PK Třebusice

Oficiální stránky futsalového klubu
PK Třebusice
www.pktrebusice.cz

Příští zápas

Rekapitulace sezóny B-týmu

Rekapitulace sezóny B-týmu

Po ohlédnutí za sezónou prvního týmu příchází na řadu naše rezerva. B-tým se po několikaletém působení v okresním přeboru v "menší hale" ve Slaném musel "nuceně" přesunout o patro níže do okresní soutěžě I.třídy, vzhledem k tomu, že áčko přešlo dobrovolně do okresního přeboru. Nakonec z toho byla bronzová příčka.

Začátek soutěže náš tým nezastihl v oslnivé formě. Jednalo se pravděpodobně jak o mix změny s novou halou ve Stochově, s kterou mnoha hráčů nemělo zkušenosti + příchod nových hráčů do týmu, ať M.Pohořal, M.Jansa, P.Hora či T.Holub. Po třech turnajových kolech měl náš tým pouhých pět bodů, i když ztracené body byly mnohdy opravdu ztrátami v posledních minutách zápasu a z výher byly bohužel jen remízy a ztracené dva body, viz zápasy se Slavojem Kladno a Spartou Doly Kladno. Po polovině soutěže se náš tým krčil nelichotivě na dolních příčkách tabulky a situace nevypada nijak oslnivě. Jedinými pozitivy by se dala vyzdvihnout brankářská forma mladého T.Holuba, který ve své první sezoně v PK začal potvrzovat své kvality, na druhé straně se střelecky začalo dařit T.Bělohradskému.

Druhá polovina sezóny byla úplně odlišnou než ta první a bylo vidět, že ať tým, který se sžil a začal lépe bránit, útočit, hrát kolektivně začal šlapat a už v prvních odvetných zápasech z toho dokázal vytěžit důležitých  6 bodů s Jarpicemi a Buštěhradem, V druhé polovině soutěže dokázal tým nakonec ztratit pouhé čtyři body prohrou se Slavojem Kladno 0:1 a remízou se Spartou Doly Kladno1:1, v ostatních zápasech jsme vyhráli včetně zápasu nad celkovým vítězem soutěže Arvatem Stochov, kterému jsme uštědřili debakl 5:0. Střelecky exceloval T.Bělohradský, který se nakonec se 14 brankami stal 2.nejlepším střelcem soutěže, v bráně, jak už jsme psali dříve, byl jistý T.Holub, dále bylo důležité kolektivní bránění celého týmu, který pochopil, že přes precitní obranu a střelecky potentního T.Bělohradkého je cesta dopředu. Na druhém místě ve střelcích v klubu se stal L.Kinský s pěti brankami, nutno říci, že nenastoupil do mnoha zápasů, se třemi brankami a třetím místě byly dva nováčci v týmu M.Pohořal a P.Hora. Celkem se do střelecké listiny zapsalo 9 našich hráčů, střelecky to nebylo celkově tak silné, kde patříme s celkovými 32 brankami v 16 zápasech k horším týmům, ale naproti tomu je zásadních pouhých 26 obdržených branek, v kterých jsme jasně nejlépe bránícím týmem, žádný jiný tým se nedostal pod 30brankovou hranici. Celkově jsme se vyšvihli po výborné druhé polovině soutěže na skvělé 3.místo, nutno říct, že soutěž byla dost vyrovnaná a do posledních kol jsme hráli jak o stupně vítězů, tak jsme mohli skončit klidně na pátém či šestém místě.

Sezónu tedy nakonec můžeme rekapitulovat jako úspěšnou a můžeme se těšit na další a doufam, že bude stejně úspěšná jako její druhá polovina!!!

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. Arvato Stochov 16 57:29 35
2. FK Slavoj Kladno 16 45:33 28
3. PK Třebusice B 16 32:26 27
4. 1.FC Horní Bezděkov 16 45:49 24
5. FK Sparta Doly Kladno 16 32:35 23
6. SK Jarpice 16 42:43 22
7. FC Stochov 16 36:38 21
8. Sokol Řevničov 16 37:36 19
9. FC Hornets Buštěhrad 16 23:60 7

Kompletní tabulka

Poslední zápas

PK Třebusice B
FK Sparta Doly Kladno
1:1
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Střelci týmu

14 gólů

Tomáš Bělohradský

5 gólů

Lukáš Kinský

3 góly

Petr Hora

3 góly

Martin Pohořal

2 góly

Ondřej Měkota

Počet návštěv: 264
Posledních 30 dnů: 16 | Posledních 7 dnů: 1 | Poslední den: 0

© 2023 PK Třebusice | Všechna práva vyhrazena | pktrebusice@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne