PK Třebusice

Oficiální stránky futsalového klubu
PK Třebusice
www.pktrebusice.cz

Příští zápas

3.místo na Memoriálu Petra Slance

3.místo na Memoriálu Petra Slance

V neděli 25.června se na umělém povrchu vedle slánské haly BIOS konal 28.ročník Memoriálu Petra Slance, v kterém jsme obsadili konečné 3.místo.

Na Memoriál jsme odjížděli v kombinované sestavě A a B-týmu s cílem určitě atakovat medailové ambice vzhledem ke konkurenci slánských týmů, která byla. Na úvod turnaje jsme se střetli s naším konkurentem a konečným vítězem okresního přeboru Fobozem Slaný, což na úvod nebyl pro nás tak ideální soupeř k rozehrání na specifickém umělém povrchu. Výsledkem toho byla naše prohra 3:5. Špatný vstup jsme chtěli napravid v následujícím zápase proti favoritovi turnaje MCE Slaný, který tradičně nastoupil také s posilami z týmů z vyšších soutěžím, vzhledem k regulím ale mohl použít pouze "dva kusy" :-) Dobrý vstup do zápasu jsme mohli deklarovat úvodním gólem zápasu, ale střelecky se nám nedařilo a na to přišla odpověď účastníka krajského přeboru a následné pohlídání skóre, které vypovídalo nakonec o síle soupeře v poměru 0:3. Až třetí zápas se nám vydařil a zvítězili jsme nad slánským Atletikem 5:3, když hosté dotahovali až v druhé půli naše bezproblémové vedení. Vítěz nejnižší soutěže ukazoval určité kvality hry, ale takticky a poté i fyzicky v některých aspektech hry odpadl a my mohli zejména v prvním poločase trestat jeho chyby. V posledním zápase jsme se ocitli v pozici, že pokud vyhrajeme nad Unionem Slaný, máme zaručené třetí místo v turnaji a tak tak zápas probíhal, kdy jsme se soustředili na dobrou defensivu a vyráželi do protiútoků, které Unionu neseděli, výsledkem toho bylo poločasové dvoubrankové vedení. Zápas jsme nakonec dovedli do úspěšného konce i přes konečnou snahu slánských zápas zdramatizovat, ale více než dotáhnutí na 3:1 to nevedlo.Jak už jsme uvedli, v konečném pořadí jsme obsadili 3.místo za suverénním MCE Slaný a druhým naším přemožitelem Fobozem Slaný. Ve střelcích si pro trofej za 3.místo šel náš L.Kinský. 

V historické tabulce Memoriálu stále vedeme se sedmi celkovými prvenstvími, právě MCE je za námi se čtyřmi vítězstvími. Turnaj je krásnou vzpomínkou na našeho dlouholetého člena PK Třebusice Petra Slance, který byl v historii klubu jedním ze základních stavebních kamenům týmu, čest ještě jednou jeho památce a poděkování organizátorům turnaje Pavlovi a Zuzaně Nepilovým, kteří za OKF celou historii memoriálu vedou a jsou za jeho vznikem.

   

   

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Tabulka

1. Čechie Slaný 16 65:18 42
2. PK Třebusice 16 60:20 34
3. 1.DFK Slaný 16 58:42 28
4. Foboz Slaný 16 52:42 28
5. Tatran Zlonice 16 40:38 26
6. Omask Kovo Kladno 16 44:61 16
7. Union Slaný 16 25:32 15
8. Atlantic Rakovník 16 32:69 14
9. KLC Klobuky 16 16:70 5

Kompletní tabulka

Poslední zápas

Foboz Slaný
PK Třebusice
2:2
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Střelci týmu

5 gólů

Jaroslav Hink

2 góly

Tomáš Bělohradský

1 gól

Radek Šerák

1 gól

Martin Šerák

1 gól

Pavel Kubín

Počet návštěv: 431
Posledních 30 dnů: 19 | Posledních 7 dnů: 5 | Poslední den: 0

© 2024 PK Třebusice | Všechna práva vyhrazena | pktrebusice@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne