Švermov, poté na něj bude čekat ve druhém zápase obhájce prvenství v OP rezervní celek Čechie Slaný B. Kompletní rozpis B-týmu můžete shlédnout zde, rozpis C-týmu zde

12.10.2011 L.Muláček se uvedl hattrickem
L.Muláček První start za PK Třebusice ošperkovaný třemi brankami a důležitým vítězstvím v samém začátku soutěže, taková je vizitka čerstvé posily týmu PK Lukáše Muláčka, kterému se start v novém působišti, kde je na ročním hostování z týmu Sa-tan Kladno, vydařil. Nejprve v 7.minutě doklepl míč do branky a poslal náš tým do vedení 1:0, poté ve druhém poločase vzal na sebe zodpovědnost při rozehrání pokutového kopu i "velké penalty", kde se také nemýlil. Navázal tak na start svého bývalého spoluhráče z velkého fotbalu z Tuchlovic R.Střely, který také do našeho týmu před čtyřmi lety přišel a svoji kariéru u nás načal hattrickem. Za svůj výkon v prvním zápase byl L.Muláček zařazen vedením soutěže do sestavy 1.kola divize A. Přejeme tak Lukášovi ať mu jeho střelecká muška vydrží a v PK se mu daří i v dalších 21 kolech!!!

9.10.2011 PK zdolalo DFK 7:3
Páteční výhrou 7:3 nad DFK Slaný odstartoval náš tým novou divizní sezonu. Čtyřbranková výhra se ale nerodila lehce, když po první půli byl stav 1:0, v druhé půli se poté strhla už gólová přestřelka, když nejprve slánský tým vyrovanal na 1:1. Opětovné vedení nám dal druhou brankou v zápase L.Muláček, který proměnil pokutový kop, poté přidali branky Hink s P.Kubínem a vedení si náš tým už nenechal vzít. Ke konečnému výsledku 7:3 přidali ještě branky L.Muláček, který zkompletoval svůj hattrick, P.Mladý a J.Hink. Bližší komentář k zápasu A-týmu zde.

7.10.2010 Divizi začínáme s DFK
Dnešními zápasy začíná nový ročník divize 2011/12. Náš tým v domácím prosředí přívítá v hale BIOS od 19:10 v "malém derby" slánský DFK. Jelikož se jedná o první kolo a ještě o zápas týmů, kteří se znají velmi dobře, nedá se v tomto zápase předpokládat daný favorit. 1.DFK Slaný před sezonou podle zdrojů posílilo o některé hráče Čechie Slaný takže by mělo být silnější oproti minulé sezoně. V našem týmu je stále dost zranění a tak sestava se bude skládat na poslední chvíli, když ke zraněným v týdnu přibyl ještě P.Kubín. Proto pro vítězství si náš tým bude muset dnes sáhnout na dno svých sil a podat výkon na 120%, který by mohl vést k vítěznému konci, ve který věříme.

4.10.2011 Před začátkem soutěže PK posílilo
M.Sedlák L.Muláček P.Mladý Jak už jsme avizovali minulý týden, vedení týmu pracovalo na posílení A-týmu před blížícím se startem sezony 2011/12. Dnešním dnem byl legislativně dotažen jeden přestup respektive jedno hostování do našeho mužstva. Na přestup přišel brandýský P.Mladý, který už v našem týmu hostoval v jarní části futsalové divize a v jeho případě se mu hostování v PK povedlo na výbornou, když z povětší části zápasů nastupoval na pozici obránce, z které vstřelil úctihodných 16 branek, kterými pomohl našemu týmu k 2.místu v divizi. Před startem nové sezony jsme se domluvili s naším spřáteleným oddílem FC Brandýsek na jeho definitivním přestupu do našeho klubu. Druhou, a to zcela novou tváří v našem mužstvu je kladenský Lukáš Muláček, který v minulé sezoně hostoval v druholigové Čechii Slaný, kde vstřelil 5 branek. Lukáš k nám přichází na roční hostování z jeho mateřského oddílu Sat-an futsal club Kladno. K těmto dvěma hráčům, kteří mají vše zařízeno k tomu, aby mohli nastoupit k pátečním úvodním duelům divize lze připočíst ještě jednu posilu "ulovenou" do našich řad na brankářské pozici. Je jím Michal Sedlák, kmenový hráč ligového Kladna, jehož máme do 31.12.2011 na hostování a který strážil branku B-týmu v druhé části sezony v KP. Jsme však domluveni předem, že jeho hostování se k 1.1.2012 změní v přestup do našeho klubu. Všem třem hráčům přejeme vše nejlepší v PK!!!

29.9.2011 Před startem divize zranění moc neubývají
M.Šerák J.Hink Start divize se nezadržitelně blíží a tak by se pomalu měl formovat kádr na první zápasy soutěže. Bohužel před nadcházejícím ročníkem řešíme až nebývale velkou marodku hlavně co se týká na postu útočníků. Nejlepší střelec týmu z minulých ročníků divize J.Hink se stále potýká s problémy se zády a tak jeho start je dost nepravděpodobný, mimo fotbal a futsal byl 6 měsíců. Dalším dlouhodobě zraněným je M.Šerák, který má problémy s kolenem také zhruba 5 měsíců. Jediným plusem je, že včera odehrál druhý poločas velkého fotbalu a koleno zatím za 45 minut na trávě drželo. Třetím útočníkem je P.Suk, který se zatím nezapojil do tréninkového procesu a v srpnu nedokončil turnaj FCB z důvodu zranění zad. V obranných řadách nemůžeme počítat s L.Rychlým, na kterého čeká už několikátá operace kolene. Při tomto stavu kádru nezní naše naděje na první zápasy optimisticky, na druhou stranu vedení klubu pracuje na posílení mužstva, které by mělo být dotaženo do konce týdne, o čemž budeme také informovat.

21.9.2010 Rozpis zápasů A-týmu PK v sezoně 2011/12
Po víkendovém grémiu klubů divize A můžeme odhalit definitivní rozpis zápasů našeho mužstva v nadcházjící sezoně 2011/12. Náš tým začíná 1.kolem 7.října od 19:10 proti slánskému DFK. Derby mezi námi a Brandýskem se uskuteční v 10.kole 9.prosince v hale BIOS Slaný, odveta v kladenské hale BIOS je na programu v 21.kole 9.března. Kompletní přehled našich zápasů v nové sezoně najdete zde.

20.9.2011 Futsalové soutěže se pro PK blíží
Pondělním tréninkem v hale BIOS začala příprava futsalového týmu PK na nadcházející sezonu 2011/12. Přes jarní a letní období se v týmu, který oslavil tento rok 35.výročí vzniku toho událo dost a dost. Už na květnové schůzi PK se rozhodlo, že A-tým nepřijme nabídku z 2.místa postupu do 2.ligy a tak i v nadcházející sezoně bude bojovat v divizi. B-tým po tříletém účinkování v krajském přeboru dobrovolně ukončuje svoji účast v soutěži a přihlásil se do okresního přeboru Kladenska, rozhodlo se zejména z důvodu hráčské kvality, která nebyla taková jak by měla být v krajské soutěži, přesto se nebudeme v budoucnu bránit, aby rezervní tým znovu do soutěže postoupil. Novinkou pro náš klub je založení C-týmu, o jehož vzniku se dlouho diskutovalo. Tento tým budou tvořit zejména hráči juniorského věku, kteří by měli být budoucností našeho klubu.